PDA

View Full Version : Загадка... Като всяка жена



08-23-2007, 09:12
Имам една приятелка, с която много се обичаме и сме в доста интимни отношения, които обаче сме се съгласили да пазим в тайна от повечето хора, а когато не сме сами да се държим като най-добри приятели. Когато сме само двамата /или с още 1-2ма "избрани" хора/ се целуваме прегръщаме и т.н. Когато сме сред приятели пак е яко щото само си лафим /често само помежду си, като изключваме другите от разговора :lol: / и си хвърляме някви "влюбени" погледи. И това е супер, нали, и двамата сме доволни и щастливи. Обаче има някои неща, които супер много ме озадачават и ме карат да се замислям в/у наще отношения.
1. В 50% от случаите когато не сме заедно и я питам какво /ще/ прави, с кои ще излиза и т.н. и тя ми вика нещо от сорта "ми ще си лежа", или "ще готвя не-знам-си-какво"... и аз я питам "и тва ще го правиш 5 часа така ли?" и тя "ми да" и после "като свърша ще ти звънна"". и аз нали си викам, че щом ми казва сигурно е така... После обаче разбирам от някой друг че е била навън с някой приятел, или с класа си или нещо друго... И просто не мога да си обясня защо ме лъже, или по-скоро зашо премълчава. И двамата знаем че ако ми каже ще е мн по-добре, и аз ще съм спокоен и ще и имам доверие, щото знам че ми казва истината, и тя няма да се чувства оплетена в някакво кълбо от лъжи и "премълчавания". Онзи ден ми казва че не била спала цяла нощ, щото е ревала. И аз ест я питам загрижено "за какво си ревала", и тя "ми няма значение" и продължавам да я питам и убеждавам да ми каже, но тя: "не". А предишния ден ми беше казала че съм един от малкото й "истински" приятели. Е какъв е тоя истински приятел, с който не искаш да споделяш... И сега аз естествено си мисля че е ревала заради бившия си/с който не ходят от почти 1 година, и тя твърди че го е забравила, но явно не е!/ и ми става супер ама супер гадно.
2. Тя общо взето всеки ден се събира с приятелите от квартала й в едно мазе, където нали някво мн мизерно, ама от друга страна е яко, щото се познават от деца и се събират да си лафят, гледат телевизия, играят карти некви такива... и нали и аз от време на време ходя, щото те са някви пичове и е весело с тях. Обаче всеки път когато отида там, ама абсолютно всеки път, тя се държи с мене някво супер тъпо, в смисъл нито си говорим както по принцип, нито нищо. Само от време на време ни се засичат погледите. Примерно тя нито веднъж не е седнала до мене /шото то има един диван там където се събираме/ Все сяда до някой друг, и нещо се закача с него и му се лигави. Вчера примерно седим аз и другия и най-добър приятел на дивана и има още 1 свободно място, и тя нали идва и аз и правя място да седне, тя обаче си взима някъв стол и сяда на него. След малко идва един друг и сяда до мене на дивана. Веднага след това тя вика на тоя другия й най-добър приятел "мръдни моля те да седна до тебе, щото тука не ми е удобно" и сяда до него, а то е някво сгъчкано, и са се "гушнали" едва ли не, само нещо си говорят и се хилят, тя му шепне нещо на ухото, по едн овреме той й вика на майтап "уф, аре махай се че ме нервираш" и тя отвръща "ми добре намери си друга", и само нещо се закача с него, докосва го и т.н. А на мене нито грам внимание, една дума не ми е казала. и да отбележа че 30мин преди това, двамата с него са били някъде заедно за 2-3 часа, като тя ми беше казала преди че щяла да си седи у тях щото има гости. И аз съвсем логично оставам с впечатлението, че тя има с него същите отношения каквито и с мен/за интимностите става въпрос, а и не само/ което просто ме убива, защото си мислех че съм "по-слециялен" за нея, а се оказва че не само че не съм по-специялен, но дори че тя предпочита други хора пред мен.
ПП. Той междудругото я харесва, и междудругото тя му е правила стрипийз по скайп през уеб камерата. Има два вариянта. Единия е този който тя ми го е казала - че го чувства като брат, и че стриптиза му го е правила щото се е била разлигавила. Склонен съм да го приема, но това също е мн тъпо, щото в такъв случай тя се проявява като супер наивна, щото колкото и "като брат" да й е, все пак е момче /и то доста загоряло, да ви кажа честно/, което я харесва, а при този случай приятелството за него е на заден план и той ще се възползва от нея, ако тя му разреши... Другия вариянт е тя да знае че той я харесва и да му удовлетворява някои от мераците и да го пазят в тайна, така както е и с мен.
И сега се чудя тия неща аз ли си ги въобразявам... каква е истината? Защо не се чувства сигурна да споделя с мен? Защо с други хора се държи точно така както се държи и с мен?
бтв тя вчера забеляза все пак че нещо не съм на кеф и ме пита кво ми е и аз и казах че утре /т.е. днес/ ще и кажа, и сега се чудя всичко това да й го кажа ли, или само някои неща, или нищо да не й казвам и да се правя че всичко е наред.
Не ви моля на всяка цена за съвет, въпреки че няма да откажа, просто исках да си подредя мислите и да споделя с някогао. Благодаря искрено на всеки който е стигнал до тук и не се е озадачил до самоубийство от тази.... история

