PDA

View Full Version : Той се подигра с чувствата ми!!!



08-24-2007, 15:58
Преди време се запознах с едно момче,след което си разменихме skype и естествено,както се досещате запонахме да флиртуваме.След известно време аз признах чувствата си.Той знаеше,че го харесвам и се държеше все едно ме харесва.Оказа се обаче,че само се е подигравал с чувствата ми!!!След като разбрах това, аз ест се отдръпнах,но той ми се подиграва пред приятелите си,които познават мои съученници.Самия той е доста известен не само в квартала.Когато го видя в квартала с неговите приятели,ми се иска да сменя посоката.Дори когато излязя някаде,постоянно се оглеждам дали е някаде около нас.И когато това се случи моля приятелите ми да не ходим там,където е той!понякога си стоя в къщи за да не го видя.Вече няколко месеца минаха,а аз още и още не мога да забравя тази "гавра".Знам че е глупаво,но когато мина покрай тях и те се смеят...ужас!!!Искам да покажа,че не ми пука за нищо и,че той за мене е нищо,но когато го видя и нещо там вътре се свива.Ако някой може да ми даде съвет нека пише,а не да пише глупости от сорта на"пролуснала си запетая".Предварително благодаря!

Quasar
08-24-2007, 15:59
И аз съм го правил тва....най вече с малките момиченца, които искат някой да ги почеше...зарибявам и после ги измъчвам...така се наплашват и чакат ...поне следващия път ще опознаят някой, преди да му скочат на х*я

08-24-2007, 15:59
Преди време се запознах с едно момче,след което си разменихме skype и естествено,както се досещате запонахме да флиртуваме.След известно време аз признах чувствата си.Той знаеше,че го харесвам и се държеше все едно ме харесва.Оказа се обаче,че само се е подигравал с чувствата ми!!!След като разбрах това, аз ест се отдръпнах,но той ми се подиграва пред приятелите си,които познават мои съученници.Самия той е доста известен не само в квартала.Когато го видя някъде с неговите приятели,ми се иска да сменя посоката.Дори когато излязя някаде,постоянно се оглеждам дали е някаде около нас.И когато това се случи моля приятелите ми да не ходим там,където е той!Понякога си стоя в къщи за да не го видя.Вече няколко месеца минаха,а аз още и още не мога да забравя тази "гавра".Знам че е глупаво,но когато мина покрай тях и те се смеят...ужас!!!Искам да покажа,че не ми пука за нищо и,че той за мене е нищо,но когато го видя и нещо там вътре се свива.Ако някой може да ми даде съвет нека пише,а не да пише глупости от сорта на"пролуснала си запетая".Предварително благодаря!

AFT
08-24-2007, 16:01
Намери си гадже или просто кажи на някой твой приятел/познат момче да се прави на твое гадже (не е нужно да се целувате или нещо такова) пред него. Или просто накарай някой да се изгаври с него и после ти ще му се смееш. Имам още идеи btw ... 8-[

Deskata_90
08-24-2007, 16:05
Или просто накарай някой да се изгаври с него и после ти ще му се смееш. Имам още идеи btw ... 8-[

Винаги можеш да помолиш някоя приятелка за тая услуга после ще ти е много гот :twisted:

neverand
08-24-2007, 16:08
ебаси простака е това!...ако можеш,направи така,че да го изложиш здравата,просто измисли начин и наоправи така,че да му направиш гадно...

DGD1.9
08-24-2007, 16:09
Преди време се запознах с едно момче,след което си разменихме skype и естествено,както се досещате запонахме да флиртуваме.След известно време аз признах чувствата си.Той знаеше,че го харесвам и се държеше все едно ме харесва.Оказа се обаче,че само се е подигравал с чувствата ми!!!След като разбрах това, аз ест се отдръпнах,но той ми се подиграва пред приятелите си,които познават мои съученници.Самия той е доста известен не само в квартала.Когато го видя в квартала с неговите приятели,ми се иска да сменя посоката.Дори когато излязя някаде,постоянно се оглеждам дали е някаде около нас.И когато това се случи моля приятелите ми да не ходим там,където е той!понякога си стоя в къщи за да не го видя.Вече няколко месеца минаха,а аз още и още не мога да забравя тази "гавра".Знам че е глупаво,но когато мина покрай тях и те се смеят...ужас!!!Искам да покажа,че не ми пука за нищо и,че той за мене е нищо,но когато го видя и нещо там вътре се свива.Ако някой може да ми даде съвет нека пише,а не да пише глупости от сорта на"пролуснала си запетая".Предварително благодаря!

горките ти чувства... защо не отидеш на лекар да ги излекуват?

monityY
08-24-2007, 16:37
awe ne go gledai be... minava6 si po ulicata i se 1 ne go vijda6 i naistina ne go gledai da ne ti dreme,napravi6 li go vednuj posle ve4e 6e ti e lesno da se prai6 na nedostupna .. i nikoi nqma da se gavri s tebe.. taka4e deistvai i na men mi se e slu4alo tfa..znam kofti e,ama go preodolei i te 6e zabraat za gavrite

An4eSsS__
08-24-2007, 16:38
малее от такива копелета аман!
мацка знам че е гадно ако го харесваш ама такива не заслужават дори да ги погледнеш!
Както казаха по нагоре накараи някой твой фр да те гушне и мини точно през него за да види че изобщо не ти пука за него.
Или по добрия варянт е да си намериш приятел и да видиш как ще го забравиш този
аиде успех

MiMcHeToOo
08-24-2007, 16:52
Аз на твое място бих го гръмнала... Дай ся сериозно.. Ще мине и тва.. Няма смисъл да ми го връщаш като и ти му правиш гадно, така най-много да паднеш на неговото ниво... Що пък не пробваш следващия път като ти се изсмее да му се усмихнеш, за да му покажеш колко е глупав? Може пък и ако минаваш с някоя приятелка покрай него и приятелчетата му и той ти се изсмее да спрете за малко и да се направиш, че и казваш нещо на ухо, докато гледаш към него и да почнете да се смеете.. След което да го погледнеш с един такъв поглед подигравателен.. Айде успех и не се тормози с глупаци...

koalka
08-24-2007, 18:20
Не можеш да живееш постоянно в някакъв страх, че ще го видиш.Дори и да не излизаш толкова често, все някога ще трябва.Въобще да не ти пука, така на думи звучи лесно може би, обаче и на практика не е чак толкова трудно.Това е било преди месеци, а и все пак какво те интересува какво ще говори пред приятелите си, нали ти си имаш свои. :wink:

gabrielka@a_f
08-24-2007, 18:46
Това е много гадно!Личи си ,че това не е свестен човек и няма да стане с думи,а с някой номер.Знам,че си наранена,но използвай въображението си.Може да му направиш същия номер.Помоли някоя приятелка да се прави,че го харесва и после:"цап"!!! \:D/

Q16Kd
08-24-2007, 18:59
e tva sa taka nare4enite "gotini" mom4eta deto vse im se radvate... napereni sopolankovci deto ako ne bqha po - hubavi nqmashe da sa tolkova izvestni ili ako ne e da sa hubavi pone sa bogati...

Obitax
08-24-2007, 19:31
sledva6tiq pat obmislqi postapkite si po dobre i nai ve4e vniavai s priznaniqta da ne stane pak taka

08-24-2007, 19:50
i na men mi se slu4i takova ne6to i to savsem skoro,be6e mi gadno,oba4e to4no za 3 dni! :P
ve4e izob6to ne mi puka zapo4nah da izlizam s priqteli,da se zabavlqvam,da hodq kadeto,kogato i s kogoto si poiskam i vaob6te si jiveq jivota na MAX! A predi vreme bqh kato teb sled edna razdqla s edin 4ovek,se zatvorih vka6ti ne iskah da vijdam nikoi,ne izlizah,super se bqh sduhala,ama eto 4e toq put ne e taka,i se 4uvstvam strahotno :)
zatova da ti kaja HI4 DA NE TI PUKA! Za takiva hora,nqma kvo da sajalqva6,po-skoro vdigni kupon 4e si se ottarvala ot nego,i sledva6tiq put kato go vidi6 prosto otmini bezrazli4no!

