PDA

View Full Version : Родителите



Q16Kd
08-23-2007, 10:54
Трябва дас е запозаня с майка му на гаджето, бащата го знам, защото ми беше учиттел, но аз бях доста лудо дете и често са ме водили при директорката... и полици са викали даже, но тогава не планирах да излизам със сина му... та сега трябва дас е запозная с майка му, а нямам никакъв опит как да се държа и изобщо какво да правя.. като се видя с баща му и мн се сдухвам, а междуременно поразвалих момчето и му се карат заради мене :D таа ако има някой опит с родителите да помага и да даде нкакъв съвет :P

_Blue Light_
08-23-2007, 11:04
Просто бъди себе си и се дръж възможно най- естествено. И се усмихвай, усмивката е много важна! Може да пуснеш и някоя друга шега, но не прекалявай. Успех!

w0sh
08-23-2007, 11:15
Ми,говори им на "ве" и дъвчи дъвка. Ако е възможно попсувай малко и т.н. Между другото не си мисли,че ще говориш,вероятно ще седнете да ядете те ще те поразпитат за родителите ти и общо взето това е.

monityY
08-23-2007, 11:32
аз съм запозлавала 2 от гажетата си с ба6та ми... дръж си се нормално както си се държи6 попринцип.. мисля 4е няма повод за притеснение... освен ако не са някои сверове които да те убият :smt005

morenita
08-23-2007, 11:41
Men ako pitash tva da se durjish estestveno v tozi sluchai nqma da ti pomogne zashtoto do kolkoto razbiram ti se buina dusha, a roditelite mu sa po-konservativni. Za maika mu moje da vzemesh buket cvetq shte i napravi mn dobro vpechatlenie. Usmihvai se i govori na

mir4ovski
08-23-2007, 11:54
of moito zapoznanstvo s maika my be6e palna katastrofa.tatko my e pe4en ama maika my e palna sko4ybra draj se estestveno i vnimavai kvo govori6 ne go celuvai pred tqh i ne se prevzemai.v kraina smetka e po vajvo toi da te haresva ne roditelite my,nali taka? :D

Q16Kd
08-23-2007, 12:24
е да ама няма да му емного приятно ако той си ме харесва а пък родителите му злословят срещу мен :wink: :|

08-23-2007, 15:05
аз съм запозлавала 2 от гажетата си с ба6та ми... дръж си се нормално както си се държи6 попринцип.. мисля 4е няма повод за притеснение... освен ако не са някои сверове които да те убият :smt005

Maikata na gadjeto mi izleze s noj na vretata :D ama nqma nujda da se pritesnqva6 moe samo da gotfi :D

bqsna_teenagerka
08-23-2007, 15:33
бъди учтива не се намесвай в тяхниите разговори...мнението остави на тях ако не им харесва6 проблема си е техен

kobrichka
08-23-2007, 16:06
Бъди себе си,не се прави на отворена.Бъди любезна,възпитана.

koalka
08-23-2007, 18:41
Дръж се малко по-сдържано, все пак не знаеш що за човек е.

08-23-2007, 18:52
A za6to da trqbva da se zapoznae6 s tehnite? kraino nenujno. edno " zdravei" ti e predostatu4no. az se zapoznah s roditelite na fr mi ob6to vzeto naistina usmihvai se, napravi kompliment na maika mu za ne6to opitai da zavurje6 razgovor s tatkoto, no se pravi na leko sramejliva. maikite ne obi4at naperenite gajeta na sin4etata si :) no otkakto se zapoznahme maika mu redovno me podpitva kak se durjal toi s men nejen li bil bla bla... samo ne me e pitala o6te kak e v legloto.

08-23-2007, 19:25
Няма да казваш рабпти от типа . АХ. Маикя ти трън , абе сериозно , казват ти да се държиш естествено ама ако естествена си някое диво животно , просто се дръж сдържано :D и учтиво :wink:




A za6to da trqbva da se zapoznae6 s tehnite? kraino nenujno. edno " zdravei" ti e predostatu4no. az se zapoznah s roditelite na fr mi ob6to vzeto naistina usmihvai se, napravi kompliment na maika mu za ne6to opitai da zavurje6 razgovor s tatkoto, no se pravi na leko sramejliva. maikite ne obi4at naperenite gajeta na sin4etata si Smile no otkakto se zapoznahme maika mu redovno me podpitva kak se durjal toi s men nejen li bil bla bla... samo ne me e pitala o6te kak e v legloto.


Ти си гоЛЕМ бастун бе , хубаво е да се сближават по този начин хората , а е и нормално родителите да питат и да се интересуват.!

Sled edno izvestno vreme decata se otkusvat malko ot roditelite si i zapo4vat da vodqt otdelen jivot :) nqmam ni6to protiv roditelite i interesa im no ne vijdam za6to puk trqbva da se zapoznavat oficialno. dostatu4no e po fizionomiq da se znaqt i da se pozdravqvat kato se zasekat. az ne sum priqtelka na maika mu i ba6ta mu i tqhnoto mnenie ne mislq 4e ima zna4enie za otno6enieto mi s daden 4ovek. ne obi4am da se vkarvam v situacii kogato edva li ne me precenqvat dali sum dostoina da se vijdam s detenceto im. a celta na tiq zapoznanstva e to4no tva

Q16Kd
08-23-2007, 19:32
просто той много държи да се запознаем :smt016 а на мен ми е много неудобно.. 2 пъти съм ходила в тях, но беше празно

LoveHim
08-24-2007, 00:39
Am vie na kolko ste godini dvamcata??? :smt019

MoHuTo
08-24-2007, 08:48
Ох и на мен ми предстои това - да се запозная с майка му и баща му и като си помисля за това изпадам в ужас [-o< Той мойте ги познава и вече не го е срам, ама аз...Та по темата просто трябва да се държиш възпитано, да не го целуваш пред тях, да не се лигавиш и да не се държиш нахално..емии общо взето това е май :P

mir4ovski
08-24-2007, 09:07
е да ама няма да му емного приятно ако той си ме харесва а пък родителите му злословят срещу мен :wink: :|
ako tova go valm=nuva zna4i ti ne go valnuvash dostata4no.tva si e moe li4no mnenie