Mimentseto
08-23-2007, 09:39
lele ti napravo me razbi s tazi istoriq sy4uvstvam ti za6toto i na men mi se e slu4valo podobno ne6to spored men ako naistina mn se obi4ate i vi e xubavo da se kriete i t.n. zna4i nqma da ima pri4ini tq da se dyrjji po tozi na4in s teb sled tova i kato si i kazal 4e 6te i kazva6 za6to ti e bilo gadno v4era napravi go! kaji i cqlata istina moje pyk da go e pravila nevolno tva. uspeh!

shaka_kan
08-23-2007, 09:39
hm..Opredeleno i kaji kakv0 te trev0ji, az li4no mn0g0 mrazq takiva nedoizqsneni vzaimootno6eniq.. p0g0v0rete si . i za6t0 trqbva da darjite intimnata si vrazka v taina?????? Ne e li po-d0bre, ak0 imate istisnki 4uvstva edin kum drug da ste zaedno za pred vsi4ki, a ne sam0 za pred opredeleni priateli????? Izqsnete se!!!Kasmet

sexy_for_you
08-23-2007, 09:39
Оха егати бестселъра. направете ми резюме и ще коментирам.

И аз така.Остава само да чакаме...

08-23-2007, 09:45
i za6t0 trqbva da darjite intimnata si vrazka v taina?????? Ne e li po-d0bre, ak0 imate istisnki 4uvstva edin kum drug da ste zaedno za pred vsi4ki, a ne sam0 za pred opredeleni priateli????? Izqsnete se!!!Kasmet
амии ситуацията е такава, защото чувствата и не са достатъчно силни за да започнем връзка, а може би се страхува че ще загубим приятелството си... то това е най-малкия проблем, както казах така ни е добре и сме щастливи :)
И да, мисля да й кажа всичко, пък ще видим, може всичко да ми е главата. Пък и дори да не е, не е страшно, важното е просто всичко да се казва, и да почнем да си казваме нещата такива каквито са

CuRly_Doll
08-23-2007, 09:49
Оха егати бестселъра. направете ми резюме и ще коментирам.

И аз така.Остава само да чакаме...
i az sas vas :wink:

Q16Kd
08-23-2007, 09:58
Аз съм в подобна ситуация с един мой приятел.. от на4ало трябваше да тръгнеме, но той ме отряза, но нали съм от настоятелните и трудно приемам да ме отблъснат и така и не се отказах.. след известно време се видяхме и се получи така , че това му беше първата целувка, но пак не тръгнахме и така вече втора година той ми е най-добрия приятел и нз какво щях да правя без него, както и той без мен - споделяме си всичко като се започне от проблеми в училище , до интимни проблеми и си е супер готино и и ние като вас криеме от всички за това.... От разказа ти мога само да кажа че си се хванал с много леко момиче, което не държи на теб и те приема за даденост.. но все пак говори с нея, кажи и всичко това, което си написал илиииии се опитай да го посъкратиш ;) :) Успех!

