PDA

View Full Version : Брутална Музика



Благодаря
08-24-2007, 18:34
Зравейте! Надявам се, че ще ми помогнете. Искам да ми кажете най-бруталните песни, които знаете и сте слушали. Няма значение стила, но естествено имам предвид нещо от метъл средите. Но ако знаете някое техно, което да е по-брутално от песен на някоя метъл\рок\пънк\хардкор и т.н група, не се срамете да споменете. Не е задължително песните да имат жесток текст. Може и да се пее за нещо весело. Имам предвид да са тежки, хард, а бе вие си знаете. Може да са само инструментали

Питам, защото не искам да прослушвам цели дискографии на изпълнители, за да намеря нещо, което да ми хареса.

Имам предвид, че групите имат всякакви песни и примерно Рамщайн имат песента-Mein Teil,но имат и Ein Lied. Искам да ми кажете Меин Теил в случая, защото е по "брутална" от втората.

Това не състезание по "тру" метълщина. Може да кажете песен на група, която само вие сте чували, но не се притеснявайте да дадете и песен на по-комерсиални групи като Корн примерно. Песните аз ще си ги намеря, не е нужно да давате линкове. Само напишете изпълнителите и имената на песните.

Много Благодаря Предварително и не споменавайте чалга дори на бъзик!

LunaTriCk
08-24-2007, 18:36
тегли си noise :-D

thefreak
08-24-2007, 18:37
Limp bizkit - Full Nelson
Кажи дали ти харесва тази.
Ако да, ще то кажа още такива.

Disrespect
08-24-2007, 18:37
Suffer H къртят яко...
както и Cataract, Neaera, Mastery..

Toзи дето ви благодари
08-24-2007, 19:01
Suffer H къртят яко...
както и Cataract, Neaera, Mastery..

Благодаря, но питам за точно определени парчета на тези изпълнители, защото не може всички песни да са им еднакво хард, а някои сигурно са по-по от други...


Limp bizkit - Full Nelson

Принципно се кефя на Ню-метъла, но тази не съм я чувал. Ще я пробвам и пиши още не се притеснявай. Целя да стане нещо като каталог с най-мощните песни на дадени изпълнители.


тегли си noise

За всеки е относитело, за много хора ноисът е най-бруталната музика, а на друг не му прави такова впечатление. Аз питам всеки да си каже личното мнение по-този въпрос давайки точно определени парчета
Благодаря на отговорилите!

08-24-2007, 19:01
Arch Enemy si4ko

08-24-2007, 19:05
Napalm Death, Sore Throat, Brutal Truth, Capitalist Casualties, Disrupt, Animals Killing People...

koalka
08-24-2007, 19:09
Old Man's Child лично на мен ми харесват много.

Disrespect
08-24-2007, 19:15
Cataract - For Their Sins, Legions At The Gates, Unforgotten, Devon, The Volcano Effect, Sinner From Birth, Forsaken Cries, Scars

Neaera - Paradigm Lost, Let The Tempest Come, God Forsaken Soil, The Crimson Void, Mechanisms Of Standstill

Mastery - Power Race, Numeration, Lethal Legacy

AliceSw
08-24-2007, 19:23
Hatebreed, Blood for blood, Lamb of god, Born from pain за мен са брутални почти в цялостното си творчество...

Авторът
08-24-2007, 19:55
Продължавайте и Благодаря.
Ето някои от тези, които на мен са ми направили добро впечатление отдавна.
Rammstein - Mein Teil
Rammstein - Stein um Stein
Rammstein - Hilf Mir
Rammstein - Benzin
Rammstein - Buck Bich
Rammstein - Weisses Fleisch (Може и да не се пише така, вече не помня)
Rammstein - Asche zu Asche
Napalm Death - When All is Said and Done
Slipknot - Duality
Slipknot - Before I forget
Chimaira - Killing the beast
Chimaira - Pleasure in Pain
Chimaira - Black Heart
Chimaira - Resurrection
Nonpoint - Mindtrip
Nonpoint - To The Pain
Nonpoint - Orgullo (На Испански)
Nonpoint - Rabia (На Испански)
Nonpoint - Bullet With a Name
Nonpoint - Theres going to be a War
System of a Down - Fuck the System
System of a Down - Ego Brain
System of a Down - A.D.D
System of a Down - Mind
System of a Down - Soil
System of a Down - Darts
System of a Down - Cigaro
System of a Down - Jet Pilot
Linkin Park - Points of Authority
Linkin Park - QWERTY
Linkin Park - Wish (Кавър на Nine Inch Nails)
Korn - Right Now
Korn - Break Some Off
Korn - Clown
Korn - Divine
Korn - Beat it Upright
Korn - Wake up Hate
Korn - Here To Stay

Tези може лесно да ги намерите, защото са се от по-известни изпълнители. Комерс :) . Всички са на английски освен Рамщайн и посочените.

