PDA

View Full Version : imate li nqkakvi idei



08-23-2007, 17:55
ami moq problem e s edna fr zna4i toi problema ne e moi a nein no na men mi stava gadno kat q gledam taka zna4i ponqkoga izlziat tq nai dobrata i fr i o6te edna tqhna fr i moito fr mi kaza 4e vinagi kogato te se saberat tq se 4uvsvtva nqkaksi izolirana i vinagi mal4i 4esto i te mislqt 4e tq se sardi a ne e to4no taka na neq prosto i stava gadno kat gleda kak te komentirat neq i kak se pravqt 4e vse edno tq ne sa6testvuva a i o6te pove4e taq moq fr mn 4esto e v lo6o nastroenie i ne spodelq ve4e ni6to na nikoi ot nqkolko meseca nasam vsi4ko podtiska v sebe si vinagi kat e v kompaniq e razli4na ot tva koeto e v deistvietelnost plssss kajete kak da i pomogna plsss darja na neq ama tq ve4e na ni6to i nikoi ne vqrva plssss pomognete mi da i pomogna plssss ili pone nqkoi da kaje kak da razbera na kakvo se darji tva neino povedenie :-s :-k ](*,)

neverand
08-23-2007, 18:08
А това според теб (като гледам как си ги описала) приятели ли са изобщо и знаеш ли понятието на думата "приятел".И така ли се държат приятелите.
дамз,и аз бих искал да задам тези въпроси.

ArTanDra
08-23-2007, 18:09
Има едно лафче : Трима са много , двама са малко. И съм забелязала , че когато хората , които са събират са нечетно число все някой е изолиран. Така че оправяне няма.

MayKyTy
08-23-2007, 18:11
Има едно лафче : Трима са много , двама са малко. И съм забелязала , че когато хората , които са събират са нечетно число все някой е изолиран. Така че оправяне няма.
:smt023