Velsssy
08-23-2007, 10:01
Аз пък го изчетох цялото 8) Значи 1во вземи поговори с нея и си сподели тия предълги опасения,ама като за начало се увери,че тоя от който знаеш ,че тя излизала с др момчета не те ебава нещо.После спокойно си поговори с нея и се изяснете. :wink:

minava6t 4i4ko :)
08-23-2007, 10:09
Аз пък го изчетох цялото 8) Значи 1во вземи поговори с нея и си сподели тия предълги опасения,ама като за начало се увери,че тоя от който знаеш ,че тя излизала с др момчета не те ебава нещо.После спокойно си поговори с нея и се изяснете. :wink: :smt023

08-23-2007, 19:18
zna4i govorih s neq, i est vsi3ko se okaza 4e e bilo plod na vuobrajenieto mi :lol: v sm toq pi4a naistina q haresva, i tq go znae, oba4e tq nikoga nqma da mu pusne... i tova est trqbva da me pravi 6tastliv. oba4e puk sega o6te edin problem :evil: ... predi 30min tq mi kaza da si spomnq kakvo mi bila pisala v edno suob6tenie po skype, a to glase6e 4e tq super mn me obi4a kato priqtel i spored neq ne trqbvalo da imame po-blizki otno6eniq, i tova naistina me "zakla". Tq kato mi go kaza, az si stanah, pojelah i priqtno "selo"/6toto tq sega zaminava/ i si trugnag. nito me dogoni da mi kaje ne6to, nito ni6to... i sega osuznavam 4e pravilnoto ne6to bi bilo da prekratq vsqkakvi kontakti s neq, oba4e tolkova mn q obi4am 4e znam 4e ne moga da go napravq, i qvno 6te trqbva da se zadovolq edinstveno s priqtelstvoto ni, i da se mu4a godini nared, da q obi4am "skri6om", da pravq vsi4ko za neq, bez zna4enie dali tq 6te znae tova, i... v krajna smetka... da jiveq zaradi neq, zaradi men, v imeto na lubovta...
PS. hah... v kakva situaciq se ozovah... 4ovek dori ne predpolaga kakvo moje da go spoleti i kak to moje da promeni jivota mu.
PS2. Priqteli, lubovta e ujasno ne6to, dokato si vutre v neq se 4uvstva6 kato bog, no kogato tq priklu4i sqka6 samiqt AD obzema tvoq svqt i te kara da se purji6 i da strada6... tova e moqt li4en opit, dokato sum jiv az 6te se predpazvam s vsi4ki sili ot tova "nezemno" 4uvstvo nare4eno lubov i 6te jiveq zaradi"prestija", zaradi sex-a, zaradi brojkata. Lubovta 6te stane ne6to 4ujdo i nerazbiraemo za men. No dokato tova vreme dojde, az 6te buda vurzan s okovite na sobstvenata si naivnost i me4ti... I v krajna smetka.. sudbata si znae rabotata.. moje bi vsi4kata tazi muka ima cel, tazi cel moje da e za dobro, a moje i da e za zlo... kakvoto i da e - qvno e pisano da bude taka i az ne moga da go promenq. I za pruv put v jivota si sudbata me slomqva, az se primirqvam, i po4vam da razbiram onezi hora koito poludqvat, koito se samoubivat i koito pravqt vsqkakvi ne6ta, protivno na 4ove6kata priroda, v opit da izbqgat ot smazva6tata presa na jivota. I se 4udq "koga 6te dojde moqt red". Koga 6te dojde momentut v kooito nqma da moga da ustoq na natiska i 6te se prevurna v edin ot tezi slaboharakterni okaqnici, ot4aqni ot su6testvuvaneto si, kopnee6ti za ne6to novo, a imenno - za negoviq kraj.

