PDA

View Full Version : Моля Ви,спрете геноцида срещу българите!



Метоман
08-23-2007, 21:41
Без псувни,без всякакви политически пропаганди!
Днес пак са пребили българче!Ако продължава така скоро ще има гражданска война!

Guderian
08-23-2007, 21:43
Аххх, тази ромска измет :x
Трябва да строим няколко трудови лагери, като единя от тях ще е в Пазарджик :lol: :lol: :lol:

Болшевик
08-23-2007, 21:45
Аххх, тази ромска измет :x
Трябва да строим няколко трудови лагери, като единя от тях ще е в Пазарджик :lol: :lol: :lol:
С лагери не става...

П.П. Избери си само 1 картинка за подписа :-D

Владимир Илич Ленин
08-23-2007, 21:45
Пак казвам, нека се опълчим, но само с говорене не става, трябва да се действа.

Метоман
08-23-2007, 21:45
Ситуацията в Орландовци и Малашевци е на нож!Все момент чакаме циганите да запалят кварталите!Да не говоим за обидните епитети който отправят към нас!

Guderian
08-23-2007, 21:47
Аххх, тази ромска измет :x
Трябва да строим няколко трудови лагери, като единя от тях ще е в Пазарджик :lol: :lol: :lol:
С лагери не става...

П.П. Избери си само 1 картинка за подписа :-D А с какво става!?

Re: П.П. Готово :-D

Метоман
08-23-2007, 21:47
Предпочитам да се съюза с дявола (комунистите и пънкарите),но обстановката в София е ужасна!За Факултето да не говорим :-&

Guderian
08-23-2007, 21:49
Пак казвам, нека се опълчим, но само с говорене не става, трябва да се действа.Така е, нека да сключим пакта "Молотов-Рибентроп" повторно и да смажем всичко по пътя си, а после по-силния печели :twisted:

Метоман
08-23-2007, 21:51
Когато говорим за национална сигорност,ми дреме на на оная работа и за Хитлер и Сталин!Ебал съм и майката на политика положението е на ръба на гражданска война!

Болшевик
08-23-2007, 21:55
Пак казвам, нека се опълчим, но само с говорене не става, трябва да се действа.Така е, нека да сключим пакта "Молотов-Рибентроп" повторно и да смажем всичко по пътя си, а после по-силния печели :twisted:
Да уговорим клаузите на договора.
Какво предлагате вие? :idea:

Skullbreaker
08-23-2007, 21:56
Преди да се сложи ключа , ше кажа , че всъщност в момента в Малашевци ,Българи почти няма.
По тийн форумите няма да събереш хора за масов бой.
Educate.

Владимир Илич Ленин
08-23-2007, 21:58
Преди да се сложи ключа , ше кажа , че всъщност в момента в Малашевци ,Българи почти няма.

Има, но са на дълбоко.

Guderian
08-23-2007, 21:58
Пак казвам, нека се опълчим, но само с говорене не става, трябва да се действа.Така е, нека да сключим пакта "Молотов-Рибентроп" повторно и да смажем всичко по пътя си, а после по-силния печели :twisted:
Да уговорим клаузите на договора.
Какво предлагате вие? :idea: Първо вие 8)

Метоман
08-23-2007, 21:58
Преди да се сложи ключа , ше кажа , че всъщност в момента в Малашевци ,Българи почти няма.
По тийн форумите няма да събереш хора за масов бой.
Educate.
Така е!Не искам бой,а искам да ми се усигори безопасността!

I_Love_Vodka
08-23-2007, 22:01
Изселете паплача ! :shock:

Метоман
08-23-2007, 22:12
в Овча Купел нещо много полиция днес, ама пак...

има места, където не могат да огреят

еййййй


чак ме е срам от себе си...
Що те е срам ти си истински българин!

Disrespect
08-23-2007, 22:15
ебал съм толеранса...тея манговци прекалиха...

Метоман
08-23-2007, 22:20
Хайл България!

Disrespect
08-23-2007, 22:23
както така яко са почнали в София...скоро сигурно и във Варна ще очакваме такива неща...

