PDA

View Full Version : Цвете за едно момиче:



Kaloyan_78
08-23-2007, 09:01
Абе много съм се влюбил в една приятелка, ма си навирам носа там, дет не ми е работа и маааалко ми е сърдита сега, но много държа на нея. Та извиних й се(тя не обича да й се извиняват по много пъти) та реших днес, като излезем с компанията на кафе, да й направя изненада като й поднеса цвете(много обича цветя). Какво ще кажете, ще ли й хареса... да не вземе да се убиди повече, знам ли ги и аз момичетата :) ?

sh3_1s_7h3_0n3
08-23-2007, 09:03
ако наистина е от тия, които оценяват тези жестове, няма нищо по-мило от това :wink:

kosebosece
08-23-2007, 09:03
давай смело ;)

Naked in the wind
08-23-2007, 09:05
Цветето е добра идея,особено щом много обича цветята.Не е гаранция,че ще ти прости,но не мисля,че може да я накара да ти се обиди още повече :wink:

_Blue Light_
08-23-2007, 09:06
Не мисля, че би се обидила. Недей да се чудиш- просто действай! Успех!!! :wink:

Kaloyan_78
08-23-2007, 09:10
Мерси на всички.

Еми аз не я карам да ми прости, просто първия път, като й подарих цвете, тя страшно много се зарадва, че дори аз се зарадвах. Сега искам ей така, без повод, само и само да се зарадва, че тези дни нещо хич не е на кеф :-D .

thefreak
08-23-2007, 09:10
Глей да не е пред всички.

Kaloyan_78
08-23-2007, 09:12
Глей да не е пред всички.Е защо? Така ще види, че държа на нея. Пък и всички знаят, че я харесвам :D . Не ме е срам пред приятелите да й подаря цвете, те си ме знаят, че не съм от "нежните", ама за нея... :-)

kosebosece
08-23-2007, 09:16
може на нея да и стане неудобно пред всички

sh3_1s_7h3_0n3
08-23-2007, 09:17
Мерси на всички.

Еми аз не я карам да ми прости, просто първия път, като й подарих цвете, тя страшно много се зарадва, че дори аз се зарадвах. Сега искам ей така, без повод, само и само да се зарадва, че тези дни нещо хич не е на кеф :-D .

:shock: още съществували такива мом4ета :!: ...
а аз мислех, 4е сте измрели в дале4ното минало 8-[ 8)

_Blue Light_
08-23-2007, 09:19
може на нея да и стане неудобно пред всички

Напротив! Ще й стане още по- хубаво!

Kaloyan_78
08-23-2007, 09:20
Мерси на всички.

Еми аз не я карам да ми прости, просто първия път, като й подарих цвете, тя страшно много се зарадва, че дори аз се зарадвах. Сега искам ей така, без повод, само и само да се зарадва, че тези дни нещо хич не е на кеф :-D .

:shock: още съществували такива мом4ета :!: ...
а аз мислех, 4е сте измрели в дале4ното минало 8-[ 8)
Хах, за втори път ми го казват тея дни :lol: .

Phenomenon
08-23-2007, 09:21
Малко е пресилено според мене..малко и лазиш в краката но все пак ще оцени жеста...най добре че е червена роза бдв ;)

Kaloyan_78
08-23-2007, 09:25
Малко е пресилено според мене..малко и лазиш в краката но все пак ще оцени жеста...най добре че е червена роза бдв ;)

Епа знам, че малко й лазя в краката, но това не ме бърка. Като знам, че повечето й гаджета само са я разочаровали и са я имали за "поредната бройка", а тя иска нещо сериозно и защо да не й покажа, че още има момчета, които не третират жените като вещ :? ?

Първия път точно червена роза й подарих :wink:

sh3_1s_7h3_0n3
08-23-2007, 09:25
Малко е пресилено според мене..малко и лазиш в краката но все пак ще оцени жеста...най добре че е червена роза бдв ;)

Лазене в краката?! Глупости!