Q16Kd
08-23-2007, 19:42
zna4i govorih s neq, i est vsi3ko se okaza 4e e bilo plod na vuobrajenieto mi :lol: v sm toq pi4a naistina q haresva, i tq go znae, oba4e tq nikoga nqma da mu pusne... i tova est trqbva da me pravi 6tastliv. oba4e puk sega o6te edin problem :evil: ... predi 30min tq mi kaza da si spomnq kakvo mi bila pisala v edno suob6tenie po skype, a to glase6e 4e tq super mn me obi4a kato priqtel i spored neq ne trqbvalo da imame po-blizki otno6eniq, i tova naistina me "zakla". Tq kato mi go kaza, az si stanah, pojelah i priqtno "selo"/6toto tq sega zaminava/ i si trugnag. nito me dogoni da mi kaje ne6to, nito ni6to... i sega osuznavam 4e pravilnoto ne6to bi bilo da prekratq vsqkakvi kontakti s neq, oba4e tolkova mn q obi4am 4e znam 4e ne moga da go napravq, i qvno 6te trqbva da se zadovolq edinstveno s priqtelstvoto ni, i da se mu4a godini nared, da q obi4am "skri6om", da pravq vsi4ko za neq, bez zna4enie dali tq 6te znae tova, i... v krajna smetka... da jiveq zaradi neq, zaradi men, v imeto na lubovta...
PS. hah... v kakva situaciq se ozovah... 4ovek dori ne predpolaga kakvo moje da go spoleti i kak to moje da promeni jivota mu.
PS2. Priqteli, lubovta e ujasno ne6to, dokato si vutre v neq se 4uvstva6 kato bog, no kogato tq priklu4i sqka6 samiqt AD obzema tvoq svqt i te kara da se purji6 i da strada6... tova e moqt li4en opit, dokato sum jiv az 6te se predpazvam s vsi4ki sili ot tova "nezemno" 4uvstvo nare4eno lubov i 6te jiveq zaradi"prestija", zaradi sex-a, zaradi brojkata. Lubovta 6te stane ne6to 4ujdo i nerazbiraemo za men. No dokato tova vreme dojde, az 6te buda vurzan s okovite na sobstvenata si naivnost i me4ti... I v krajna smetka.. sudbata si znae rabotata.. moje bi vsi4kata tazi muka ima cel, tazi cel moje da e za dobro, a moje i da e za zlo... kakvoto i da e - qvno e pisano da bude taka i az ne moga da go promenq. I za pruv put v jivota si sudbata me slomqva, az se primirqvam, i po4vam da razbiram onezi hora koito poludqvat, koito se samoubivat i koito pravqt vsqkakvi ne6ta, protivno na 4ove6kata priroda, v opit da izbqgat ot smazva6tata presa na jivota. I se 4udq "koga 6te dojde moqt red". Koga 6te dojde momentut v kooito nqma da moga da ustoq na natiska i 6te se prevurna v edin ot tezi slaboharakterni okaqnici, ot4aqni ot su6testvuvaneto si, kopnee6ti za ne6to novo, a imenno - za negoviq kraj.

голям си песимист.. ще намериш и друга любов не се тормози толкова... познавам това чувство и почти всеки де, но то преминава така че не си скапвай лятото с такива мрачни мисли, а давай напред

alkobalko
08-23-2007, 19:50
Не се занимавай с нея.

Anaq
08-23-2007, 19:50
Според мен момичето не е създадено за 1 мъж [-X ...Иска да си е свободна да си флиртува а в същото време да има някой да и тичА след гъза и да и казва че я обича.

tuka6na
08-23-2007, 19:59
За толкова години се убеждавам ,че разбираш толкова неща за хората само като ги наблюдаваш дори.А ти си с нея толкова време,приятели сте и тн.Е добре бе момче,не ти ли се струва странно като за начало това ,че се 'криете' от другите,като някакви престъпници.Никоя нормална двойка няма да постъпва така.Или поне ще е адски неадекватно.Това ме навява на мисълта,че ти я приемаш като нещо повече от приятелка,но май не си на ясно тя какво мисли по въпроса. :wink: А и остави това,щом все пак е ставало нещо м/у вас,да кажем че и ти не си и безразличен.И тук идва следващият въпрос- дали момичето иска обвързване или по-скоро иска 'отворени' взаимоотношения(това ще рече,заедно сте си ,но 'се виждате и с други').В крайна сметка или е с теб или не...На всичко това може да ти отговори само тя.Така че,действай :wink:

Velsssy
08-23-2007, 20:54
,,dokato sum jiv az 6te se predpazvam s vsi4ki sili ot tova "nezemno" 4uvstvo nare4eno lubov i 6te jiveq zaradi"prestija", zaradi sex-a, zaradi brojkata. Lubovta 6te stane ne6to 4ujdo i nerazbiraemo za men." И кво ще станеш поредното копеле,което чука мацки,лъже ги и ги зарязва,само заради някво момиче,което не си определило интересите...Може да звучи малко брутално...ама вземи се стегни,не си заслужава!!! [-( :wink: :smt018

sashoTo
08-23-2007, 21:22
emi bate kwo da ti kaja poweche wreme na slunce po malko wreme sam w kushti :)

