PDA

View Full Version : Мисля че ще имам проблем в новия клас (9 клас съм)



08-24-2007, 07:19
Сега ще съм 9 клас и ще ходя в ново училище. Познавам няколко човека от там и това което ми казаха за новия ми клас ме навява на мисълта че ще имам проблеми там. Предния ми клас не ме хареса ... така и не разбрах защо. Мисля че няма да бъде по-различно в тоя клас защото класа е на последно място по успех, което значи че не се учат изобщо там,а моите родители искат да имам само 5 и 6 и това може да ми бъде пречка...Също така класа и най-лошия от този випуск и са мн луди и аз някак си пак не се вписвам... Не мисля че ще успея да се променя за толкова кратко време до такава степен че да имам само 2 и 3 и да говоря простотии като тях. Просто няма да се впиша, не съм такава!Кажете какво да направя за да нямам проблеми и да си намеря приятели там? Не ми казвайте "бъди себе си" защото в предния си клас бях себе си и почти всички не ме харесаха...Там бяха на почит тези които се правеха на такива каквито не са. А аз не искам да съм такава ...

ThePowerOfLove
08-24-2007, 07:37
Според мен няма смисъл да падаш до тяхното ниво и да имаш 2 и 3...Може би с хубави оценки пак ще е гадно щото завист :-k но е по-добрия вариант.Това че не учат много...не си прави изводи за характера им...познавам 2каджий дето са супер пекани и добри хора...така че :roll:

sasha_90
08-24-2007, 08:54
Да не ти пука какъв ще е класа ти.Ти искаш да завършиш успешно нали?Тогава не се променяй заради тях.Бъди такава каквато са те възпитали.Все някога ще се намери някой на когото ще му допаднеш.

08-24-2007, 09:06
Според мен няма смисъл да падаш до тяхното ниво и да имаш 2 и 3...Може би с хубави оценки пак ще е гадно щото завист :-k но е по-добрия вариант.Това че не учат много...не си прави изводи за характера им...познавам 2каджий дето са супер пекани и добри хора...така че :roll:
Не става въпрос за характера им. Сигурна съм че са пекани но мисля че няма да ме приемат ... Мерси за мненията но моля ви пишете още мнения виждам че мн хора са гледали темата но не отговаряте ... Моля ви дайте още съвети [-o< [-o< [-o<

Fluffy^;pp
08-24-2007, 09:52
Е не вярвам да са някви гадняри..бъди себе си..не бъди дръпната..бъди естествена..кажи им даже от какво се притесняваш..така ще разчупиш леда,ако например видиш,че странят от теб..А за оценките и дисциплината-баа..да не ти пука..бори се за високите оценки,които заслужава положения от теб труд..но и се старай да се вписваш в обстановката поне малко..

08-24-2007, 10:13
savet ? bydi lud/luda kato tqh i e taka s16tevremenno mejdudrugoto si izkarvai ocen4icite :P