Калояне, не ги слушай! Добре си го замислил 8)
Изцяло те подкрепям :lol:

Искате да претопите още едно мом4е към вашите 'нероманти4ни' души :evil: 8)

Kaloyan_78
08-23-2007, 09:30
Малко е пресилено според мене..малко и лазиш в краката но все пак ще оцени жеста...най добре че е червена роза бдв ;)

Лазене в краката?! Глупости!

Калояне, не ги слушай! Добре си го замислил 8)
Изцяло те подкрепям :lol:

Искате да претопите още едно мом4е към вашите 'нероманти4ни' души :evil: 8) Епа точно, щот не слушах никой и прибързах като й казах, че я харесвам. Абе, момичето е много свястно, то тя се запозна с мен, тя ме покани на кафе, сега уж си ме има само за приятел, ама ми казват, да не се отказвам и накрая съм щял да я спечеля :D .

sh3_1s_7h3_0n3
08-23-2007, 09:32
Много ясно, как!

апф, 4ак аз се въодушевих :lol:

П.П. и като стане работата, да се похвалиш! 8)

Kaloyan_78
08-23-2007, 09:45
Много ясно, как!

апф, 4ак аз се въодушевих :lol:

П.П. и като стане работата, да се похвалиш! 8)

Бре, ти си била(ако си момиче, извинявай, ако бъркам) много чувствителен човек :) . Това е хубаво ;) .

BTW, излезнах преди време с едни приятели(момче и момиче и те са гаджета) и бях направил на това момиче, дето сега ще й подарявам цвете, едно клипче за нея(преди два дена й го показах, тя остана безмълвна :-D ) . Та това клипче го показах на другото момиче, дет излязохме с нея и момчето на кафе и тя вика, че дори тя се е разчувствала въпреки, че не беше за нея... та и ти сега така :-D .

_Blue Light_
08-23-2007, 09:51
Ние момичетата сме си чувствителни....особено ако става въпрос за романтика. :smt060

Kaloyan_78
08-23-2007, 09:52
Ние момичетата сме си чувствителни....особено ако става въпрос за романтика. :smt060Ясно, само дето имам чувството, че тя понякога е безчувствена :-D .

_Blue Light_
08-23-2007, 09:53
Тя само се прави. :wink:

Kaloyan_78
08-23-2007, 09:55
Тя само се прави. :wink:Епа дано :-D ! Абе, щом толкова й хареса цветето първия път си мисля, че днеска така неочакван подарък ще й хареса :-D . Пък и може и да спре да ми се сърди :oops:

_Blue Light_
08-23-2007, 10:05
Ще видиш, че ще спре да ти се сърди, убедена съм в това! Ох, стига съм говорила и аз.... :lol: После ще кажеш какво е станало :wink:

Kaloyan_78
08-23-2007, 10:21
Оф, сега си чатим и вика, че според нея ще е добре да си останем само познати - "Здравей, как си :( "

w0sh
08-23-2007, 10:22
Къде отиваш ти, може би? То това жената не е като човека единия път се радва на светето 2-рия път казва:"за каква ме мисли,че ми даваш цвете" .

_Blue Light_
08-23-2007, 10:23
Няма да се предаваш! Горе главата! Довечера ако излизате с компанията го направи това с цветето, ще видим дали пак ще мисли така. :wink:

Kaloyan_78
08-23-2007, 10:34
Добре...

Сега вдигна сестра й, защото тя е в банята, каза, че някой е казал, че съм говорил глупости за нея, а аз не съм я споменавал вчера :cry: .

_Blue Light_
08-23-2007, 10:39
Просто завистници....Говори с нея и й обясни как стоят нещата. Дано те послуша....

Kaloyan_78
08-23-2007, 10:43
СТРАШНО ми е сърдита...

thefreak
08-23-2007, 10:44
Това с разговорите...
Тука 70% от мненията са: иди на доктор; говори с нея/него и му/й обесни, че...
Какво? Тези глупости помагат ли?
Съветите...

`Death`Whore``
08-23-2007, 10:45
Тя ако не иска да говори с теб и е бясна, най-много да хвърли цветята в кофата. :)

thefreak
08-23-2007, 10:45
П.С. Статистиката не се отнася до тази тема само. Под "тука" имам предвид форума.

Valar
08-23-2007, 10:46
И какво пречи да и се извниш с цвете!?
Пич много се задълбаваш в нещата това винаги ще ти изиграва лоша шега!
НЕ анализирай толква а действаи и още момичета бол ти избираш ти си важния!

`Death`Whore``
08-23-2007, 10:46
Добре, де, а без общуване в какво се превръщат човешките взаимоотношения?

thefreak
08-23-2007, 10:47
Тя ако не иска да говори с теб и е бясна, най-много да хвърли цветята в кофата. :)
Затова казах да не го прави пред всики...
Тефал... мисли за всичко...

`Death`Whore``
08-23-2007, 10:48
Тя да не би да му е бясна само за пред хората? Разбира се, че нещата трябва да се оправят насаме /разбира се, ако човекът е като бившия и винаги влачи други хора, големи публични скандали могат да се получат.../ :roll:

aniezina
08-23-2007, 10:49
Ако оценява цветята ще е полъскана и ще и мине, щом сии подарявал рози аз ги обожавам и никога не ми омръзвт но обичам и орхидеи, препоръчвам да избереш тях засега, още повече че розите са страст а орхидеята навява смирение и покой които ще усили чувството в нея че се "разкайваш"...Е да, малко по-скъпи са но все пак във война и в любовта всичко е позволено :wink:

Kaloyan_78
08-23-2007, 11:57
Вече това момиче не ме интересува, ама изобщо. Отидох до тях да я попитам какво става, тя прати сестра си долу да каже, че мразила момчета. Да прави каквото си ще, толкова добре се държах с нея, тя ми плюе в очите. Не желая да я виждам вече, да си чака тоя дет си е харесала и, като той й тегли една майна(както и преди е правел - разочаровал я е, а той щом сега не желае да е с нея и по-нататък няма да ще), да страда! Нищо вече не ме интересува.

mir4ovski
08-23-2007, 12:00
ako ne e pred vsi4ki moje.ina4e moje da se pritesni i da ti se qdosa oshte pove4e.hvani q kogato e sama za da i stane po priqtno shte po4yvstva 4e go pravish edinstveno za neq..
p.p. ma az verno misleh 4e takiva mom4eta kato teb sa gi sprqli ot proizvodstvo.bravo!

Kaloyan_78
08-23-2007, 12:04
Писна ми, казах й в чата, че вече не ме интересува. Край, ставам от останалите момчета - само за секс да мисля. Казвам ви го, толкова добри чувства да имах към нея и тя така да ми плюе в очите. Затова няма вече такива момчета.

Valar
08-23-2007, 12:05
Писна ми, казах й в чата, че вече не ме интересува. Край, ставам от останалите момчета - само за секс да мисля. Казвам ви го, толкова добри чувства да имах към нея и тя така да ми плюе в очите. Затова няма вече такива момчета.
=D>

Kaloyan_78
08-23-2007, 12:23
Писна ми, казах й в чата, че вече не ме интересува. Край, ставам от останалите момчета - само за секс да мисля. Казвам ви го, толкова добри чувства да имах към нея и тя така да ми плюе в очите. Затова няма вече такива момчета.
=D>Мерси, мерси :-D . Край, мислех си, че са останали и свестни момичета - не.

woshata
08-23-2007, 12:44
Писна ми, казах й в чата, че вече не ме интересува. Край, ставам от останалите момчета - само за секс да мисля. Казвам ви го, толкова добри чувства да имах към нея и тя така да ми плюе в очите. Затова няма вече такива момчета.
=D>Мерси, мерси :-D . Край, мислех си, че са останали и свестни момичета - не.tamun da ti kaja brao ..ti pa se ysra :smt005 ima svesni momi4eta sq taq ako ne e ima o6te milioni jensko :wink: i za cvetqta nqma ni6to po-milo ot tova \:D/