08-23-2007, 21:35
Zdraveite! Az sum vuprosnoto momi4e, za koeto stava vupros po- nagore. I az kato nego sum priqbqgvala do tozi forum, za da spodelqm na6te problemi. Izklu4itelno mi e gadno v momenta, za6toto osuznavam 4e az sum egoistkata. No neka vi kaja 4e i na men ne mi e lesno...AKo vi e interesno moje da vi razkaja za NAS. Vsi4ko zapo4na min godina....Az hodih s edno mom4e ot negoviq klas ( ottam se poznavame). Sled kato skusah s onova mom4e zapo4nah da si ob6tuvam pove4e s tozi moi friend. Struva6e m se mn simpati4en, a toi v su6toto vreme zapo4va6e da me haresva. Namirahme mn ob6ti temi i be6e mn priqtno. Lqtoto doide i nie produljihme da se vijdame i v edin prekrasen moment az razbrah 4e toi iska da trugnem. Az go otrqzah, no v su6toto vreme se bqh privurzala kum nego i ne iskah da go izgubq ei taka.....Toi ot svoq strana ima6e vuzmojnostta da mi tegli mainata i da sme na zdrasti i 4ao,....no ne go napravi. Zapo4nahme da gradim nqkakvo priqtelstvo. Az hodih s nqkvi mom4eta i ne mu kazvah ( za6toto s povedenieto si toi pokazva6e 4e me haresva, a az ne iskah da mu stane gadno). Vupreki vsi4ko toi razbira6e ( ot drugi hora) Az vijdah i osuznavah 4e naistina tova ne e priqtelstvo.....no se staraeh da ne narqnqvam 4uvtvata mu.....bqh v mn trudna situaciq. No i dvamata pravihme kompromici i uspqvahme da gradim priqteltvo i mn silna duhovna vruzka ( do tozi moment dori ne se bqhme pregru6tali). V daskalo hodihme navsqkude zaedno, hilim se , ligavim se, spodelqme si.....Horata zapo4naha da si mislqt 4e hodim, no tova ne be6e taka. Priqtelstvoto ni stava6e vse po- silno i za men toi zna4i mnogo pove4 ot pove4eto mi psevdo priqteli vzeti zaedno....Toi idva v nas, az hodq v tqh ( sega ako pro4ete tova posle 6te mi go nqtqkva, 6tot az realno sum hodila samo dva puti v tqh, kogato ne e imalo nikoi). Mnogo sladki momenti sme imali zaedno ( platoni4ni) i si stanehme adski blizki. No az suznavam 4e e trudno. V priqteltvoto si sum bila naistina mn to4na sprqmo nego, a za ne6to pove4e...naistina sum kazvala mn puti kakvi sa mi motivite i 4e ako ima6e ne6to da stava 6te6e da stane minaloto lqto. No kogato se napie, zapo4va da mi kazva kolko mn me obi4a i 4e mn strada i drugi takiva ne6ta. Men mi stava mn gadno i naistina nz kakvo d anapravq. Za men toi e mn cenen kato 4ovek i zna4i pove4e za men ot polovanata mi gadjeta.....Edin den bqhme na hija. Togava toi pak se napi i pak izpadnahme v su6tite razgovori..... Ve4erta imahme po- intimni otno6eniq. Bqhme v edno leglo i do tozi moment dori ne se bqhme pregru6tali....Be6e mn stranno, no prosto se podadohme na momenta....Posle az sujelqvah, za6toto znaeh 4e tova 6te okaje vliqnie. I na nego mu be6e mn neudobno i stranno posle, no dvamata go zapazihme v taina i tova daje ni napravi po- blizki....Otnovo priqtelsvoto ni naddelq i nqma6e problem....No v edin moment i dvamata osuznahme 4e sme obsebeni edin ot drug i 4e ne moje i edin 4as da mine bez da se vijdame v daskalo, 4e pravim vsi4ko zaedno, 4e edva li ne ve4e nqmame drugi priqteli.....I tova si be6e taka. No nie prosto se 4uvstvame mn dobre edin s drug. Edin den se zamislih 4e toi me pravi 6tastliva i togava to4no v tozi den nie se celunahme za 1 put. Znaeh 4e celuvkata e edinstveniq na4in da vidq kakvo 4uvstvam naistina.....be6e qko, no vse o6te me vuzpira6e ne6to. Toi 6te da zaminava da jivee v 4ujbima. Misulta za tova me ubiva6e.....Misulta 4e nqma da si s nqkoi moje bi godini nared te razpalva mn pove4e i prevru6a