PDA

View Full Version : Проблеми с менструацията !

Maraba
08-23-2007, 16:35
Zna4i problema mi e 4e ne mi idva cikula. Ot dolu gore da re4em 3-4 godini imam cikul koito o6te ne e redoven. No posledniq put mi svur6i na 1vi iuli i do sega ne mi e idvalo.. posle zagubih devstvenostta si nqkude na 11ti i sled tva vzeh plan b.. hodih na ginekolog nqkude na 20ti kaza 4e vsi4ko e ok...

v posledno vreme imam super mnogo problemi i stres ot vsqkude...

sega oba4e mislq 4e trqbva da mi doide za6toto ot ponedelnik me bolqt gurdite...ta imam simptomi 4e 6te mi idva no o6te ne mi e do6lo...kvo stava be ebasi?

az sum 4uvala 4e moje da ne mi idva ot stres, ili ot hap4eto mi se promenq taka, i su6to sum 4uvala 4e sled purviq put pak ti se promenq organizma i menstruaciqta...

mneniq?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

_butterfly_
08-23-2007, 16:48
Мила сякаш чета собственото си мнение.Имам подобен проблем.Значи аз имам цикъл от 1 година и не ми е редовен още.Последно ми дойде на 3 юли и оттогава не ми е идвало, загуби девственостата си на 11 август но го направихме с презерватив така че не се притеснявам. Но смятам утре да си направя един шуър чек за всеки случай.Не съм чувала, че менструацията се променя от това.Щом си ходила на гинеколог и ти е казал че няма проблеми не трябва да се притесняваш. Айде дано скоро да ти дойде.

08-23-2007, 17:48
За какво хапче говориш, нещо не те разбрах? Ако си пила хапче за спешна контрацепция е нормално да ти закъснява. След първия път на някои момичета им зкаъснява, вие пазахте ли се тогава? Ако имаш съмнения-тест, а ако не- болките в гърдите са вероятно ПМС. Дано скоро да ти дойде :)

LedenaStrast
08-23-2007, 18:13
Zna4i problema mi e 4e ne mi idva cikula. Ot dolu gore da re4em 3-4 godini imam cikul koito o6te ne e redoven. No posledniq put mi svur6i na 1vi iuli i do sega ne mi e idvalo.. posle zagubih devstvenostta si nqkude na 11ti i sled tva vzeh plan b.. hodih na ginekolog nqkude na 20ti kaza 4e vsi4ko e ok...

v posledno vreme imam super mnogo problemi i stres ot vsqkude...

sega oba4e mislq 4e trqbva da mi doide za6toto ot ponedelnik me bolqt gurdite...ta imam simptomi 4e 6te mi idva no o6te ne mi e do6lo...kvo stava be ebasi?

az sum 4uvala 4e moje da ne mi idva ot stres, ili ot hap4eto mi se promenq taka, i su6to sum 4uvala 4e sled purviq put pak ti se promenq organizma i menstruaciqta...

mneniq?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

Ot strqs e normalno da ti zakysnqva... ot nqkakvi antibiotici ili speshna kontracepciq syshto....
no pri zaguba na devstvenostta... edva li!
Shtom imash PMS shte ti doide skoro nqma strashno

LoveHim
08-24-2007, 01:28
Ами дано да си ползвала презерватив иначе аз имам цикъл от 2 години и до сега ми е супер редовен. А доколкото проблемите и нервите, при мене когато имам някакви проблеми или съм много нервна не ми закъснява а ми идва даже по рано, но това само 2-3 пъти ми се е случвало

Maraba
08-24-2007, 19:08
abe , haha doide mi.
dneska s priqtelq 6tqhme da go pravim, i toi nali purvo s prusti...i vadi prustite , te celite v kruv.. umrqh si ot sram.. dobre 4e me obi4a, i ni6to ne kaza daje mi vika spooko ne e golqma rabota =] ..

foreverr
08-24-2007, 23:09
da naistina moje da ne ti idva ot stres,ot vremeto,ot hap4eta i ot mnogo drugi pri4ini,no men obiknoveno gardite me bolqt12 dni predi da mi doide(koeto ma kar da ne ti se vqrva e normalno)i zatova spoks :wink: