PDA

View Full Version : Що така се получава винаги?!?!



08-23-2007, 14:25
Ами така се случва че вече два пъти ми се случва да си харесам някое момче през лятото,но и той също да ме хареса.Проблема е там,че миналия път не го познавах дори и не се и запознахме,но той беше доста по-голям от мен и го преживях много лесно.А сега харесвам едно момче,което познавам от доста време.До началото на това лято се виждахме много рядко и бяхме изгубили всякакъв контакт,а сега се виждаме почти всяка вечер за по доста време и по всичко личи че ме харесва.Той е една година по-малък от мен,но изобщо не му личи нито като на характер,нито като на външност.И така,той всяка вечер ми прави намеци,измисля ми много сладки имена и т.н. Дори са ми казвали че ме харесва,още когато аз не подозирах за това.Реших,че може би е по-притеснителен и започнах и аз да му правя намеци,но тогава той започва да се държи съвсем различно.Не знам какво мога да направя,но днес цял ден,ама наистина цял ден си говорихме (а не писахме)по ай си кю и той започна да ми говори за едно момче,което мислеше за мое гадже,но аз милион пъти съм му казвала че няма нищо между мен и това момче.Почна да ми говори "ама вие д ане би да сте скъсали,ех колко гадно" и след това да се смее.
Не знам какво да направя,но до края на лятото трябва да разбера какво да правя защото сме различни смени и изобщо няма да се виждаме,а през уикендите като сме на даскало той не излиза особено много.Кажете ми какво да правя,МОЛЯ ВИ! :smt009

Deskata_90
08-23-2007, 14:32
Ами мила попитай го какво всъшност чувства.После може да го попиташ и защо когато се опитваш да му отговориш на намеците той променя отношението си.А иначе си мисля, че може ако познава това момче за което ти говори да се е опитвало да му направи мръсно.Знае ли човек :-k

08-23-2007, 14:34
Ами мила попитай го какво всъшност чувства.После може да го попиташ и защо когато се опитваш да му отговориш на намеците той променя отношението си.А иначе си мисля, че може ако познава това момче за което ти говори да се е опитвало да му направи мръсно.Знае ли човек :-k

Не познава момчето,но знае че беше от мойто даскало...Абе голяма обърквация!!!!! :smt010

Deskata_90
08-23-2007, 14:38
Ами тогава може да ревнува и за това да ти говори за него, за да види какво ще кажеш или как ще реагираш :)

08-23-2007, 14:45
И аз така мисля,но се чудя по какъв начин да го накарам да престане да се държи така като му правя намеци(а мойте намеци не са кой знае колко големи в сравнение с неговите) :smt009

Deskata_90
08-23-2007, 14:47
Тогава си му го кажи направо, че не ти е приятно да ти говори за другото момче.Дано стане малко по-сериозен или поне те разбере :smt023

Q16Kd
08-23-2007, 14:50
stiga s tiq nameci...
1.vo e po malyk i ne tolkova uveren
2.ro mom4eta NE razbirat ot nameci

taka 4e ako go haresvash napravo mu kaji vsi4ko napravo ili nqkoq ve4er kato ste dvamta i pak taka si govorite i usetish 4e e stanala po ramanti4na atmosferata, napravo si go gushni i go celuni nqma nishto losho momi4eto da predprieme pyrvata stypka, li4no az nikoga ne sym 4akala mom4eto, a vinagi az sym zapo4vala svalkata i t.n.

08-23-2007, 16:06
хах зле, злее...тоя е moron, кво друго искаш да знаеш?