`Death`Whore``
08-23-2007, 12:46
Браво. Гениален си. Сваляй звезди, еби и зарязвай. :smt005

woshata
08-23-2007, 12:48
Браво. Гениален си. Сваляй звезди, еби и зарязвай. :smt005e da be vqrno mnoo e genialno tva naparooo..spored men ne biva taka..pone ebi i zarqzvai ma ne svalqi zvezdi...6ot polse ni mnogo boli...a ako e nekoq boina i tebe 6te zaboli :smt005

Valar
08-23-2007, 12:50
Писна ми, казах й в чата, че вече не ме интересува. Край, ставам от останалите момчета - само за секс да мисля. Казвам ви го, толкова добри чувства да имах към нея и тя така да ми плюе в очите. Затова няма вече такива момчета.
=D>Мерси, мерси :-D . Край, мислех си, че са останали и свестни момичета - не.
Нали! :wink:
Не се връзвай на хилядите пикли дето ще се правят на 'божи кравички' в темата!
На вън са съвсем други...

08-23-2007, 12:51
Пич, нищо лично, ама си много зле.
На момиче никога не подарявай цвете ей така, на рожден ден, на имен ден - може, но ей така - никога!
И не й падай в краката, не слушай к'во ти говорят момичетата, те себе си не могат да оправят, че ще ти дават съвети как да я свалиш... Пълни глупости са т'ва.
Чудил ли си се защо хубавите ябълки прасетата ги яли?

Трябва да се държиш мъжки и да не й даваш тя да води разговор, тя да те командва, да й вършиш услуги и т.н.. Нито пък да се извиняваш за нещо, за което нямаш вина!

И запомни 1 нещо - някога каже ли ти, че сте "просто приятели" или те има за "приятел" - нищо повече не можеш да направиш, освен ако не е мъртво пияна.

Истината е, че трябва да бъдеш забавен, интересен и да показваш, че си харесван от другите момичета. Т'ва не значи, че трябва да си й изтривалка.

VerryBerry
08-23-2007, 13:10
podari i 4ervena roza :wink:

Kaloyan_78
08-23-2007, 13:29
Пич, нищо лично, ама си много зле.
На момиче никога не подарявай цвете ей така, на рожден ден, на имен ден - може, но ей така - никога!
И не й падай в краката, не слушай к'во ти говорят момичетата, те себе си не могат да оправят, че ще ти дават съвети как да я свалиш... Пълни глупости са т'ва.
Чудил ли си се защо хубавите ябълки прасетата ги яли?

Трябва да се държиш мъжки и да не й даваш тя да води разговор, тя да те командва, да й вършиш услуги и т.н.. Нито пък да се извиняваш за нещо, за което нямаш вина!

И запомни 1 нещо - някога каже ли ти, че сте "просто приятели" или те има за "приятел" - нищо повече не можеш да направиш, освен ако не е мъртво пияна.

Истината е, че трябва да бъдеш забавен, интересен и да показваш, че си харесван от другите момичета. Т'ва не значи, че трябва да си й изтривалка.Ти знаеш ли какво е мъж, бе? Още нямате косми по ташаците почвате да казвате кой е зле и кой добре. Може би да има момичета, които заслужават да се държиш много добре с тях, но аз не съм намерил явно и ми е през оная работа вече за всичко. Ако тя се сети да се извини и да спре да мисли само за себе си, а не да вика "за мен така е най-добре" можем да си останем приятели, но нищо повече.

И ще ме извиняваш, че така се дърпам ама съм много убиден.

08-23-2007, 13:38
Всъщност нямаше нуджа да се хабя, като гледам не оценяваш истинските съвети.