Poulet
08-24-2007, 20:27
Кво ти пука от него?Покайи му,че не ти дреме за него-да не е единственият на земята! \:D/

08-24-2007, 20:42
Благодаря на вс за съветите!И аз бих искала да се подиграя с него,но не мога-1-во ако направя нещо такова с него ме чака голям бой...а то няма начин как да не разбере,все ще разбере от някой.2-ро никоя фр няма да се съгласи да направи такова нещо.От страх може би най вече.Ииии той е голям връзкар,а аз нямам мн фр.Освен това на даскало някои хора ме мразят.А тези някои познават един от най-добрите му фр.Изобщо мн съм зле...ама аз съм си виновна пак...

08-25-2007, 00:46
Благодаря на вс за съветите!И аз бих искала да се подиграя с него,но не мога-1-во ако направя нещо такова с него ме чака голям бой...а то няма начин как да не разбере,все ще разбере от някой.2-ро никоя фр няма да се съгласи да направи такова нещо.От страх може би най вече.Ииии той е голям връзкар,а аз нямам мн фр.Освен това на даскало някои хора ме мразят.А тези някои познават един от най-добрите му фр.Изобщо мн съм зле...ама аз съм си виновна пак...
abe kak taka 6te iska6 i ti da se podigrae6 s nego,za6to 6te mu pada6 na nivoto,taka nai-mnogo da uniji6 sebe si o6te pove4e [-X
ne misli za otma6tenie,za6toto ako edin 4ovek nqma 4uvstva kum teb po NIKAKAV na4in ne moje6 da go narani6,nai-mnogo da narani6 sebe si,za6toto kolkoto pove4e se 4udi6 kak da mu otmasti6 tolkova pove4e misli6 za nego! Nai-dobroto koeto moje6 da napravi6 e palen ignor,da mu pokaje6 4e si bezrazli4na,i 4e toi ne zna4i NI6TO za teb :!:
Vseki sam izbira kak da jivee,ako na nego mu e kef da si igrae s 4uvstvata na horata,to ti ne go misli rano ili kusno 6te mu se varne,tova ne zna4i 4e i ti trqbva da stava6 takava zaradi nqkakav kele6! :wink:

08-25-2007, 10:00
И това е вярно,но искам да разбере как съм се чувствала.Въпреки,че той е непукист човек и каквото и да стане нямя дя го заинтересува особено мн.Дори поняга си мисля как може същество като него да изпитва някакви чувства към противоположния пол!!

MoHuTo
08-25-2007, 10:11
Мацка не е толкова трудно да го игнорираш, като го видиш просто го отминавай и това е.Какво те бърка, че ти се подиграва някякъв си пръцльо :smt019 Такива като него има много, няма гаранция че и в бъдеще няма да срещнеш още един като него.Така че трябва да се научиш да се оправяш с такива надути лигльовци като него :wink: Пробвай и ще видиш, че не е толкова трудно :wink:

08-25-2007, 15:00
И това е вярно,но искам да разбере как съм се чувствала.Въпреки,че той е непукист човек и каквото и да стане нямя дя го заинтересува особено мн.Дори поняга си мисля как може същество като него да изпитва някакви чувства към противоположния пол!!

ako iska6 toi da razbere kak si se 4uvstvala,ne go misli tova i ne pravi ni6to toi rano ili kusno 6te razbere,za6toto VSI4KO SE VRA6TA! Tova go razbrah 6te go razbere6 i ti i vseki :!: prosto go zabravi,ne tarsi otma6tenie,zlobata ubiva 4oveka,za tova zareji tezi misli i vsi4ko savrznao s nego,i znai 4e kvoto i da stava jivota prodaljava!

kobrichka
08-25-2007, 15:03
Мн е гадна постъпката му,но все пак връщане назад няма,случило се е и това е,трябва да се учиш от грешките си.А що се отнася до този индивид,когато го видиш просто го отминаваи,но не свито и срамежливо,а с високо вдигната глава,за да види че не ти пука за него.Вярно отвътре може да се свиваш,да умираш от болка,но никога не го показваи.Покажи му че той не е единствен и определено не те заслужава.Той ще продалжи да се подиграва с теб докато ти му позволяваш,когато го видиш на улицата не сменяи посоката,а върви право срещу него,когато той види че вече не се трогваш от подигравките и от смеха му ще спре.А и само едно ще ти кажа всяко комплексарче се държи така,момчето просто избива комплекси.Не му се даваи,покажи му че си по-добрата :wink:

`Death`Whore``
08-25-2007, 15:04
Случва се.