ot4aqnieto v jelanie......AZ mu kazah 4e ne trqbva da se celuvame , pregru6tame i t.n za6toto tova nqma da svur6i dobre. Vseki boji den mu go kazvah......Naistina nie kriehme ot drugite ( i az sum protiv takiva vruzki) i zaradi tova su6to ne jelaeh. Estesveno 4e mi be6e priqtno, za6toto toi e tolkova bezkoristen, blagoroden, veren, vseotdaen i mil....No naistina ne6to v men ne mi pozvolqva6e da se otpusna i da go po4uvstvam nappulno kato gadje. Edin den prosto kazah stiga.....I sprqhme. No vednuj 4ovek otvoril surceto si za takava ogromna ,vseotdaina i strastna lubov e trudno da ne otvurne. Misleh 4e ako ne se vijdame 6te e po- dobre , no nikoi ot nas ne jelae6e tova.....Az 6tqh da zaminavam na more i to4noo dva dn predi tova mu kazah 4e moje bie po- dobre da ne se vijdame vseki den, da ne se obsebvame, da si po4inem edin ot drug......Zaminah na more ,, a toi mina tezi 5oo km to4no sled dva dni. STupisah se , no posle si kazah 4e nali toi mi e nai- dobriq priqtel.....za6to se stupisvam????Purviq den na plaja toi me pregurna, a az go otblusnah. Togava otnovo nastupi onova tqgostno mul4anie i togava si dadohme smetka 4e sme v ot4aiva6to polojenie, ot koeto nqma IZHOD. I dvamata se izmu4vame....Toi me haresva i iska da mi e otdaden i az da sum mu otdadena izcqlo, a az ne moga da buda s nego po tozi na4in. Ot druga strana toi mi adski dobur priqtel i ne iskam da go izgubq.....No vupreki vsi4ko v nego e izbotra. Az ne go priqnujdavam da e s men ( kato priqtel) Kazah mu 4e sum gotova da ne se vijdam s nego i da ne go tursq i da si pla4a tihi4ko sama 4e sum go izgubila ( tova za pla4eneto ne sum go spomenavaal)No toi ne iska tova....nqma izhod! N kakto znaete moreto si e more, romantikata si e romantika....i vse pak delqhme edno leglo. Znaete kakvo se slu4va.....POzvolih mu da stigne mn dale4....Osuznavam 4e tova e bilo gre6ka.....No puk ot druga strane az sum tolkova goqlma moralistka i preispulnena s predrasuduci, 4e tova e edno ot malkoto ne6ta, koito si pozvolih da minat samo prez instinktite i sladostta ne momenta. Kazahme si 4e 6te e samo za moreto...banalno , nali ? Kogato sme v sf naistina mn se radvame enin na drug i se pregru6tame, pozvolqvame si nqkoq i druga nevinna celuvaka, no ni6to pove4e. NO osuznah 4e imenno edni takiva nevinni celuvci4i sa gre6ka. Az go obi4am, no naistina tova ne moje da produljava...ili moje? Dokaga? 6te gradim taina vruzka? 6te se skarame i nqma da se vijdame? 6te kajem vsi4ko na vsi4ko? Izob6to kak 6te svur6i vsi4ko tova???? Fakti4eski sme hodili okolo 1 sedmica ( na nego 100% 6te mu prozvu4i tupo) Imenno kogato "skusahme" az mu napisah tezi ne6ta v skype, koito toi citira.....Misleh 4e e suglasen s men ( ili pone donqkude), za6toto me ubejdava6e v tova.....6te spomena otnovo 4e go obi4am ( vupreki 4e ne iskam da zvu4i banalno)Obi4am go s vsi4kite mu nedostatuci. Dori kogato se napie i ne moga da go traq, az pak go obi4am. Davam si smetka kakvo e da obi4a6 nqkoi......No tova ne e onazi ismislena obi4, koqto se izparqva sled razdqlata s porednoto gadje. Naistina v4era v mazeto go naranih nevolno, za koeto mu se izvinih.....I sega kakvo pravim? Naistina nqm izhod...NQma! Vsi4ki razgovori sa ve4e izli6ni.....6tom ne sum gotova da go celuna pred o6te 50 4oveka, zna4i nqma smisul da go celuvam..ne e li taka? Utre zaminavam...6te o4akvam da mi zvunne. Ako ne mi zvunne, nai- veroqtno 6te mu zvunna az....No kato se 4uem kakvo 6te si kajem? Moje bi 6te si govorim za vremeto....