Kaloyan_78
08-23-2007, 13:40
Всъщност нямаше нуджа да се хабя, като гледам не оценяваш истинските съвети.Всъщност, в момента не оценявам нищо, гадно ми е, не ща да виждам никого и си го изкарвам на останалите. Извинявам се за което.


podari i 4ervena roza :wink:
Ооо, моето момиче, вече НИЩО няма да й подаря. Тя не заслужава нищо.

w0sh
08-23-2007, 13:44
Ооо, моето момиче, вече НИЩО няма да й подаря. Тя не заслужава нищо
Ще дойдете вие на моя акъл, когато батко Уош говори той винаги е прав...

black_mamba_313
08-23-2007, 13:45
Почвам да се отчайвам :lol:

woshata
08-23-2007, 14:28
Ооо, моето момиче, вече НИЩО няма да й подаря. Тя не заслужава нищо
Ще дойдете вие на моя акъл, когато батко Уош говори той винаги е прав... ](*,) ](*,) ](*,) nevuzmojni steeeee

w0sh
08-23-2007, 14:30
Ооо, моето момиче, вече НИЩО няма да й подаря. Тя не заслужава нищо
Ще дойдете вие на моя акъл, когато батко Уош говори той винаги е прав... ](*,) ](*,) ](*,) nevuzmojni steeeee
В какъв аспект?

thefreak
08-23-2007, 14:32
Тоя набарал няква 13 годишна и вече си мисли, че познава всички момичета.
"Всичко ми е през кура вече." Ахахахах
Абе дечко... акъла ти е още на 15 години...

NFW`
08-23-2007, 15:23
Тоя набарал няква 13 годишна и вече си мисли, че познава всички момичета.
"Всичко ми е през "мъжкия полов орган" вече." Ахахахах
Абе дечко... акъла ти е още на 15 години...

Закова го. :-D И подкрепям.

Бтв доста е странно в рамките на няколко часа да минеш от тотална любов към пълна омраза. Нравът то ми изглежда непостоянен...ами като на жена. (Без да целя да обидя представителките на нежния пол де :D ) Реши какво искаш?

bqsna_teenagerka
08-23-2007, 15:26
ще й хареса 100 процента моми4етата обожават цветя и бонбони :) зависи ако са на диета бонбоните не са най добрия вариянт

black_mamba_313
08-23-2007, 16:26
Оооф момченце Калоянчо, дето викаш че почваш да си като другите... Целта на тоя живот не е да си като другите, не е на сила да се правиш на пич, и без тва нищо още на си видял...

Valar
08-23-2007, 16:30
Оооф момченце Калоянчо, дето викаш че почваш да си като другите... Целта на тоя живот не е да си като другите, не е на сила да се правиш на пич, и без тва нищо още на си видял...
човек иска да се промени това не става от днес за утре!?
Никои не е живял истински без да е правил промени...
Ако продължава така ще страда много,просто защото ще се превърне в 'добро момче'!

woshata
08-23-2007, 17:12
Ооо, моето момиче, вече НИЩО няма да й подаря. Тя не заслужава нищо
Ще дойдете вие на моя акъл, когато батко Уош говори той винаги е прав... ](*,) ](*,) ](*,) nevuzmojni steeeee
В какъв аспект?v aspekt 4e va6iq akul ne go zacepvam ](*,) ](*,) ](*,) gadni ste ama MNOO :smt005

Ch0c0la73
08-23-2007, 17:41
super milo e ako tq ceni takiva raboti mene li4no ne me kefqt kamoli pred hora togava 6e se zasramq (mn pati e stavalo taka mn mi e kofti ot takia podaruci) :roll:

koalka
08-23-2007, 18:34
Няма да се обиди според мен или не би било правилно от нейна страна, не мисля, че ще сгрешиш нещо. :wink:
Но все пак може пред компанията да й стане неудобно, не знам.