ZaHaRcHe
08-25-2007, 19:39
ave macka Neka ta pitam Ti ot koi grad si i na kolko si ne moji da te e strah Tolkova ot edno mom4e tegli mu edna maina takiva samo toakova zaslujavat pokaji mu 4e ne ti puka za nego ..Uniji go pred drugite pokaji mu 4e ne e e strah ot nego ..ne moje6 postoqqno da bqga6 ot takiva ot nego

08-25-2007, 19:53
kak to4no se e podigral s 4uvstvata ti :roll:

Angel4enebesno
08-25-2007, 20:04
ignorirai go ot svoq jivot i nameri drygi hora,s koito naistina da se 4yvstva6 dobre!Tova s gavrata e dosta dobur variant!Se ima6 gotina priqtelka,koqto toi ne poznava!

bai_brother
08-25-2007, 22:40
Оффффффффффф Звучиш като от някоя сапунка.

Аз го обичам а той ми се подиграва , олеле к'во да права?

Ми как к'во , качваш се на покрива на блока и...

...ДЖЕРОНИМООООООООООООООО ОООООО!!! :lol:

08-26-2007, 11:04
Aми,не искам да казвам от кой град съм.Само ще кажа че нямам 18.

08-26-2007, 11:19
[quote="bai-brother"]Оффффффффффф Звучиш като от някоя сапунка.

Аз го обичам а той ми се подиграва , олеле к'во да права?

Ми как к'во , качваш се на покрива на блока и...

...ДЖЕРОНИМООООООООООООООО ОООООО!!! :lol:

Говориш така,защото може би не ти се е случвало.Но,ако ти се случи едвали ще ти се стори като сапунка.

Iv4eTy
08-26-2007, 11:40
Какво ти пука за него?! Подиграл се е супер гадно с теб... това да си седиш във вас не е начина да се почувстваш по-добре. Излизай забавлявай се и когато го видиш не да сменяш посоката, ами минаваш покрай него с гордо вдигната глава все едно минаваш покрай стълб... и наистина какво ти пречи да накараш някоя твоя приятелка да се подиграе с него както той с теб...
Отърси се от този гаден спомен и напред. Намери си някой с който ще се чувстваш добре.

mir4ovski
08-26-2007, 11:42
И аз съм го правил тва....най вече с малките момиченца, които искат някой да ги почеше...зарибявам и после ги измъчвам...така се наплашват и чакат ...поне следващия път ще опознаят някой, преди да му скочат на х*я
i kvo gordee6 li se s tva si postijenie?????sajalqvam ama verno hvani si gadge ili prosto se prestori s nqkoi priqtel i go izma4vai

lyly_lili
08-26-2007, 11:48
nali i toi se e pravil 4e te haresva!Nqkaksi go izpolzvai za da go nakaje6 :D

Mementomori
08-26-2007, 11:56
Здравей,Мила!Момчето е постъпило ужасно и като повечето не е оценило чувствата ти,а най-неприятното е,че се е подиграл с тях!Но всичко това вече е минало!Трябва да преодолееш този,ако мога така да го нареча,страх от обществото и това-как останалите ще се отнасят към теб!Не може винаги да избягваш приятелите му и да си стоиш вкъщи,защото това би било пагубно за теб и след време ще изградиш огромна стена между теб и цялото ни общество,понеже се откъсваш от всякакъв социален живот!Веднъж си го преодоляла,разбрала си какъв човек е той.Победила си го в една емоционална борба!Бъди доволна от себе си,не си създала връзка с едно недостойно за теб момче!Не се обнинявай,че някога си го харесвала,защото тогава ти не си познавала истинската му същност и си харесала неистинското му,добро и омайващо "аз"!Не му позволявай да те откъсне от местата,които обичаш да посещаваш!Не падай духом и не му позволявай да те победи!Като го видиш,дръж се съвсем естествено,все едно не го забелязваш!А ако приятелите му се смеят, одумват те и теб това те дразни,отиди при тях и ги попитай директно:"Някакъв проблем ли има?Имате да ми кажете нещо?Или?"Ще онемеят!Или поне ще ги поставиш на мястото им!Успех!Дано да съм ти помогнала!