PDA

View Full Version : А ти какво ще кажеш ?!



.....
08-24-2007, 10:37
здрасти! искам да споделя с вас нещо, което май е проблемноо много се кефяя се самозадоволявам. приятел си имам редовно се чукамее ,но голямо удоволствие ми доставя да си пъхам разни предмети в анусаа или путката ,а иначе не ме кефи аналния секс... сутрин ,обед ,вечер се самозадоволявам мн ме кефи клиторнияя оргазъм има ли някой друг който се кефи да си пъха нещо в себе си и какво предпочитате... ::: :smt019 [/quote]

08-24-2007, 10:39
здрасти! искам да споделя с вас нещо, което май е проблемноо много се кефяя се самозадоволявам. приятел си имам редовно се чукамее ,но голямо удоволствие ми доставя да си пъхам разни предмети в анусаа или п****та ,а иначе не ме кефи аналния секс... сутрин ,обед ,вечер се самозадоволявам мн ме кефи клиторнияя оргазъм има ли някой друг който се кефи да си пъха нещо в себе си и какво предпочитате... ::: :smt019 [/quote]
Да аз изпитвам огромно удоволствие да си пъхам различни мебели в гъзъ...Канапета, столове, маси и такива работи...

Болшевик
08-24-2007, 10:39
Предпочитам да си пъхам двигател на москвич от 1954 год. :oops:

Идиот =D>

The Beast
08-24-2007, 10:40
здрасти! искам да споделя с вас нещо, което май е проблемноо много се кефяя се самозадоволявам. приятел си имам редовно се чукамее ,но голямо удоволствие ми доставя да си пъхам разни предмети в анусаа или п****та ,а иначе не ме кефи аналния секс... сутрин ,обед ,вечер се самозадоволявам мн ме кефи клиторнияя оргазъм има ли някой друг който се кефи да си пъха нещо в себе си и какво предпочитате... ::: :smt019
Да аз изпитвам огромно удоволствие да си пъхам различни мебели в гъзъ...Канапета, столове, маси и такива работи...[/quote]

Aз пък пробвах само с прахосмукачката досега :mrgreen:

cristiqn
08-24-2007, 10:41
Предпочитам да си пъхам двигател на москвич от 1954 год. :oops:

Идиот =D>

XaxAXax Аз обичам двигателите от волга :smt005