PDA

View Full Version : Искам помощ :~(



Iskam pomo6t :~(
08-24-2007, 11:37
Na 19 g sam. Ami predi vreme bqh pisal tuk(minaha meseci ama..).Nakratko Ima edno momi4e koeto haresvam ot godini, na dva pati sam i go kazval, golemi priqteli sme (i vse o6te sme), no tq prosto mi kazva 4e nqma 4uvstva(ami neino si re6enie, nqma da i vliqq q :| ). Kaza mi 4e kato otidem v razli4ni gradove i 6te se zabravim. Naistina sme v razli4ni gradove i da kajem 4e ima6e nqkakyv efekt :(. Oba4e onzi den pak se vidqhme i me nalegnaha starite mi 4uvstva, mn mi e tyjnno :cry: . A naistina si mislq 4e ne mi e bezrazli4na(makar i rqdko da i proli4ava). Tq oba4e postoqnno se vre v kompanii koito ne mi dopadat :| :(. (Pak neino si re6enie, ne moga da i vliqq). 4ovek bi kazal da q zabravq i da gledam napred ama nqkoi pyt se pobyrkvam kato mi mine prez glavata tova, ne moga da mislq :(
Misleh da iskam ne6to kato syvet ama prosto si kajete mnenieto ako vi se zanimava :(, prosto imah nujda da spodelq a ne moga s nikoi :(

sh3_1s_7h3_0n3
08-24-2007, 11:42
На сила хубост не става. Не те иска и това е... кофти наистина, но какво да се прави...
тепърва ще се срещаш с още толкова момичета... не съжалявай за нищо. щом е трябвало да стане, значи има причина
мн мразя т'ва примирителното, ама на!

sasha_90
08-24-2007, 11:57
Щом не те харесва(като повече от приятел)не можеш да я принудиш.По-добре си останете само приятели.

morenita
08-24-2007, 12:08
Ne vijdam smisal da i kazvash kak se chuvstvash, tq veche go znae. Jalko e che ne otgovarq na chuvstvata ti :( Ako ne mojesh da si i samo priqtel ne izlizai poveche s neq.

Iskam pomo6t
08-24-2007, 12:10
Ne, ne sam kazal 4e iskam da q prinujdavam.Ako raz4itah na tova 6tqh d ai kaja 4e 6te se fyrlq ot nqkoi most ako ne e s mene, ne sam takyv, ama sled takiva izjivqvaniq se zatvarqm v sebe si i mi e kofti, zaradi tova pisah, da spodelq :|

sasha_90
08-24-2007, 12:12
Ne, ne sam kazal 4e iskam da q prinujdavam.Ako raz4itah na tova 6tqh d ai kaja 4e 6te se fyrlq ot nqkoi most ako ne e s mene, ne sam takyv, ama sled takiva izjivqvaniq se zatvarqm v sebe si i mi e kofti, zaradi tova pisah, da spodelq :|
Не е хубаво да се затваряш в себе си.Така още повече ще мислиш за нея.

08-24-2007, 12:17
1 zlatno pravilo v l\bovta --ne stavai priqtel s 4ovek koito obi4a6.... e sled kato te odreje moje no predi tva

iskam pomo6t
08-24-2007, 12:38
e to 4estno kazano stanhme priqteli sled kato me otrqza, i to ne zaradi taq istoriq ami prosto taka se slu4i :) :|

_Snow_
08-24-2007, 12:49
pich ima samo edin nachin da se doberesh do neq no ne e mn nadejden kato q vidish orimerno i kazvash da izlezete nqkade kato priqteli shte si poprikazvate shte i kazvash hubavi neshta nqma da q ostavqsh na mira ot SMS ili po chata s hubavi neshta i tq shte si promeni mnenieto za teb korenno i taka postepenno moje da stane neshto :P

monityY
08-24-2007, 13:21
hm.... :P :roll: pi4.. istinata e 4e trea da q zabrai6!!! ;) nameri si momi4e koeto da zaslujava lqbovta ti i 6te ti e po lesno.. izpolzvai sega vuzmojnosta si,kogato ste v razli4ni gradove i ne se vijdate 4essto.. sega ima6 po golqm 6ans da q zabravi6.. ne go propilqvai.. ai USPEH! :wink:

neverand
08-24-2007, 14:23
пич,понякога нещата не се получават :) Няма да я виждаш пак известно време и ще ти мине :) или просто ще срещнеш друга :)

koalka
08-24-2007, 18:24
Не можеш да я забравиш, защото не искаш.Не знам колко време я харесваш, но вече е време да осъзнаеш, че тя не те иска и не трябва да се примиряваш с това да сте само приятели, просто така не можеш да я забравиш.Прекъсни си връзките с нея, в смисъл-не се виждайте или колкото може по-рядко.