Метоман
08-23-2007, 22:26
До Президента на Република България
До Министър-председателя на Република България
До Председателя на Народното събрание на Република България
До Парламентарно представените партии в Република България
До всички кметове на населени места в Република България
До Българските медии, синдикати, неправителствени организации




ГРАЖДАНСКА ПЕТИЦИЯ
Срещу неравното третиране на гражданите на Република България пред закона




Дами и господа,

Напоследък в българското общество съществува тенденция за дискриминация на българите и на неромските граждани на Република България, т.е. те биват третирани по различен начин, често в тяхна вреда, и дискриминирани по отношение на раса, етническа принадлежност, произход и социално положение за сметка на ромските граждани.

Глава 1 от Конституцията на Република България гласи:

"Чл. 6. (1) Всички хора се раждат свободни и равни по достойнство и права.
(2) Всички граждани са равни пред закона. Не се допускат никакви ограничения на правата или привилегии, основани на раса, народност, етническа принадлежност, пол, произход, религия, образование, убеждения, политическа принадлежност, лично и обществено положение или имуществено състояние."

Днес в българското общество съществуват редица примери за нарушение на по-горе цитирания закон. Като такива ще посочим следните:

1. Случаят в кв. «Захарна фабрика», София, където след побой бива убит професор Станимир Калоянов и до момента не е потърсена отговорност на извършителите, поради ромския им произход, а те са известни на живущите в квартала. Налице е и пълният отказ на българските институции да гарантират справедлив съдебен процес и сигурност на жителите на квартала оттук нататък, включително при последвалите рецидиви, т.е. нападения и тормоз над граждани, и пълна непрозрачност на резултатите от следствието. Държавата и нейните органи също така отказват да защитят гражданите, които пътуват с влакове, когато лица от ромски произход системно замерят влаковете с камъни – на съответните лица не се търси отговорност, нито полицията се опитва да ограничи и прекрати действията им, при положение, че те биват системни. Чести са също така посегателствата на роми върху селскостопански имоти, в следствие на което собствениците им остават без препитание – извършителите изключително рядко се установяват, а още по-рядко – наказват. Налице е грубо нарушение на закона, което е и предпоставка за твърдението ни, че гражданите са неравнопоставени пред закона.

2. Раздаване на жилища на роми и нераздаване на такива на неромските граждани на Република България. Налице е грубо нарушение на Конституцията на Република България, според която не се допускат привилегии на базата на етническа принадлежност.

3. Раздаване на всякакви видове помощи на роми и нераздаване на такива на неромските граждани на Република България, при положение, че и в двата случая става дума за крайно нуждаещи се. Налице е грубо нарушение на Конституцията на Република България, според която не се допускат привилегии на базата на етническа принадлежност.

4. Неравно третиране на права на български граждани на базата на произхода им от следните институции в България: «Електроразпределение» ЕАД, компаниите за градски транспорт, Полицията на РБ, Прокуратурата на РБ, и др. Като прост пример от ежедневието ни ще посочим, че при неспазване на срока, определен от «Електроразпределение» ЕАД, за погасяване на дължимото към тях, същата фирма в определен от нея срок пристъпва към изключване на подаването на електричество към домакинствата на абонати, на базата на неромския им произход, и неспирането на подаването на електричество към абонатите от ромски произход, макар че последните имат милиони левове задължения към «Електроразпределение» ЕАД с 15-годишна давност, които въобще не се опитват да издължат, под предлог, че нямат работа, като в същото време често отказват по различни причини предложена им такава от съответните бюра по труда. Налице е грубо нарушение на Конституцията на Република България, според която не се допускат привилегии и неравно третиране на права на базата на произход.

5. Съществува неравнопоставеност на гражданите при кандидатстване за висши учебни заведения, макар че Конституцията на РБ изрично го забранява. Като пример ще посочим правилника за прием на студенти в ТУ-Варна, където чл. 22 ал. 3 гласи, че се запазват 5 места за прием на студенти от ромския етнос.

6. Насаждане на етническа омраза и агресия от страна на редица държавни органи, организации и медии на територията на Република България, които тръбят, че има дискриминация над малцинството от мнозинството, при положение че расовата и етническата дискриминация е наказуема от Конституцията, а също е наказуемо и насаждането й. Липсва адекватна държавна политика спрямо ромското малцинство, а в следствие на това се създава расизъм и се настройват другите граждани срещу него. Негласното толериране, а понякога и твърде гласно, създавава опасен прецедент в България, където никога не е имало расизъм. Напротив, страната ни е давала убежище на гонени по етнически признак арменци, спасила е евреите от Холокоста, а сега необмислени действия ни изправят пред бъдещ етнически конфликт. Българското правителство и българските институции са тези, които трябва СПЕШНО да вземат всякакви мерки това да не се допусне, вместо да подклаждат етническа вражда. Неравнопоставеността на гражданите на Република България се дължи на дискриминационната политика на Българското правителство и институциите в България спрямо всички граждани освен ромите. Налице е грубо нарушение на Конституцията на Република България.

