PDA

View Full Version : Защо?!?



za6to,za6to?
08-23-2007, 19:50
Neznam dali tuk e mqstoto da pusna taq tema no ne namerix kade drugade......ta kakto i da e......nemoga da razbera edno ne6to za6to kogato nqkoi pusne nqkakva tema dori i da e typa za6to trqbva da se obijdame,eto naprimer az dosta pyti sym puskala temi i ako na nqkoi ne mu prilqga vednaga po4va "nie pyk ot kyde da znaem","za6to puska6 typi temi" i t.n. nali puskame tezi temi za da polu4im pomo6t,nali vse pak tozi forum e za da spodelqme i da si pomagame i vse pak o6te nemoga da razbera za6to se dyrjat nqkoi xora taka,kato ne im xaresva temata da q propuskat kakvo tolkova?ako ima nqkoi koito misli kato men moje da pi6e,molq ne mi otgovarqite s obidi PLS

Владимир Илич Ленин
08-23-2007, 19:55
Спамят.

MajeStic
08-23-2007, 19:55
Защото форума има много тъпи правила и това е рая на spam-ерите 8) Не вини хората, които са тъпи... вини хората, които позволяват такива хора да са все още във форума 8)

AFT
08-23-2007, 19:59
Защото форума има много тъпи правила и това е рая на spam-ерите 8) Не вини хората, които са тъпи... вини хората, които позволяват такива хора да са все още във форума 8)

Ама, без "тея хора" никак няма да е интересно. Представяш ли си как всички теми са "Помощ!Гаджето ми не може да се целува, да го зарежа ли?" или "Аз съм на 10, а той на 30.Дали ме обича?". #-o Определено предпочитам Xixi1.9 пред Lady^Daqna или както там беше ... :-s А към автора на темата - еми, преди да пускате разни теми, опитайте се да помислите сами! Все пак всички имаме сиви вещества, независимо колко са гладки при някои ... :-$

MajeStic
08-23-2007, 20:27
Защото форума има много тъпи правила и това е рая на spam-ерите 8) Не вини хората, които са тъпи... вини хората, които позволяват такива хора да са все още във форума 8)

[b]Ама, без "тея хора" никак няма да е интересно.

Ауууу умрял съм за спамери... \:D/ И какво като няма какво да правя почва да спами... еми няма никакъв смисъл в това. Дай сега, за да е интересно всички да почнем да спамим. Жалко, че в този форум има прекалено нестроги правила...

Valar
08-24-2007, 08:26
Това спамене още малко ще го превърнете в смъртен грях! :-D

mmmmmmmmmm
09-05-2007, 09:53
Това спамене още малко ще го превърнете в смъртен грях!


nali O:) :smt018 ne biva taka :smt016

koalka
09-05-2007, 18:01
Не им обръщай внимание, но наистина тъпите и повтарящи се теми дразнят.Но пък като не им харесва, защо пишат?Отговор:кеф им е да се заяждат.

FelisDirus
09-05-2007, 18:56
Защото форума има много тъпи правила и това е рая на spam-ерите 8) Не вини хората, които са тъпи... вини хората, които позволяват такива хора да са все още във форума 8)

Ама, без "тея хора" никак няма да е интересно. Представяш ли си как всички теми са "Помощ!Гаджето ми не може да се целува, да го зарежа ли?" или "Аз съм на 10, а той на 30.Дали ме обича?". #-o Определено предпочитам Xixi1.9 пред Lady^Daqna или както там беше ... :-s А към автора на темата - еми, преди да пускате разни теми, опитайте се да помислите сами! Все пак всички имаме сиви вещества, независимо колко са гладки при някои ... :-$


съгласна съм
без спам ще е адски скучно