PDA

View Full Version : романти4ни филми ?



monityY
08-24-2007, 15:52
дайте някфи идеи за някое готино романти4но филм4е.. ама такова,да не е като комедия,а не6то като по като драми4ка,по тъжно,по 4увствено и абе по романти4но ...

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

AnTiBuLLsHiTs
08-24-2007, 15:58
Loser Разправя се за момче което отива от провинцията в голям град.Среща едно момиче и така.. приятелите му го преебват.. абе яко е.

08-24-2007, 16:08
A walk to remember
Sweet November
The Notebook
If only

Leksi23
08-24-2007, 16:18
A walk to remember
Sweet November
The Notebook
If only
:-)

monityY
08-24-2007, 16:46
A walk to remember
Sweet November
The Notebook
If only

e a walk to remember est.. toq film e nai velikiq,kakto i the notebook,a ostanalite 6e si gi drupna,ms davaite o6te film4eta ako ne sum nahalni4ka.. i sry 4e temata ne e za tuk ama bez da iskam q pusnah tuka :roll:

08-24-2007, 17:55
A walk to remember
Sweet November
The Notebook
If only

e a walk to remember est.. toq film e nai velikiq,kakto i the notebook,a ostanalite 6e si gi drupna,ms davaite o6te film4eta ako ne sum nahalni4ka.. i sry 4e temata ne e za tuk ama bez da iskam q pusnah tuka :roll:еми де да знам , тея четирите дето ти ги казах са категория "чук" , иначе малко по-тъпи дето сега се сещам може би "Playing by heart" , "10 things i hate about you"(това може да се каже , че спада към тийн филмите , но се пак не е чаак толко лигаво ) , Summer catch същата работа , Someone Like you , Cruel Intentions първата част ми допада ама само тя , Tristan and Isolde .. това е ,за което се сещам засега ако ми хрумне още нещо ще пиша

AngeL~oF~daRkneSs
08-24-2007, 18:45
гледай If Only незабравим и много впечатляващ филм, държащ те в непрежение от средата на филма до последните минути !!!

monityY
08-24-2007, 19:00
A walk to remember
Sweet November
The Notebook
If only

e a walk to remember est.. toq film e nai velikiq,kakto i the notebook,a ostanalite 6e si gi drupna,ms davaite o6te film4eta ako ne sum nahalni4ka.. i sry 4e temata ne e za tuk ama bez da iskam q pusnah tuka :roll:еми де да знам , тея четирите дето ти ги казах са категория "чук" , иначе малко по-тъпи дето сега се сещам може би "Playing by heart" , "10 things i hate about you"(това може да се каже , че спада към тийн филмите , но се пак не е чаак толко лигаво ) , Summer catch същата работа , Someone Like you , Cruel Intentions първата част ми допада ама само тя , Tristan and Isolde .. това е ,за което се сещам засега ако ми хрумне още нещо ще пиша tristan and izolde,go bqh teglila kato znaeh 4e e romanti4en aka taka kato pregledah filma na 2,na 3 mi se vidq kato ek6un i go iztrih :mrgreen:

08-24-2007, 19:20
A walk to remember
Sweet November
The Notebook
If only

e a walk to remember est.. toq film e nai velikiq,kakto i the notebook,a ostanalite 6e si gi drupna,ms davaite o6te film4eta ako ne sum nahalni4ka.. i sry 4e temata ne e za tuk ama bez da iskam q pusnah tuka :roll:еми де да знам , тея четирите дето ти ги казах са категория "чук" , иначе малко по-тъпи дето сега се сещам може би "Playing by heart" , "10 things i hate about you"(това може да се каже , че спада към тийн филмите , но се пак не е чаак толко лигаво ) , Summer catch същата работа , Someone Like you , Cruel Intentions първата част ми допада ама само тя , Tristan and Isolde .. това е ,за което се сещам засега ако ми хрумне още нещо ще пиша tristan and izolde,go bqh teglila kato znaeh 4e e romanti4en aka taka kato pregledah filma na 2,na 3 mi se vidq kato ek6un i go iztrih :mrgreen: еми гледай , то историята за тях двамата ( Тристан и Изолда) си е смесена с някои "исторически" моменти няма как, но като цяло историята им е доста РОМАНТИЧНА : )

monityY
08-25-2007, 18:23
ае давайте други идеи за романти4ни филми като а walk to remember i if only

monityY
08-26-2007, 12:16
??? :roll:

without_me
08-26-2007, 15:15
Това,което търсиш е филма "50 първи срещи",ако още не си го гледала дръпни си го,защото филмчето си заслужава и е точно това,което търсиш романтика,примесена с драма
И още един,за който само съм чувала хубави неща,но аз лично не съм го гледала "Пет звезден романс" с Дженифър Лопес

monityY
08-29-2007, 09:45
Това,което търсиш е филма "50 първи срещи",ако още не си го гледала дръпни си го,защото филмчето си заслужава и е точно това,което търсиш романтика,примесена с драма
И още един,за който само съм чувала хубави неща,но аз лично не съм го гледала "Пет звезден романс" с Дженифър Лопес

pet zvezden romans ne e hubav,a drugiq kak se pi6e na eng za da sи го дръпна? плс казвайте филмите на енг.. и ае давайте о6те филм4ета дее... мн ми се гледат такива тъжни романти4ни да си попла4а малко :smt010

DoThat
08-29-2007, 20:39
50 first days = 50 първи срещи ;)

Princeska
08-29-2007, 23:48
Cruel Intentions tfa e velik film gledala sam go nad 10 puti daje evdnuj se razplakah 8-[ :smt005

AFT
08-30-2007, 00:15
Гледай филмите с Mary-Kate Olsen и Ahsley Olsen, Lindsay Lohan, Hilary Duff, Chad Michael Murray, Channing Tatum, Ashton Kutcher, Orlando Bloom, Kirsten Dunst, Reese Witherspoon, Jennifer Aniston, Jennifer Lopez, Jesse Metcalfe, Sophia Bush, Amanda Bynes, Jenna Dewan и бла-бла-бла ... та, тези участват в такива филми или поне предимно в такива. Има много сайтове, в които можеш да намериш в кои филми участват.



Омфг! Не знаех, че помня имената на толкова хора! :-k

monityY
08-30-2007, 09:32
Гледай филмите с Mary-Kate Olsen и Ahsley Olsen, Lindsay Lohan, Hilary Duff, Chad Michael Murray, Channing Tatum, Ashton Kutcher, Orlando Bloom, Kirsten Dunst, Reese Witherspoon, Jennifer Aniston, Jennifer Lopez, Jesse Metcalfe, Sophia Bush, Amanda Bynes, Jenna Dewan и бла-бла-бла ... та, тези участват в такива филми или поне предимно в такива. Има много сайтове, в които можеш да намериш в кои филми участват.



Омфг! Не знаех, че помня имената на толкова хора! :-k

napravi mi vpe4atlenie 4e kaza hilary duff i lindsay lohan... drugite det gi izbtoi ne gi znam... no te dve4kite praat strahotni filmi,no predimno sa komedii ili romanti4ni komedi.. na mene mi se gleda film kato titanic i a walk to remember,ne6to na koeto da si poreva ne6to izcqlo romanti4no.. a s tqh dvete naprimer ne sum gledala takiva filmi ...

6o6kotooo
07-09-2008, 20:29
divi / krasivi unikalen filmm :)