PDA

View Full Version : Абитуриенска



seksi_kote_f
08-23-2007, 22:11
Знам че е още рано,но от рано се приготвям.Тая година съм абитуриенка и все още нз с каква рокля ще съм и сега какви рокли са модерни.Искам нещо късо и секси,Но не мога да намеря никакви снимки на рокли а пък камоли аксесуари :(Ще може ли да ми помогнете да ми дадете малко идеи.Саитове на рокли и аксесуари и също така и снимки,да си имам горе долу представа :smt012 Мерси предварително 8-[

seksi_kote_f
08-23-2007, 22:14
то дотогава три пъти ще се смени модата...
Знам но горе доли да знам за какво става дума,нещо късо и секси :::

Blab
08-23-2007, 22:30
Някои дизайнери вече пуснаха пролетно-летните си колекции за 2008-ма, но в България "модата" няма нищо общо.
Секси и късо, викаш...ще ти потърся няколко снимчици.
И все пак съм на мнение, че е по-добре да си ушиеш роклята по поръчка, хем ще е такава каквато я харесваш, хем ще е единствена.
Аз лично съм се спряла на такъв вариант, но още не съм избрала модел.

seksi_kote_f
08-23-2007, 22:36
Някои дизайнери вече пуснаха пролетно-летните си колекции за 2008-ма, но в България "модата" няма нищо общо.
Секси и късо, викаш...ще ти потърся няколко снимчици.
И все пак съм на мнение, че е по-добре да си ушиеш роклята по поръчка, хем ще е такава каквато я харесваш, хем ще е единствена.
Аз лично съм се спряла на такъв вариант, но още не съм избрала модел.
и аз така ще правя по поръчка ,но все още нз каква ще е за това моля ви помогнете ми искам нещо късно :)

`Death`Whore``
08-23-2007, 22:38
Щом искаш да си с къса рокля, няма как да не си модерна. Но по-модерна ще си, ако си почти гола. Знам ги аз модите!

Бтв, аз съм перфектната Анка...преподавателката по актьорско майсторство похвали най-много мен от целия поток :)

Национал социалист
08-23-2007, 22:54
Щом искаш да си с къса рокля, няма как да не си модерна. Но по-модерна ще си, ако си почти гола. Знам ги аз модите!

Бтв, аз съм перфектната Анка...преподавателката по актьорско майсторство похвали най-много мен от целия поток :)Имаш си раздел, иди там :lol:

`Death`Whore``
08-23-2007, 22:56
Раздел за...

sh3_1s_7h3_0n3
08-24-2007, 05:22
Някои дизайнери вече пуснаха пролетно-летните си колекции за 2008-ма, но в България "модата" няма нищо общо.
Секси и късо, викаш...ще ти потърся няколко снимчици.
И все пак съм на мнение, че е по-добре да си ушиеш роклята по поръчка, хем ще е такава каквато я харесваш, хем ще е единствена.
Аз лично съм се спряла на такъв вариант, но още не съм избрала модел.

аз пък не посмях да си ушия рокля при шивачка... хем майка ми ми беше казала да си измисля модела, да го нарисувам и да ми го направят...
1. не знаеш как ще ти седи самата рокля след като я ушият...
2. не знаеш на какъв шивач ще попаднеш
3. представяш си роклята по един начин, а тя накрая се оказва коренно различна...

имах съученички, които се бяха доверили на някакви шивачки и накрая бяха доста разочаровани...
а да не говорим и че сега ти е още рано за рокли... аз уж започнах януари да търся (като си мислех, че съм закъсняла даже) и накрая си я поръчах средата на април... :roll:

seksi_kote_f
08-24-2007, 07:36
знам че е малко рано ,но поне към някъде да се орентирам :-s

`Death`Whore``
08-24-2007, 07:40
Аз пък ще ти кажа, че не е рано, защото през април роклите стават двойно по-скъпи. :)

B.Davis
08-24-2007, 07:47
да, ама пък, ако я вземе сега, до април може да надебелее/отслабне
иначе пиши prom dresses в google и ще намериш много такива сайтове, каквито ти трябват

shadow4e
08-24-2007, 07:53
И аз тази година ще съм абитуриентка, но честно казано това въобще не ми е в главата. Докато изпитите и матурите...

^Sam90^
08-24-2007, 07:53
Миии на един фр майка му е дизайнерка - няква Здравкова... май Венета ли Вяра ли ква беше :lol: Та тя каза, че също е опасно да се довериш на шивач, защото не се знае колко е кадърен....иначе разгледай от световните дизайнери нещо и земи идеи, а и има доста магазини, където можеш да разгледаш и пробваш.

seksi_kote_f
08-24-2007, 07:56
аз сега няма да си я купувам :smt016 само да си измисля модел :)

sh3_1s_7h3_0n3
08-24-2007, 08:18
Аз пък ще ти кажа, че не е рано, защото през април роклите стават двойно по-скъпи. :)

рано си е. те още новите абит. тенденции не са излезли. всичко става януари-фев. даже март излизат няк'ви колекции :shock:
през април не забелязах роклите да стават по-скъпи, като се има предвид, че обикалях и януари, и после целия март, та до средата на април... даже някои рокли бяха доста намалени поради занижения интерес към тях...
само че не препоръчвам да взимаш рокля в последния момент, защото 1во, че в магазина те записват от къде си, от кое у-ще.. и ако някоя твоя съученичка си е харесала същата рокля - увисваш.
2ро ако си вземеш рокля от булченски магазин и трябва все пак да ти я ушият според твоите мерки, може роклята ти да стане в последния момент, буквално дни преди абитуриентската, защото първо изпълняват поръчки на булки, независимо дали преди или след теб е била тяхната поръчка.
а и ако нещо не ти ушият роклята като хората... ще има да се кахъриш и ала-бала...
сега дори и да гледаш няк'ви рокли, то те ще са наш'те старите..., дето догод изобщо няма да са модерни... но ти пак разгледай ей тъй от любопитство..
ето ти няколко линка:
http://www.fashion.bg/ladies_fashion/designers.php
http://www.fashion.bg/ladies_fashion/boutiques.php
http://www.fashion.bg/ladies_fashion/formal_wear.php

AliceSw
08-24-2007, 08:47
добре де, като няма да ходиш на шивачка, защо трябва да си измисляш модел - така или иначе ще си вземеш нещо, което е модерно, по-малко вероятно е да намериш модела, който търсиш

и все пак рокли се гледат след декември - през новата година се поръчват, пък и тогава се появяват по витрините

Blab
08-24-2007, 09:08
Миии на един фр майка му е дизайнерка - няква Здравкова... май Венета ли Вяра ли ква беше :lol: Та тя каза, че също е опасно да се довериш на шивач, защото не се знае колко е кадърен....иначе разгледай от световните дизайнери нещо и земи идеи, а и има доста магазини, където можеш да разгледаш и пробваш.
Хах, ако е Вергиния ти завиждам ужасно.(напълно неблагородно :P )За съжаление нейните рокли не са подходящи за бал, с огромните си кринолини и финтифлюшки.
Тенденции и колекции(както май вече казах) има излезли... поне ориентировачни...
Ти не поръчваш на шивачка рокля без да са ти взели мерки(и да продължават да ти ги взимат по време на процеса).
От декември е добре да започнеш да се оглеждаш...През април? :-s Тогава всичко е изкупено, ноо... всеки си знае...
Лично аз не обичам да обикалям магазините, защото адски трудно си харесвам нещо...рядко се случва нещо да ме грабне...

разгледай spring-summer 2008 tendencies/trends/collections/dresses/prom dresses в google, 'щото "късо" е обширно понятие