PDA

View Full Version : Ей, момичета :(



Vikitooo
08-23-2007, 20:03
Днес как си стоях на столчето в нас и изведнъж някаквя остра болка ме прониза под корема.. Беше само за секунди, но доста силна :smt012 И цял ден ме боли, незнам защо..Когато съм седнала не ме, а когато се изправя много гадно ме боли.. :cry: Пък да ми идва не, защото вече имах цикъл този месец..Незнам защо така се получи, и сега продължава да ме боли.. :cry:

siXt_senSe
08-23-2007, 20:15
И мен някой път така ме е пронизвало ниско в корема,но не за повече от сек-две.Не може ли да пиеш някакво хапче за болки??

_butterfly_
08-23-2007, 20:17
Ако болката не премине тази вечер утре веднага бягай при личната. Остра болка не е нормално, по никакъв начин не искам да те наплаша но така откриха апандисит на една моя приятелка и киста на друга. Така че сега вземи някво хапче да намали болката и сутринта ако продължава да те боли отиди на лекар.

08-23-2007, 20:33
Помисли дали не си била в овулация. На мен всеки месец ми се случва...

Ollas
08-23-2007, 21:00
Ако болката не премине тази вечер утре веднага бягай при личната. Остра болка не е нормално, по никакъв начин не искам да те наплаша но така откриха апандисит на една моя приятелка и киста на друга. Така че сега вземи някво хапче да намали болката и сутринта ако продължава да те боли отиди на лекар.

Подкрепям.

DIVINE_TIME
08-23-2007, 22:44
Може просто да си в овулация.. :smt102

LoveHim
08-24-2007, 01:22
Абе и на мен ми се случва само не взимай болкоуспокоявасщи, защото не трябва много да свикваш с тях колкото по малко взимаш по добре за тебе

Presley
08-24-2007, 06:46
НЕ се панирай,нормално е.И на мен отвреме на време ми се случва.Въпреки ,че цикъла ти е минал,пак може да е от него..
А и просто иэпии нещо эа корем,например Нош па или Аулин-на мен те ми помагат.А и стой повече седнала или направо легнала.Дано ти мине..пиши кво става. :-D

Vikitooo
08-24-2007, 23:33
Мерси за дадените съвети :D Сега съм окей вече :::