PDA

View Full Version : Зъби



JusT`another`DaY
08-23-2007, 10:20
Ako vidite nqkogo s ne pravi zubi /ili s rastoqnie mejdu prednite 2, ili prednite 2 da sa zastupani, ili ku4e6kite da sa po nagore ili nqkakvo ot tezi kato su4etanie - smisal 1 s 3 ili 2 s 3/ promenqte li otno6enieto si kum 4oveka i dori bihte lil trugnali s takuv 4ovek? I ne6to promenq i se ako znaete 4e tozi nqkoi nosi 6ini i 6te se opravi nai mnogo do godina ili 2

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица! :wink:

08-23-2007, 10:30
abe da to4no tova p1k ima nai malko zna4enie =; daje na nqkoi xora im pridava 4ar :smt007 ... tei 4e da bix tr1gnala s tak1v 4ovek i izob6to ne bi se povliqlo otno6enieto mi k1m nego ot z1bite mu za6toto nikoi ne e s1v1r6en a kato obi4a6 nqkoi zna4i moje6 da obikne6 i malkite mu nedostat1ci :wink:

Cvetito_master
08-23-2007, 10:34
оффф кфи са тея тъпи теми да не би зъбите да са най-важното нещо в един човек :-#

UnaBletoLoVeU
08-23-2007, 10:39
Cvetito_master темата изобщо не е тъпа, защото хората, които имат този проблем се комплексират и за тях е важно да чуят мнението на тези, които имат прави зъби! Пък и аз имам такъв проблем и нося шини и въпреки че ще ги махам скоро пак си ми е комплекс като се усмихвам...сигурно дори и след като махна шините ще се притеснявам да се усмихвам нормално, защото съм свикнала да не го правя...

Сънливка
08-23-2007, 10:39
И ма една от нашия клас,която има място за още един зъб м/у предните два :-# .Ако ми беше приятелка нямаше да има значение,но тя ми се прави на интересна и се заяжда с мен.

MostHated
08-23-2007, 10:39
Ako vidite nqkogo s ne pravi zubi /ili s rastoqnie mejdu prednite 2, ili prednite 2 da sa zastupani, ili ku4e6kite da sa po nagore ili nqkakvo ot tezi kato su4etanie - smisal 1 s 3 ili 2 s 3/ promenqte li otno6enieto si kum 4oveka i dori bihte lil trugnali s takuv 4ovek? I ne6to promenq i se ako znaete 4e tozi nqkoi nosi 6ini i 6te se opravi nai mnogo do godina ili 2

много си повърхностен/на! на някои наистина им придава чар!

Persie
08-23-2007, 10:42
Всеки казва, че не му прави впечатление, но не мисля, че е така.От личе опит знам, че като зъбите са ти леко изкривени доста често ставаш обект на подигравки.Аз също не мога да разбера защо хората придават чак такова значение, не могат ли да разберат че никой не е съвършен, а и не е виновен за това което е, защото не си избира какъв да бъде.На мен лично това не ми прави впечатление, защото бих казала, че и аз имам подобен проблем.

sexa_na_kompleksa
08-23-2007, 12:13
Ако изпитвам силни чувства към някое момче,дори и да няма зъби,пак бих тръгнала с него.

ох/комплекси
08-24-2007, 07:30
Оф, на мен супер голям комплекс ми е туй. Не мога да говоря с някого..смисал непознат такъв..все се притеснявам и въпреки, че нося шини има доста време докат се оправят... :smt010 :smt010 :smt010 наистина ли не ви прави впречатление това? Не ви ли е смешно, гадно..?Ох моля ви кажете още нещо :smt010

merilin1
08-24-2007, 13:31
Всеки казва, че не му прави впечатление, но не мисля, че е така.От личе опит знам, че като зъбите са ти леко изкривени доста често ставаш обект на подигравки.Аз също не мога да разбера защо хората придават чак такова значение, не могат ли да разберат че никой не е съвършен, а и не е виновен за това което е, защото не си избира какъв да бъде.На мен лично това не ми прави впечатление, защото бих казала, че и аз имам подобен проблем.

е то обект за подигравки всеки може да стане...някой ако иска да ти се подиграва винаги ще намери кусур... дали криви зъби, дали ще каже че си дебел или прекалено кльощав, криви крака, малки цици... така, че изход от това няма ;) всеки си има някакъв недостатък, заради който почти винаги си е патил малко или много от подигравки... а нали се сещаш, че когато хората завиждат, дори и да нямаш кусур те ще ти го намерят...

AngeL~oF~daRkneSs
08-24-2007, 13:45
според мен има много по-важни и значими нищо в един човек..

08-24-2007, 18:41
това не ме притеснява :-)

crazy_sexy_cool`f
08-24-2007, 19:38
ох и аз имам такъв проблем и ми е адски голям комплекс...пред приятелките сим се отпускам и се смея и изобщо не ми е проблем но пред непознати..някак ми е страанно и гадно0...

***BORK@***
08-24-2007, 19:41
Ами и мойте зъбки са криви,но не се комплексирам и си се усмихвам все пак всеки си има някакъв недостатък,никой не е съваршен.

find_m3
08-24-2007, 19:46
хах и аз го имам това даже в изброените с кучешките и леко е кофти,ама всчики казват ,че там ми бил чара наистина.аз като се ухиля пред огледалото се чувствам много зле ,ама иначе не е кой знае какво явно.не съм свикнала да си крия усмивката см само на снимки или нещо такова...затова и не се снимам много ,но иначе като ми се смешно си се хиля колкото мога.знам със сигурност ,че прави впечатление,но...нямам какво да направя.шини носех,но ми писна и ги махнах (сега съжалявам много) ,а нямам намерение да си вадя 2 зъба за да могат да ми сложат брекети =; ще си карам така докато не стане нетърпимо :lol:

find_m3
08-24-2007, 19:57
Вече и лайното ще почнат да изследват :-s

не бе хора вие се ебавате ,ама това си е комплекс :roll: ти ,ако беше 200 кила нямаше ли да ти е кофти?

miloto_girl_4e
08-24-2007, 20:02
По принцип ми е мания да гледам на хората зъбите.. и аз не знам защо :-k Но съм ходила с момчета, на които някои зъби им бяха леко криви .., но това не ми пречеше да бъда с тях и да изпитвам чувства към тях :wink: