PDA

View Full Version : Боли..



sfd
08-24-2007, 07:21
Эдравейте.
В момента се превивам от болки и едвам пиша това.Момиче съм на 16.Скоро ми дойде.Вчера вми дойде эа втори път и болката е много голяма ,а эа количеството кръв да не говорим-като водопад е!НЕ энам какво да правя,но е найстина много...има ли зруги с тоэи проблем..
О господи колко ли ще продължи това.. :smt010 :smt010 :smt010

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

08-24-2007, 07:31
споко 1,2,3 път много кърви не се притеснявай търпи!

loshokote
08-24-2007, 07:57
Вземи аналгин или спазмалгон, за около 15 мин ще ти мине и няма да те боли около 5 часа. Поне при мен е така :P

08-24-2007, 08:09
ne pii analgin ot nego 6te ti pote4e o6te pove4e.Pii spazmalgon i buskolizin, a moje i nurofen

no-man-no-cry
08-24-2007, 08:27
ne pii analgin ot nego 6te ti pote4e o6te pove4e.Pii spazmalgon i buskolizin, a moje i nurofen
Вземи no-spa-на мене много ми помага!Дано и при теб да подейства!

08-24-2007, 08:53
az sashto imam mnogo boleznen cikal i nito analginite, nito buskolizinite, spazmalgonite i t.n. mi pomagat. lelq mi mi kaza edni hapcheta - kataflam - polzvam gi pove4e ot 2 godini i sam mn dovolna! v aptekite se predlagat kataflam 25 i kataflam 50, az izpolzvam vtorite, zashtoto sa po-silni! ako naistina imash tolkova bolki ti preporachvam tezi hapcheta!

сфд
08-24-2007, 09:25
Ами а днес към 9 си сложих една превръэка и към 12 и половина кат се прибрах беше подгиэнала...цялата се бях иэцапала...!Просто гледката беше страшна...това нормално ли е...

batkodoki
08-24-2007, 09:54
вземай препарати от групата на спазмолитиците /ако не си алергична към някой от тях/, не вземай аналгетици! - те създават илюзията за отшумял проблем, но всъщност го задълбочават поради специфичните въздействия които имат върху групи от тъкани.

08-24-2007, 10:10
Ами а днес към 9 си сложих една превръэка и към 12 и половина кат се прибрах беше подгиэнала...цялата се бях иэцапала...!Просто гледката беше страшна...това нормално ли е...

Зависи кой ден ти е. На мен втори и трети ден ми е доста силно. През няколко месеца имам цикъл, който е много по-обилен от обикновено. Откакто ползвам тампони обаче забелчзвам, че течението ми е намаляло и продължителността е по-малка. Ако си девствена може да опиташ с най-малките тампони, поне ще се чувстваш по-сигурна, а и ако си сложиш и превраска, не би трябвало да имаш притеснения и проблеми.

Дано да сам ти помогнала малко. :)

сфд
08-24-2007, 10:30
Ами а днес към 9 си сложих една превръэка и към 12 и половина кат се прибрах беше подгиэнала...цялата се бях иэцапала...!Просто гледката беше страшна...това нормално ли е...

Зависи кой ден ти е. На мен втори и трети ден ми е доста силно. През няколко месеца имам цикъл, който е много по-обилен от обикновено. Откакто ползвам тампони обаче забелчзвам, че течението ми е намаляло и продължителността е по-малка. Ако си девствена може да опиташ с най-малките тампони, поне ще се чувстваш по-сигурна, а и ако си сложиш и превраска, не би трябвало да имаш притеснения и проблеми.

Дано да сам ти помогнала малко. :)
Ами втори ден ми е...надявам се скоро да свърши,че не иэдържам,само се мажа :smt010 !Надявамсе и утре да е така и др ден вече да поспира...
Ами эа тампона...аэ много искамв,но ме е страх.Девствена съм и си мисля,че доста трудно ще го вкарам...! :roll:

08-24-2007, 10:51
значи си взимаш най-малките...примерно О.B. mini и се затваряш в тоалетната. една моя приятелка си ги поставяше с огледало, защото имаше проблеми и така се ориентираше по-лесно! сигурно ще ти отнеме повечко време, ако не стане от парвия път не се притеснявай! иначе прочети внимателно инсрукциите и ги следвай, а с времето сама ще усетиш как ти е най-удобно, барзо и лесно да си ги поставяш. опитай, не е толкова сложно, само гледай да го бутнеш, възможно най-навътре.

Успех! :-)

LizZz
08-24-2007, 16:03
Говорете с майките си,бе деца...(мисля,че ще направи всичко възможно да ти помогне) :wink:

foreverr
08-24-2007, 23:19
pogovori s maika si i tq 6te ti kaje kakvo hap4e da pie6 i normalno e da e silno parvite1-3 pati :wink:

merilin1
08-24-2007, 23:33
нормално е все пак виж какви температури са... аз едвам издържам като съм неразположена...адските кръвоизливи и ме държи по 10 дена..ужас ужас... #-o

zvezdichkaaa
08-25-2007, 15:48
xax nz na men puk lqtoto mi e mnogo po slabo ot kolkoto kogato e studeno. :o

slon4et0
08-25-2007, 16:49
Спокоино първите пъти е тъка поговори с маика си ако успее да те поспокои ще се чустваш много по добре.

FiFcheto
08-26-2007, 13:52
na men principno mi e 3 dena a lqtoto 2 ot gore6tinata koeto na men mi haresva i to mn!a za tfoq problem opredeleno pitai maika si tq nai-dobre 6te se pogriji za teb ;-)

08-27-2007, 12:29
Az imam cikal pove4e ot 4 godini i vs pat me boli parvite 2 dni ot opit 6te vi kaja 4e nikakvi hap4eta ne pomagat prosto sedi6 i 4aka6 da ti mine!

Sweet__baby
08-27-2007, 12:34
Нормално е да боли първите месеци и да е обилно кръвотечението!
Ако болките не се търпят пий спазмалгон или поне 1 чай! :roll: :-s

ThunderGoddess
08-28-2007, 11:12
Един здрав сън по коремче също помага :) Или да си четете книгата така ... абе изобщо да си стоите на корема. Лично на мен това ми помага преди да ми подейства хапчето.