PDA

View Full Version : Клонинг!!!



monityY
08-23-2007, 13:57
Ем... са се сетих за оня филм.. "Клонинг" ..та въпроса ми към вас е... съ6тествува ли тфа клононга...? 6тото съм 4увала 4е го има наистина,но о6те не е популярен и не се извър6ва в България! какво то4но представлява6е клонинга... знам само 4е е вид изкуствено оплождане.. от филма знаех пове4е,но съм забравила,я ми припомнете и кажете наистина ли съ6тествува :::

08-23-2007, 14:04
да не идваш от близкото бъдеще?
човешки клонинг, който да е напълно функциониращ няма да има скоро.

mtg1992bg
08-23-2007, 14:05
Клонират животни, но хора не.
Еми какво е клонинга... Вземат ядро от клетка на теле примерно и я обработват по специален начин, оплождат с нея някоя крава и тя ражда копие на онова теле.Това се прави за различни цели, понякога в медицината, и на други места...
Смята се, че може скоро човек да си прави клонинги пак по тези причини, примерно клонингът да му е донор при някакво заболяване. Обаче не се счита за хуманно.
И има и други теории, според които ако просто си клонираме ей тъй, скоро хората ще се разделят на две групи - клонинги и обикновени, и пак щяло да има предпоставки за войни...
Това във филма е фантасмагория, предполагам си знаеш :wink:

Guderian
08-23-2007, 14:05
да не идваш от близкото бъдеще?
човешки клонинг, който да е напълно функциониращ няма да има скоро.Откъде знаеш, че вече няма :roll:

08-23-2007, 15:47
да не идваш от близкото бъдеще?
човешки клонинг, който да е напълно функциониращ няма да има скоро.Откъде знаеш, че вече няма :roll:
Дъщерята на главния илюминат ми е приятелка, пък с брата на вишия масон пием бира всяка вечер 8)