PDA

View Full Version : Нямам желание за ...



08-24-2007, 09:47
тази година ми е последна и както знаете ще има бал и тем подобно глупости поне за мен #-o
за мен бала роклите са пълни тъпизми и харчене на пари не 4е ние сме некви бедняци ама просто нямам желание за бал щото 1 4е класа ни е шибан само ще гледат тоалетите и ще се пресмиват зад гърба
нямам желание да хода на бал а 2 за кво да хар4ем сумати пари за 1 шибана вечер ](*,)
искам да питам има ли някой от тук присъстващите който не е ходил на собствения си бал
и аз ако примерно не отида ще има въпроси от класа каде беше що не дойде на бала а на мен просто не ми е приятно :-k

Obsession
08-24-2007, 09:56
Тъпо ми се струва да не отидеш на собствения си бал. Вярно е, че се харчат мн пари за 1 вечер, ама традиции, ко да се прай. Пък и тя трябва уж да е незабравима тази вечер...

thefreak
08-24-2007, 10:08
Колко пари ще похарчиш за една нощ си е твое решение.
Като искаш толкова да се водиш от хорското мнение... прави го тогава и си вземи рокля.
Аз бях с дънки на бала.
Никой не може да ми каже как да се обличам.
Бъркаш значението на бала. Идеята му не е да се наконтиш на макс(макар това да правят почти всички), а да се сбогуваш с детето в себе си.
Аз така го разбирам.

ThePowerOfLove
08-24-2007, 12:46
Да,познавам 1 човек който не е ходил на бала си,защото нямат пари.Но по-добре отиди...колкото и гаден да е класа ти..това ще е последният ви ден заедно :roll: Ако не отидеш после ще съжаляваш...

Communist
08-24-2007, 13:16
Да, отиди.
Ще съжаляваш след години, ако не го направиш.
А за дрехите - ходи с каквото ти е приятно, остави ги другите :wink:

Болшевик
08-24-2007, 14:13
Ще отидеш.
Иначе социалния ти живот не е наред :?

_Blue Light_
08-24-2007, 14:16
Мисля, че колкото и кофти да е класът ти, колкото и да не ти се занимава, трябва да отидеш. Все пак си с тези хора доста време и всеки тръгва по своя път...Редно е да сте заедно и да прекарате една незабравима вечер. :wink:

sh3_1s_7h3_0n3
08-24-2007, 14:23
Т'ва е единственият ти БАЛ в живота! Как няма да отидеш.... следващия ти такъв 'спец' ден ще бъде сватбата... същите приготовления и работи...
макар че честно казано аз не се вълнувах никак за моята абит преди самия ден... обаче майка ми се стараеше да ми напомня за 'Големия ден' езечасно и ежеминутно...
накрая като видиш крайния резултат в огледалото ще видиш, че си е струвало... достатъчно е да имаш 1-2ма приятели от класа или випуска и с тях да си избухнете...
да не мислиш, че и аз съм била с класа си... в 12ч всички се разделихме и толкова ни беше вечерта заедно...
(а на всичкото отгоре и в суматохата кой видиш, кой не..) после с приятелки се мотаехме и избухвахме като за последно...
май от всички само ние си прекарахме яко 8)

Една вечер, но КАКВА вечер! 8)

Котарана
08-24-2007, 19:12
Виж отивай на бала си! Ще съжаляваш ще видиш ще мине извесно време и ще съжаляваш! Това ти е последната година минава толкова бързо, че няма да усетиш как всичко ще отиде зад гърба ти.Наслаждавай се още малко на живота сега му е времето.Аз НЕ отидох на моя бал той беше тази година.Не мога да кажа, че съжалявам, но после ми стана малко кофти.Айде успех!

miloto_girl_4e
08-24-2007, 20:28
Е, това да не отидеш на бала си според мен е наистина тъпо :?
Да, наистина доста пари отиват ..., но това си е бал все пак..
Не е нужно да се ръсиш с много пари за тоалети, прически, грим и т.н като не ти харесват тези неща ..
А и какво ти пука какво ще кажат тези от класа ти за теб или облеклото ти? Нали не ти пука за тях, еми значи и за мнението им не ти пука :!:
Отиди, после ще съжаляваш, а няма как да поправиш грешката си :!:

sisin4e
08-24-2007, 21:18
Ако наистина не искаш да идеш на бала си не го прави. Никой на сила не може да те накара. От моя випуски имаше няколко човека, които не дойдоха.
Аз лично си прекарах невероятно. За цял живот спомени прекрасни имам от тази вечер :D Общо всичко около бала ми излезе около 1000 лв. (това даже е скромна цифра, имаше момичета, които само роклите им бяха толкова) доста пари са, но се радвам, че родителите успяха да ми угодят и да ми подарят това невероятно изживяване, което преживях.
O:) O:) O:)

аояажгот
08-25-2007, 05:20
Отсега ти казвам, че ще отидеш, дори само от гледна точка на това колко зле ще се почувстват учителите ти. Уважи ги тях. Родителите ти също ще те натиснат най-вероятно. Но тия дето казват - бал било, не знам си какво - че какво от това? Ако за тях най-важното събитие в живота им е балът и сватбата, значи много оскъден живот водят, нещастниците. Балът е до голяма степен нещо стадно, в това число и проблемът с тоалетите. Горките тиквенички, дето оценяват човека според тоалета, а не според ума и характера! За съжаление такива са повечето!

ArTanDra
08-25-2007, 05:42
sh3_1s_7h3_0n3 уби ме. Казвате и да отиде на бала ау , обаче не знаете смисъла на бала , а той е да се сбогувате със съучениците си и училището. Как може да седите само на вечерята и после да се ометете .. ми като ще е така всяка вечер може да стане бал.. отивам купувам си една рокля за 500 лв и айде на дискотека с приятели. Според мене трябва да отидеш на бала си напук на всички .. никой не ти е казал , че трябва да харчиш много пари купи си една семпла рокля и от сега ти казвам , че ти ще се открояваш от останалите барбита , а тея от класа ти не им обръщай внимание. Все някога ще почнете да танцувате ала бала танцувай си и хич да не ти пука и не вярвам да се нямаш с нито 1 човек.

bLiNdchY
08-27-2007, 13:31
mi niq sled 8 klas praihme ne6to podobie na ball (sybirane) i az hodih nqmashe koi da ne doide ot klasyt mi (biv6iq imam predvid)