Подкрепящите тази петиция пледират за РАВНОПРАВИЕ и НЕДИСКРИМИНАЦИЯ. Настояваме българските власти да спазват цитирания по-горе закон и да не нарушават правата на неромските граждани на Република България за сметка на ромите. Заявяваме, че в противен случай сме готови да потърсим помощ от международни организации и съдилища, да организираме протести и демонстрации и да бойкотираме България и нейните институции, стоки и услуги и като крайна мярка - сами да се погрижим за спазването на Конституцията на Република България.

Disrespect
08-23-2007, 22:31
я кажете, че не съм запознат, коя институция защитава сигааншетата?

Disrespect
08-23-2007, 22:35
/nazi mode on.

СМЪРТ ЗА ХЕЛЗИНСКИЯ КОМИТЕТ!

Метоман
08-23-2007, 22:37
без политика и расизъм :roll:

Метоман
08-23-2007, 22:40
аз пък съм си на антирасистка вълна...

докато мангустите си проявяват расистките изцепки, дотогава са цел Номер 1...


днес просто ми пречерня...
Проблем с цигани?

Disrespect
08-23-2007, 22:40
аз пък съм си на антирасистка вълна...

докато мангустите си проявяват расистките изцепки, дотогава са цел Номер 1...


нещо такова...обаче мисля, че ще са цел Номер 1 доста дълго..

IRRIDUCIBILI
08-23-2007, 22:41
nie sme to4no kato edno stado ovce,KADE NI E DOSTOINSTVOTO,SAMO SAZNANIETO cigani vilniqt iz sf i kre6tqt sm1rt za bulgarite a nie pi6em po neta sm1rt za dps i tn. turcite sa ni nalazili ot vsqkade a nie se biem po mejdusi i jalkoto e 4e 6te si ostanat ne6tata taka,za6toto qvno za nas fytbolnite predrasadaci sa po vajni ot rodinata pak si ostavame s prikazkite i pak ky4eto si lae kerva si varvi i taka i 6te ostanat ne6tata dokato ne zagarbim 6ibanite footbolni pristrastiq,500g dedite ni ne sa se predali a nie sme na pat da go napravim vijte sarbi,garci kolko sa organizirani i zadrujni samo nie sme kato nqkoi pytki i pozvolqvame da ni ma4kat! istoriqta y4i mom4eta v momenta sme kato prasnati pra4ki goveda praseta buferi i tn no ako se saberem v snop nqma koi da ni pre4ypi........mojem li da zagarbim klubniq cvqt v imeto na na6ata rodina, zamislete se do 50-60g ciganite 6e sa pove4e ot nas v kakva darjava 6e ostavim decata si iskame da prili4ame na franciq,amerika, vseki vtori da e 4eren ili nz o6te kaf!!!!!!!! tyka nekvi s pre4ypeni krastove dr marksisti tva li sa vi idealite,4e i dogovori pravqt! ei mom4eta ni6to nqma da se promeni za6to nie sme edno zavislivo pleme a ima li zavis nqma edinstvo.nqmame ob6t ideal,cel i lider koito da ni povede draskaite si tyka koi nazis koi punkar ama ni6to ne stava i mn trudno 6e se preborim za6tot na mn malko hora im pyka,za6toto li4nite interesi sa nad BG,za6toto polovinata ste bulgari s FES!!!!

Метоман
08-23-2007, 22:48
аз пък съм си на антирасистка вълна...

докато мангустите си проявяват расистките изцепки, дотогава са цел Номер 1...


днес просто ми пречерня...
Проблем с цигани?

аз живея в Овча Купел... ;)

да речем, че от малък си имам отношение към един етнос...
А той е?

IRRIDUCIBILI
08-23-2007, 22:51
ne samo na teb ti e pri4ernqlo

Метоман
08-23-2007, 22:51
срам ме е...

не е много добро мнението ми за тях...
Да вай излей си мъката :|

IRRIDUCIBILI
08-23-2007, 22:55
ti kvo napravi?!