ra4enceto
08-23-2007, 20:19
Аз не пиша често в такива теми, но историята за това момиче и цветето за нея ме заинтригува. Може би е малко нахално от моя страна, но ще кажа какво мисля. Според мен това момиче е страшно наранено и огорчено. А когато някои момичета са в такова състояние не допускат до себе си никой, дори и той да се държи супер с тях. Казвам това защото и аз го правя. По този начин тя губи и този, на когото му пука за нея, но не го осъзнава. Е не мога да съм абсолютно сигурна в това, защото не познавам момичето, но предполагам че е така. И бих посъветвала Калоян да не я съди толкова строго, а само за малко да се вгледа и да прецени дали не съм права.

black_mamba_313
08-24-2007, 07:23
Оооф момченце Калоянчо, дето викаш че почваш да си като другите... Целта на тоя живот не е да си като другите, не е на сила да се правиш на пич, и без тва нищо още на си видял...
човек иска да се промени това не става от днес за утре!?
Никои не е живял истински без да е правил промени...
Ако продължава така ще страда много,просто защото ще се превърне в 'добро момче'!

Оффф ми то е много лесно да се промениш в такава насока, по трудно е да бъдеш себе си, но и по ценно.

Valar
08-24-2007, 07:51
Оффф ми то е много лесно да се промениш в такава насока, по трудно е да бъдеш себе си, но и по ценно.
Говориш глупости! :roll:

Sweet__baby
08-24-2007, 08:13
Добра идея....Като за момиче не е лошо да и подариш цвете! :wink:

MoHuTo
08-24-2007, 08:24
Идеята е страхотна - действай :wink:

08-24-2007, 08:42
Злетачките, дето четат само първия пост на темата, веднага се обадиха :-D :-D :-D

thefreak
08-24-2007, 09:48
Яко дразни това.
Хич не знаят за какво става въпрос в темата вече, ама пишат такива...

sh3_1s_7h3_0n3
08-24-2007, 10:04
всички тука гледате много праволинейно... имате няк'ви затвърдени позициии, че ИЛИ не бива да й подарява цвете, защото 'момичетата' не заслужавали, или защото било унизително и как така той ще се принизява пред някое момиче да и засвидетелства чувствата си, ИЛИ трябва да й подари цвете само защото е изключително мило някое момче да го направи! НЕ! Действа се според ситуацията, според момичето... С всички не можеш да се държиш по един и същи начин! Едно момиче ще заслужава да получи цвете и малко внимание, друго не...
В случая това явно не заслужава, защото и тя не знае какво иска...
но това далеч не означава, че 'всички' момичета са такива... стига с тези 'общи знаменатели'...
Има момичета (а и момчета), за които наистина си заслужава да се бориш... но те са наистина малко... и ВСЕ ПАК ги ИМА! :wink:

Krem4eto
08-24-2007, 10:15
Дай и :) ще и хареса :)

Екстази
10-31-2007, 21:38
Калоянчо,мойто дете...не те знам нито какъв си нито кой си.... :neutral:
Само като ти чета глупавите детински простотии,вече ми става ясно защо въпросната девойка,не иска и да чуе за теб...С това поведение всъщност,едва ли някое себеуважаващо се момиче ще ти върже...
Както каза някой тук-как така от ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ,нещата преминаха в -НЕ ИСКАМ ДА Я ВИЖДАМ ПОВЕЧЕ...
И как така без никакъв повод подаряваш цветя?Жените мразят нахалните,наглите и досадните мъже....Ако си и досаждал толкова време,цветята,дори и да ги обича няма да ти замажат положението...
Въобще...с една дума-ВЗЕМИ СЕ ОСЪЗНАЙ....
Колкото и меркантилно да звучи-жените не си падат по лиглъовци!
Говоря за истинските жени...

rihannka
11-01-2007, 07:07
щом знаеш 4е оби4а цветя..пък то кое моми4е не оби4а..тва е мн мил жест и го направи .купи и един хубав букет..препоръ4ителни са розите..мисля 4е ще се зарадва