PDA

View Full Version : ЗАЩО МОМИЧЕТАТА СИ ТЪРСЯТ ПО-ГОЛЕМИ МОМЧЕТА?



HEPBEH
08-23-2007, 16:19
Има момичета на по 15-16 години дето се возят със 25-27 годишни,да не кажа по -големи.
И си се ебат и незнам си кво
А кво става с момчурляците на по 16-17 години?
Духат супата :shock: :-D
Остава им само да чакат да пораснат.

ОЩЕ ЕДНО НЕШО :
АКО ИМАШ КНИЖА СИ ЕКСТРА ОБАЧЕ АКО НЯМАШ -
ШАНСА ДА СИ НАМЕРИШ ГАДЖЕ СПАДА С ОКОЛО 70 %
Е НЕ Е ЛИ ТАКА>?

ArTanDra
08-23-2007, 16:21
Има момичета на по 15-16 години дето се возят със 25-27 годишни,да не кажа по -големи.
И си се ебат и незнам си кво
А кво става с момчурляците на по 16-17 години?
Духат супата :shock: :-D
Остава им само да чакат да пораснат.

ОЩЕ ЕДНО НЕШО :
АКО ИМАШ КНИЖА СИ ЕКСТРА ОБАЧЕ АКО НЯМАШ -
ШАНСА ДА СИ НАМЕРИШ ГАДЖЕ СПАДА С ОКОЛО 70 %
Е НЕ Е ЛИ ТАКА>?

Има няколко причини да говориш така:

1. Девствен си и никоя не ти пуска.
2. Някоя те е за*бала
3. Завиждаш

HEPBEH
08-23-2007, 16:25
=D> мерси бабо
Може ли да ти викам Ванга?

ПИТАМ ЩОТО СЕ ДРАЗЯ БЕ КАЛЪФ!
ако си на 16 и сичките ти съученички се ебат с 25-26 годишни нема да ти е весело да те е*ат циганите да те е*ат

Valar
08-23-2007, 16:27
Колко много използваш думичката ебат! :-D
Бебчо мама знаели,че псуваш батковците по форума!?

ArTanDra
08-23-2007, 16:29
=D> мерси бабо
Може ли да ти викам Ванга?

ПИТАМ ЩОТО СЕ ДРАЗЯ БЕ КАЛЪФ!
ако си на 16 и сичките ти съученички се ебат с 25-26 годишни нема да ти е весело да те е*ат циганите да те е*ат

Aз поне знам причината поради , която я правят , а такива калъфи като тебе псуват и се чудят защо мацките ги режат :twisted:


П.С. Изчакай да станеш на 30 г. и на тебе ще ти дойде времето , дотогава трай :lol:

HEPBEH
08-23-2007, 16:31
офф абе спомнете си кво е било кат сте били на 16 и ше видите че не сте били по различни

cherinka
08-23-2007, 16:40
офф абе спомнете си кво е било кат сте били на 16 и ше видите че не сте били по различни
Ха. Кво да си спомняма, нали сега съм на 16г, нали виждам наборите ми около мен.
Има стойсностни мацки на по 14г. и 15г. и си ги фащат, обичат се, ебът се. Някои набори си фащат по-големи мацки.
Аз до сега не съм чула мацка, която ходи с по-голямо момче и да е с него заради КОЛА. Тва не знам кой го е измислил, но си е смешно.
И автора на темата ми се види леко смешен, ама тва е друга тема. :)
Почти всичките ми познати са с партньори, ако не и всичките ми познати.



А кво става с момчурляците на по 16-17 години?
Духат супата
:shock: :mrgreen:
Това, че ти духаш супата, не означава, че всички го правят.
По-отраканите се радват на младините си, сменят ли сменят гаджетата, забавляват се както си знаят, и аз те съветвам да го (на)правиш, а не да висиш по форумите и да философстваш.
Все едно много знаеш и си видял от живота, та говориш другите кви били, що били.
Ае, заминавай в детската дискотека и не ни занимавай повече.

Болшевик
08-23-2007, 16:42
офф абе спомнете си кво е било кат сте били на 16 и ше видите че не сте били по различни
Ха. Кво да си спомняма, нали сега съм на 16г, нали виждам наборите ми около мен.
Има стойсностни мацки на по 14г. и 15г. и си ги фащат, обичат се, ебът се. Някои набори си фащат по-големи мацки.
Аз до сега не съм чула мацка, която ходи с по-голямо момче и да е с него заради КОЛА. Тва не знам кой го е измислил, но си е смешно.
И автора на темата ми се види леко смешен, ама тва е друга тема. :)
Почти всичките ми познати са с партньори, ако не и всичките ми познати.



А кво става с момчурляците на по 16-17 години?
Духат супата
:shock: :mrgreen:
Това, че ти духаш супата, не означава, че всички го правят.
По-отраканите се радват на младините си, сменят ли сменят гаджетата, забавляват се както си знаят, и аз те съветвам да го (на)правиш, а не да висиш по форумите и да философстваш.
Все едно много знаеш и си видял от живота, та говориш другите кви били, що били.
Ае, заминавай в детската дискотека и не ни занимавай повече.
Много тъпо мнение :shock:

Valar
08-23-2007, 16:45
офф абе спомнете си кво е било кат сте били на 16 и ше видите че не сте били по различни
МНОГО по различен съм бил съжалявам,че те разочеровах!
Излизах и с момичета мой набор също и малко по-малки...

Skullbreaker
08-23-2007, 16:45
1-ва възможна причина - Много ти е малък..
2-ра възможна причина - Много си зле..
3-та възможна причина - Много си грозен..

Директен и точен отговор , какъвто искаше...
Грам не познаваш момичетата , честно...

~*SILVER*~
08-23-2007, 16:46
Еми да - лайф съкс понякога. Приеми, че момичетата обичат да се чувстват защитени, сигурни, обгрижвани, което обикновено се получава по-добре с голямо момче (20+). Иначе не се коркай чак толкова - има куп свободни момичета, това, че на ТЕБ не ти пускат е друг въпрос ;)

machoka
08-23-2007, 16:46
Многократно дискутирана тема.