Метоман
08-23-2007, 22:55
Интересно ми е ял ли си бой от "мангусти"

IRRIDUCIBILI
08-23-2007, 22:57
mi da ti kaja malko sa horata tyka deto ne6to sa pravili po vaprosa i to opredeleno ne sa mom4etata s pre4ypenite krastove

Метоман
08-23-2007, 23:00
Интересно ми е ял ли си бой от "мангусти"

главата ми е разбивана от камък метнат от мангал..

и един път трима нападнаха един от ваш'те в рейса и като ходих да му помогна почнаха и мен...
Бях в 7 клас и играехме футбол,взехнах по остро на един мангал и ония ми счупиха от бой и ми счупиха двата предни зъба на половина!Е така щото му взех топката и ония ме бяха изкривили от бой!В 8 клас ми счупиха и двете ръце!Винаги преди това бях защитник на циганите,а Хитлер беше просто един мустакат педал!Живота ме промени!

Disrespect
08-23-2007, 23:05
аз не съм имал вземане-даване с такива индивиди...освен случая, дето преди няколко години бай Мангау ме ограби пред съдебната палата...

до сега бях защитник на...процент от тея, ама тоя процент доооооооста се смали

Метоман
08-23-2007, 23:06
И защо не искаш да го споделиш,може да греша може найстиха Хитлер да е луд?

IRRIDUCIBILI
08-23-2007, 23:07
koi go interesyva tva 4e sa te bili kat ste igrali fytbol we 4ovek si4ki si patim ot tqh ama 4yvstvoto 4e nemoje da napravi6 ni6to e o6te po lo6o v 83 taq godina otivah v nadejda nego 30mangala gledam na spirkata 3 ciganki biqt pensioner i my razbiha glavata slqzoh i se opitah da my pomogna da ama i dr slqzoha i kvo na nego my razbiha glavata i my zeha parite az sa6to bqh s razbita glava dr ot avtobusa gledat na koi my pyka

Метоман
08-23-2007, 23:08
защото промени мен..
даже не би го разбрал..
Моля те обясни ми....

Guderian
08-24-2007, 07:45
Не заключвайте темата :!:

Neo-Communist Power
10-05-2007, 09:35
Без псувни,без всякакви политически пропаганди!
Днес пак са пребили българче!Ако продължава така скоро ще има гражданска война!Тихо бе нацист мръсен :evil:

Democrat
10-05-2007, 09:37
Не заключвайте темата :!:
еххх жалко, че Гудериян изчезна :lol:

Neo-Communist Power
10-05-2007, 09:41
Не заключвайте темата :!:
еххх жалко, че Гудериян изчезна :lol: Тъй се случва с фашистите :D :twisted: :lol: :lol: :lol: И на монке ще му дойде реда :oops:

Neo-Communist Power
10-05-2007, 09:44
Не заключвайте темата :!:
еххх жалко, че Гудериян изчезна :lol: Тъй се случва с фашистите :D :twisted: :lol: :lol: :lol:
да ви припомням ли какво е ставало с вас в периода 1933-1945 гhttp://www.russiablog.org/ElbeLinkupLarge.JPG

Democrat
10-05-2007, 09:45
Не заключвайте темата :!:
еххх жалко, че Гудериян изчезна :lol: Тъй се случва с фашистите :D :twisted: :lol: :lol: :lol:
да ви припомням ли какво е ставало с вас в периода 1933-1945 г
А с вас малко по-късно :twisted:
http://www.usachcs.army.mil/TACarchive/ACwinspr00/NuremTrial.jpg
http://www.bbc.co.uk/history/worldwars/wwtwo/images/crimes_retribution.jpg

Neo-Communist Power
10-05-2007, 09:46
Не заключвайте темата :!:
еххх жалко, че Гудериян изчезна :lol: Тъй се случва с фашистите :D :twisted: :lol: :lol: :lol:
да ви припомням ли какво е ставало с вас в периода 1933-1945 г
А с вас малко по-късно :twisted:
http://www.usachcs.army.mil/TACarchive/ACwinspr00/NuremTrial.jpg
http://www.bbc.co.uk/history/worldwars/wwtwo/images/crimes_retribution.jpg :D :oops: 8) :lol: :twisted:

Democrat
10-05-2007, 09:48
Ето една и за комуниста 8)
http://www.globalsecurity.org/wmd/library/news/russia/2000/russia/1-2.gif