PDA

View Full Version : В мен търси само плътското



08-24-2007, 16:45
Казава, че ме обича, а се вижда с мен само когато му се чука. Аз му давам :cry: Лошо ли е , че се оставям само да ме чука. Аз харесвам да ме чука ? Но той е само с мен заради чукането явно. На едно кино не ме завел, без да ме е накарал да му правя свирка в салона. . .

DGD1.9
08-24-2007, 16:47
Казава, че ме обича, а се вижда с мен само когато му се чука. Аз му давам :cry: Лошо ли е , че се оставям само да ме чука. Аз харесвам да ме чука ? Но той е само с мен заради чукането явно. На едно кино не ме завел, без да ме е накарал да му правя свирка в салона. . .

тъпа си

08-24-2007, 16:48
ahhahahhaha Tva Nee LosHo i na tiq hora im se vika KURVI :smt029 :smt098 :smt116 ako iskash az a ahahha

monityY
08-24-2007, 16:48
Казава, че ме обича, а се вижда с мен само когато му се чука. Аз му давам :cry: Лошо ли е , че се оставям само да ме чука. Аз харесвам да ме чука ? Но той е само с мен заради чукането явно. На едно кино не ме завел, без да ме е накарал да му правя свирка в салона. . .

pff.. 6tom ti se ebe druj si go za ebaneto,a za po seriozna vruzka si nameri nqkoi drug.. ako puk li ne go KUSAI!

CraZy_K1LlErR
08-24-2007, 16:51
Typa Kurva ebal sym te u Kurveto neka te shiba i te taka ako sakash qla i pri mene she ti byde oshte po qko :smt098 :smt116

minava6t 4i4ko :)
08-24-2007, 17:06
Казава, че ме обича, а се вижда с мен само когато му се чука. Аз му давам :cry: Лошо ли е , че се оставям само да ме чука. Аз харесвам да ме чука ? Но той е само с мен заради чукането явно. На едно кино не ме завел, без да ме е накарал да му правя свирка в салона. . .
Кажи му че искаш да отидете на опера /а тя не е така секси като киното/ и разчитай да не му стане :smt017 Най-после и аз да дам един нормален идиотски съвет. :::

cherinka
08-24-2007, 17:18
Една мацка каза да си го държиш за чукането и да си търсиш друг за сериозна връзка, само, че не те попита дали искаш сериозност от който и да било.
Според мен няма нужда от връзки, защото, както всички знаем, рано или късно, те свършват по един кофти начин и за двете страни.
За тва давай яко ебан С НЕГО и тва е.
И не си курва, щом правиш секс само с него, дано и той само с теб, и нещо ми се струва, че темата е ебавка. Както и да е.
Айде, жива и здрава. Чао.

neverand
08-24-2007, 18:48
Казава, че ме обича, а се вижда с мен само когато му се чука. Аз му давам :cry: Лошо ли е , че се оставям само да ме чука. Аз харесвам да ме чука ? Но той е само с мен заради чукането явно. На едно кино не ме завел, без да ме е накарал да му правя свирка в салона. . .

тъпа си
жалко,но съм съгласенс Дгдто..

woshata
08-24-2007, 19:30
баси и аз как да ти помогна :smt011 ако не ти изнася го заебваш.....ако ли не му казваш кво искаш наистина и такамз...ако е съгласен ще има " и заживяли щастливо" :wink:

slavito007
08-24-2007, 19:57
Ми ако не ти харесва да те чука като някоя уличница без капка обича,си намери друг.А пък ако ти харесва само да те чука без нищо др,си го оставяй докат ти омръзне.

crazy_sexy_cool`f
08-24-2007, 20:01
На едно кино не ме завел, без да ме е накарал да му правя свирка в салона. . .

и ти кво бе? свирки ли му прайш докато гледате филм :-D :-D :-D ем зарязвай го кат не ти е приятно

LizZz
08-24-2007, 20:04
:smt011 :smt011 :smt011

MayKyTy
08-24-2007, 20:17
Казава, че ме обича, а се вижда с мен само когато му се чука. Аз му давам :cry: Лошо ли е , че се оставям само да ме чука. Аз харесвам да ме чука ? Но той е само с мен заради чукането явно. На едно кино не ме завел, без да ме е накарал да му правя свирка в салона. . .

тъпа си
жалко,но съм съгласенс Дгдто..
и аз съм съгласна ... :smt011

stra6no_sexy
08-24-2007, 20:23
Абе момиче ти в ред ли си?Как можеш да паднеш до това ниво?Незнам просто главата ти куха ли е...що не се стегнеш малко и не помислиш кой за какво и защо е с теб...не мислиш ли,че това което правиш е унизително за самата теб

sladko_dete
08-24-2007, 20:38
А ти обичаш ли го? Или и на теб ти харесва само да правите секс? Или ако трябва да сме точни - да те използва ... Много ниско си паднала, щом правиш свирки по кината ...

Nicole_Richie
08-24-2007, 20:52
Pfff,mnooo tapo,mi kfo qvno na choveka mu haresva da te chuka...pak ti ako iskash i da te obicha..e dr.vapros...mi zareji go i si hvani drug...kfo mu e tolkova trudno da go napravish!

Плякам Майки
08-24-2007, 22:03
Казава, че ме обича, а се вижда с мен само когато му се чука. Аз му давам :cry: Лошо ли е , че се оставям само да ме чука. Аз харесвам да ме чука ? Но той е само с мен заради чукането явно. На едно кино не ме завел, без да ме е накарал да му правя свирка в салона. . .

Може ли да те изчукам. Не е лошо, то курвалъка е до време - въпроса е какво време. :smt006 :smt005

MoHuTo
08-24-2007, 22:14
Ми ако не ти харесва да те чука като някоя уличница без капка обича,си намери друг.А пък ако ти харесва само да те чука без нищо др,си го оставяй докат ти омръзне.

DivoTo_KoTe
08-24-2007, 22:24
А ти обичаш ли го? Или и на теб ти харесва само да правите секс? Или ако трябва да сме точни - да те използва ... Много ниско си паднала, щом правиш свирки по кината ...


Напълно съм съгласна бих ти препоръчала да си намериш някой който да те уважава и да не се унизяваш толкова ....ама щом ти харесва ч****те се

Vikitooo
08-24-2007, 22:45
По-добре си намери някой който хем да те чука, хем и любов да ти дава. ](*,)

seksi_kote_f
08-24-2007, 22:47
докато можеш се еби че после ....здраве да е :smt007

Mementomori
08-25-2007, 08:42
Лощо е,че се оставяш да те третира единствено като сексуален обект!

Manenkoto
08-25-2007, 09:00
Една мацка каза да си го държиш за чукането и да си търсиш друг за сериозна връзка, само, че не те попита дали искаш сериозност от който и да било.
Според мен няма нужда от връзки, защото, както всички знаем, рано или късно, те свършват по един кофти начин и за двете страни.
За тва давай яко ебан С НЕГО и тва е.
И не си курва, щом правиш секс само с него, дано и той само с теб, и нещо ми се струва, че темата е ебавка. Както и да е.
Айде, жива и здрава. Чао.


Съгласна съм с тва

love_actually
08-25-2007, 09:02
mi ne mu pozvolqvai - proqvi malko harakter a ne stoi kato negova li4na kurva ](*,)