PDA

View Full Version : Колко струва???



iNl0Ve_wItX_liFe
08-24-2007, 18:22
Някой знае ли каква е цената на една бягаща пътека?
Искам да купя една за вкъщи, защото немога да ходя на фитнес, а точно бягаща пътека ми трябва. Та някой знае ли от порядъка на колко лв се продават и откъде мога да си купя?

08-24-2007, 18:24
skupi sa, kum 1000.

lips of an angel
08-24-2007, 18:31
v metro ima i sa po okolo 400

миднайт
08-24-2007, 18:41
моята е 1100 от плд съм

08-24-2007, 18:51
Вие се луди ве. По-добър ефект за по-кратки тренировки се постига с много по-малко пари.
Ама като исакте купувайте си закачалки за 1000 лева.

90% от хората използват пътрката по абсолютно безмислен начин. Тя и без това не е пригодена за качествени тренировки.

Leksi23
08-24-2007, 18:54
бягай в парка, що ще плащаш за нещо което може да вършиш свободно без да ти трябват мангизи, ама щом си си навил/а на пръста, верно в метро са около 500 лв, куча марка сигурно.

^Sam90^
08-24-2007, 18:55
Всеки ден си тичам навън около 1 час... върши идеална работа и не струва пари. Плюс това, ако си вземеш няква евтина, рискуваш много скоро да се прецака ;)

Болшевик
08-24-2007, 18:59
В метро са Made in China
Символ за супер качество, произведени от мощната ръка на китайския работник :wink:

Guderian
08-24-2007, 19:01
В метро са Made in China
Символ за супер качество, произведени от мощната ръка на китайския работник :wink: Българския работник като е дисциплиниран(за жалост анархията уби това качество у хората :x ), може 100 пъти по-качествена стока да произведе от китаеца 8)

08-24-2007, 19:13
Az lichno bqgam navun, no v momenta e mnogo toplo i prashno i tova mi vliqe zle na belite drobove. Zatova v momenta sum na puteka vku6ti. Ako e reshila da si kupuva, da si kupi, nqma da sujalqva, ako q pozlva redovno

Guderian
08-24-2007, 19:15
Az lichno bqgam navun, no v momenta e mnogo toplo i prashno i tova mi vliqe zle na belite drobove. Zatova v momenta sum na puteka vku6ti. Ako e reshila da si kupuva, da si kupi, nqma da sujalqva, ako q pozlva redovnoСтой в България! Трябва ни всеки един българин, за да оправим положението в страната! Недей ни предава!
П.П. Пиши на кирилица следващия път :wink:

namina
08-24-2007, 19:22
v metro ima i sa po okolo 400





само 400 :shock: :shock: :shock: то без пари не мога до повярвам на очите си :shock: :shock: :D още утре отивам до МЕТРО :D :shock: :shock: :shock: \:D/

08-24-2007, 19:27
koleloto e mnogo po-dobro ot pytekata,no ti si reshavash.

koalka
08-24-2007, 19:40
v metro ima i sa po okolo 400





само 400 :shock: :shock: :shock: то без пари не мога до повярвам на очите си :shock: :shock: :D още утре отивам до МЕТРО :D :shock: :shock: :shock: \:D/Не е без пари, това за мен са много пари!За същото време ще ходя накъде да тичам, даже е и по-здравословно.В някой парк, но София си е замъсено и пак предпочитам навън.

08-24-2007, 19:43
Az lichno bqgam navun, no v momenta e mnogo toplo i prashno i tova mi vliqe zle na belite drobove. Zatova v momenta sum na puteka vku6ti. Ako e reshila da si kupuva, da si kupi, nqma da sujalqva, ako q pozlva redovnoСтой в България! Трябва ни всеки един българин, за да оправим положението в страната! Недей ни предава!
П.П. Пиши на кирилица следващия път :wink:
ebi si nacistkata maika toq pat

Guderian
08-24-2007, 19:45
Az lichno bqgam navun, no v momenta e mnogo toplo i prashno i tova mi vliqe zle na belite drobove. Zatova v momenta sum na puteka vku6ti. Ako e reshila da si kupuva, da si kupi, nqma da sujalqva, ako q pozlva redovnoСтой в България! Трябва ни всеки един българин, за да оправим положението в страната! Недей ни предава!
П.П. Пиши на кирилица следващия път :wink:
ebi si nacistkata maika toq patЗа тази обида заслужаваш да те пратя в някой трудов лагер, но няма да го направя, защото в момента съм в настроение :)

08-24-2007, 20:48
Az lichno bqgam navun, no v momenta e mnogo toplo i prashno i tova mi vliqe zle na belite drobove. Zatova v momenta sum na puteka vku6ti. Ako e reshila da si kupuva, da si kupi, nqma da sujalqva, ako q pozlva redovnoСтой в България! Трябва ни всеки един българин, за да оправим положението в страната! Недей ни предава!
П.П. Пиши на кирилица следващия път :wink:
Пиша на кирилица във форумите, в които съм регната. Този като цяло не ме причлича и много рядко пиша в него.