PDA

View Full Version : Сериозна връзка



desi_to`89
08-23-2007, 15:44
hi
iskam da vi popitam kvo zna4i za vas da imate seriozna vrazka i moje tq da e m\y 18 gidi6na i 26 god mom4e (muj ve4e) :roll:
i koga stava seriozna vryzkata

bqsna_teenagerka
08-23-2007, 15:46
когато има 4увства между вас и когато сте сигорни 4е никои друг освен 4овека до теб не те интересива

monityY
08-23-2007, 15:47
мда... обикновенно една сериозна връзка може да се осъ6тестви на тази възраст г/д.. но може и да си по малак и пак да има6 сериозна връзка... какво разбирам аз под сериозна връзка съм писала в една тема "има ли свястни мом4ета?!?!?!" ;) може6 да про4ете6 мнението ми там O:)

sexy_for_you
08-23-2007, 17:28
когато има 4увства между вас и когато сте сигорни 4е никои друг освен 4овека до теб не те интересива

Няма какво да допълня.И това че имате 8 години разлика,не смятам,че е проблем.

koalka
08-23-2007, 18:39
Сериозна става връзката, когато си имате доверие двамата, нещата са стабилни, имате силни чувства един към друг, уважавате се.И да ,може да има.

`Death`Whore``
08-23-2007, 18:42
Ти изобщо ходиш ли с него, та питаш за сериозни връзки? Сериозна е връзката, в която има желание за съвместно бъдеще, има чувства, уважение и разбирателство.

LoveHim
08-24-2007, 00:42
Ami vyzrastta ne e tolkoz vajna, ne moje da ima i samo liubov trqa da ima doverie i razbiratelstvo to nai mnogo krepi vryzkata

naMy4Ho_KoTe
08-24-2007, 00:45
Аз под сериозна връзка разбирам ”нещо повече от мляскане” и ”нещо повече от секс”. Пък защо да няма сериозна връзка, въпреки разликата в годините. Всичко и е до характер и манталитет :wink:

alkobalko
08-24-2007, 05:42
Сериозната връзка е нещо много повече, от обикновеното шляне, мляскане и секс. В нея има нещо повече- доверие, уважение, разбирателство и най-вече обич. Сериозна става, когато и двамата осъзнаят, че не са с другия, просто за да не са сами, когато мислят за общото си бъдеще и т.н.

Presley
08-24-2007, 06:40
На 18 си,а эадаваш такива тъпи въпроси?Иэлагаш се направо...но нали е форум,на никого не му пука..
Та няма правилник,нещата стават от само себе си,усеща се...!Пф ,че тъпа тема.

MoHuTo
08-24-2007, 08:41
Сериозната връзка е нещо много повече, от обикновеното шляне, мляскане и секс. В нея има нещо повече- доверие, уважение, разбирателство и най-вече обич. Сериозна става, когато и двамата осъзнаят, че не са с другия, просто за да не са сами, когато мислят за общото си бъдеще и т.н.

deskata_89
08-24-2007, 09:03
neznaino za6to az kat o4uq seriozna vrazka se se6tam za sex,brak i deca :shock:

mir4ovski
08-24-2007, 09:05
Сериозната връзка е нещо много повече, от обикновеното шляне, мляскане и секс. В нея има нещо повече- доверие, уважение, разбирателство и най-вече обич. Сериозна става, когато и двамата осъзнаят, че не са с другия, просто за да не са сами, когато мислят за общото си бъдеще и т.н.
po to4no nikoi ne moje da go kaje.ne se trevoji ot razlikata az i gadgeto mi imame 9 godini razlika(az sam na 15 toi na 24)

`Death`Whore``
08-24-2007, 09:09
Аз под сериозна връзка разбирам ”нещо повече от мляскане” и ”нещо повече от секс”.
Грешиш. Това е връзка. Ако броиш всяко двуседмично излизане, което уж е било "нещо повече от мляскане", човек средно има по...10 сериозни връзки...?

minava6t 4i4ko :)
08-24-2007, 11:28
Съгласен съм с много от дадените отговори, това което бих добавил единствено е че при такава връзка хората приемат другия такъв , какъвто е , научават се да правят взаимно компромиси, защото си имат доверие и вярват искрено че нищо не може да застане помежду им. Отдавайки любовта си към любимия това им носи истинско удоволетворение и щастие.

krem4et0
08-24-2007, 14:40
Ти изобщо ходиш ли с него, та питаш за сериозни връзки? Сериозна е връзката, в която има желание за съвместно бъдеще, има чувства, уважение и разбирателство.
и ще допълня-известно време прекарано заедно в опознаване.

MayKyTy
08-24-2007, 14:44
Сериозната връзка е нещо много повече, от обикновеното шляне, мляскане и секс. В нея има нещо повече- доверие, уважение, разбирателство и най-вече обич. Сериозна става, когато и двамата осъзнаят, че не са с другия, просто за да не са сами, когато мислят за общото си бъдеще и т.н.
нямам какво да допълня ....