08-23-2007, 21:47
Awe q se uspokoi malko!!!!!!! Ako ti si gotov da se celuva6 nqlqvo i nadqsno s toq i onq....tvoi problem! Pisna mi ot tupi hora ve4e! Govorq metaforii4no, tupako ](*,)

bloodranger
08-23-2007, 21:52
ebasi dalgoto az pro4etoh do gotveneto samo i sa umorih
P.S.pitai q dali znae receptata za tele6ka parjola v marinata garnirana sas sos "Blanko" i mocarela :-)

08-23-2007, 22:07
po- dobre budi 4oveka, koito i dvamata 6te obi4ame do kraq na jivota si, ako dade6 nqkoe suvet4e :?

Deskata_90
08-23-2007, 22:19
Оха егати бестселъра. направете ми резюме и ще коментирам.

И аз така.Остава само да чакаме...
i az sas vas :wink:

Аха и аз в кюпа :smt023

Nicole_Richie
08-23-2007, 23:30
Оха егати бестселъра. направете ми резюме и ще коментирам.

И аз така.Остава само да чакаме...

broite me i mene v spisaka na chakashtite!

LoveHim
08-24-2007, 00:18
Vie dvamata nikyde ne spomenavate na kolko godini ste ??? Ako sledite temata kajete si godinite i sashto ne razbrah spala li si s nego ili samo ste se natiskali???

Velsssy
08-24-2007, 11:08
Да ве врно на хижата спа ли с него???..тва не схванах...
:smt017

CrazyWitch
08-24-2007, 11:14
Съжелявам, че се налага да съм толкова откровенна с мнението си.

Момиче ти си супер объркано и неадекватно.
Като погледнем отстрани (а така всичко изглежда по-лесно) какво ти пречи да си с него и за пред другите щом си го била обичала.
Когато любовта те срещне не й обръщай гръб.
Извинявам се, че трябва да дам един неприятем пример, но забрави извиненията..
Пример : Ако той умре просто ей така. Падне от ръба на килима и се помине. Да не можеш да го докоснеш.., да го усетиш, да ти каже какво му липсва.. какво иска и ти да му споделиш същото.. Ще съжалиш ли, че не сте си се отдали до край?!
Аз мисля, че ДА! Защото нищо не е вечно. Часовникът един път ще спре и не се знае за кой и кога.
Не че ва погребвам, ама ... дори и по друг начин да го загубиш, изживей това което ти принадлежи и което ти е казано да изживееш, защото ти сама се дърпаш.. а в същото време си изживявате романса, а той ти принадлежи. Сърцето му е в твоите ръце!

Octofunk
08-24-2007, 11:16
Прекрати всякакви отношения с нея.

CrazyWitch
08-24-2007, 11:27
Да ве врно на хижата спа ли с него???..тва не схванах...
:smt017

Това пък и вас какво ва интересува.
Спали не спали. Все тая! ;)

А пък Гостенката... стига си си изпрозвала съвети бе момиче. Помисли с мозъка си.. обективно погледи на нещата. Гледай да е от положителната страна.
Ко толкова си узложнявате живота не мога да разбера, що за същества са хората :)

flowerlina
08-24-2007, 15:00
Не се занимавай с нея.
Кратко,ясно и точно

08-24-2007, 16:38
Vie dvamata nikyde ne spomenavate na kolko godini ste ???
тя е на 17, аз съм на 18


Не се занимавай с нея.
Кратко,ясно и точно
Това което Q16Kd каза по-горе че всички познават и са минавали през такива чувства е вярно. Затова замислете се, моля, ако вие бяхте на мое място можехте ли просто да спрете "да се занимавате с нея"... това е изключително трудно.

MiMcHeToOo
08-24-2007, 17:01
Човече тая се прави на интересна само и само да и хойш по гъза, чудя се как не си го разбрал :-s

08-24-2007, 17:20
виж, познавам я добре, наистина добре.. и просто не е такъв човек. дори да има нещо такова, то е несъзнателно и без да иска