PDA

View Full Version : Кокичета и балони - откъде?



Глупав Романтик:)
08-24-2007, 17:04
Здравейте! Интересувам се откъде в София, за препоръчване около центъра (Графа, Витошка, НДК, etc.) мога да купя балони? Става въпрос за надути вече такива, разноцветни то е ясно и по възможност на някакви пръчки да бъдат, за по-лесно пренасяне. Също и ако някой се сеща за цветарски магазин, в който бих могъл да намеря кокичета по това време на годината? Багодаря за помощта предварително и се надявам, че няма да има много спам.

П.С.: Не въждам за кой друг раздел е подходяща тази тема, затова реших да я пусна тук.

sh3_1s_7h3_0n3
08-24-2007, 17:12
Здравейте! Интересувам се откъде в София, за препоръчване около центъра (Графа, Витошка, НДК, etc.) мога да купя балони? Става въпрос за надути вече такива, разноцветни то е ясно и по възможност на някакви пръчки да бъдат, за по-лесно пренасяне. Също и ако някой се сеща за цветарски магазин, в който бих могъл да намеря кокичета по това време на годината? Багодаря за помощта предварително и се надявам, че няма да има много спам.

П.С.: Не въждам за кой друг раздел е подходяща тази тема, затова реших да я пусна тук.

KOКИЧЕТА?! :shock: По това време на годината?! :shock:

Безнадежден Романтик
08-24-2007, 17:19
KOКИЧЕТА?! :shock: По това време на годината?! :shock:

:) Или балони поне?

namina
08-24-2007, 17:47
кокичетат отдавна прецъфтяха :lol: :smt005 пък и с тая жега.......нищо не расте е на и дините и картофите са от ГЪРЦИЯ. :smt005 :smt005 :smt005 ](*,)

Авторът
08-24-2007, 20:28
кокичетат отдавна прецъфтяха :lol: :smt005 пък и с тая жега.......нищо не расте е на и дините и картофите са от ГЪРЦИЯ. :smt005 :smt005 :smt005 ](*,)

Благодаря ти, namina, нвероятно чувство за хумор! =D> Други шегаджии? Или може би все пак някой ще ми помогне? Ако пусна каква да е друга идиотска тема (особено в "Секс") за няколко часа ще има поне 20 мнения в нея. Сгреших, надявайки се да получа помощ тук явно. ..

shadow4e
08-24-2007, 20:53
http://911.bg/a2/offers.asp?m=6&id=5511&grid=31008
Можеш да видиш това, ама това са адски много пари. Защо не ги надуеш ти балоните? В момента не се сещам къде продават надути. Преди продаваха пред Кукления театър и в Градската, на второто място може и да им още, до миналата есен имаше, но сега не знам...

Виж и това
http://www.baloni-helii.com/ Онлайн можеш да си ги купиш.

Романтик
08-25-2007, 07:12
Можеш да видиш това, ама това са адски много пари. Защо не ги надуеш ти балоните? В момента не се сещам къде продават надути. Преди продаваха пред Кукления театър и в Градската, на второто място може и да им още, до миналата есен имаше, но сега не знам...

Виж и това
Онлайн можеш да си ги купиш.


Хей, благодаря ти много! Особено за втория линк. Ще проверя и лично да, пък да видим. Идеята е да са в максимално добър вид и евентуално да й ги пратя по куриер като изненада нищо че живее на 30 мин от вкъщи. Вариант е и лично да й ги занеса, много съм зает покрай работата напоследък, но не издържам и сигурно до два-три дни вече ще съм там. Тук е и неприятният момент на поръчка с Speedy, но ще го реша по някакъв начин. Не вярвах вече, че ще получа помощ тук. :) Пожелавам ти всичко хубаво и нека около теб винаги има човек, който да те кара да се чувстваш желана.

/wan`a`doo/
08-25-2007, 12:26
НДК- от пилоните тръгваш по Витошка посока Южен парк и в първото блокче покрай което минеш има магазин за балони, костюми и подобни и си купуваш и ти ги надуват, ако искаш и ти ги връзват с връвчици ха-ха

shadow4e
08-25-2007, 12:35
Идеята е много хубава. Искам и азззз, ама моето момче не е такова. Ако аз му кажа, ще г направи. Много ме обича и ми го показва и ми го казва по десетки пъти на ден, ама въобще не се сеща за такива неща :) Примерно за 2-те години откакто сме заедно ми е подарил едно единствено цвете. :) Предпочита да ме изненада с любими бонбони или да ми донесе сладолед или от любимите ми желирани бонбони, абе все неща за ядене, които аз много обичам, но много рядко да и купя.

sherry
08-25-2007, 13:13
Ех...да имах и аз толкова романтичен мъж :P
Моят ме обича много, ама също не се сеща за такива жестове.