Disrespect
08-24-2007, 19:57
оооооооооооооооооооох, ти N30 MeTaL4eNcEnCe ли си, бе...

AliceSw
08-24-2007, 19:59
не слушай групите, препоръчани от мен, водят до главоболие при някои познати... :lol: :lol: :lol:

Shadow_Walker
08-24-2007, 20:14
ъъ... gorgoroth - open the gates - въпреки че една приятелка я разсмива 0-o
immortal - battles in north
cradle of filth - gilded cunt
devildriver - digging up the corpses
afi - today's lesson - днеска това ме уплаши 8-[ просто много кряка тоя човек 0-o
оф, каквото съм се сетил - това е... :)

08-24-2007, 20:29
оооооооооооооооооооох, ти N30 MeTaL4eNcEnCe ли си, бе...
Tва към мене ли беше? Посочил съм горните групи, защото практически всеки може да ги слуша(комерсиални са). Аз не се ограничавам към определени стилове музика, слушам всякава(освен чалга, поп фолк, поп и хаус не от компексарщина, а защото не съм срещнал песен, която да ми хареса в горните стилове). Преди малко стана на въпрос за Ню-Метъл и затова посочените от мен групи са предимно такива-Nonpoint, LP, Korn, S.O.A.D.
Не разбирам какво имаш предвид. Питаш дали съм момиче на 13? Момче съм на 17. Просто се опитвам да съм мил поне по форумите.


не слушай групите, препоръчани от мен, водят до главоболие при някои познати...
С хардкора си ли ще ме плашиш? :lol:

Shadow_Walker
08-24-2007, 20:33
да та поуплашим с блек искаш ли... :evil:

Disrespect
08-24-2007, 20:39
в нео метъла няма нищо брутално :roll:

08-24-2007, 20:42
да та поуплашим с блек искаш ли... :evil:

Ти сериозно ли се обиди? Дай го Блека да видя дали ще изгоря някоя църква.
Спокойно! Да не се заяждаме поне като не се познаваме.
Сериозно, ще се радвам да кажеш срашен блек :)

Иначе да попитам ти момче ли си или момиче? Наблюдавам те. Кефиш ме като юзер

Swinkenhoffer
08-24-2007, 20:48
Avulsed - Homeless Necrophile, Nice Rotting Eyes... бе, квото хванеш - става. :lol:

тегли и Anal Cunt.
I'm Glad You Got Breast Cancer, Cunt.

:lol:

Shadow_Walker
08-24-2007, 20:49
http://zazz.bg/play:b6e9b4b5
so sweet song :Pp~

трябвало е да направят на god seed клип ама караай
абе нз дали е страшен...ама си е злобен 8)

ем, не се обидих, просто ми се стори, че се заяждаш с душицата :-)

П.П.момче съм.мерси :]

AliceSw
08-24-2007, 20:53
шадоу уокър е мъжко, доколкото знам..


пък и хардкора ми е страшен за някои хора, уотевър

Mudvayne - Happy - стилът е подобен на изброените от теб
Annihilator - Alice in hell - целият албум
Off Minor - Willow weep for me
Off Minor - Problematic courtship - истинска имокор група, доколкото знам, доста по-тежка от нормалното възприемане на този стил

Авторът
08-24-2007, 22:25
so sweet song :P p~

Хм, :roll: Много изпипан клип. :) Хубав е. Само не ми хареса, че като цяло беше клише с всичко антихристко. Добре беше направен да направи впечатление на някой поп. Аз лично съм атеист и такива неща малко ме радват вътрешно, но атеизна далеч не е сатанизъм. Винаги съм мислел, че ако симпатизираш на сатаната(опа Сатаната) е се едно да признаеш, че бог( #-o Бог) съществува. Те християните ако ги мачкаш ще станат само по-силни. А и трябва да има разбирателство. С времето имам чувството, че религите сами ще излезнат от мода. Никой не искам да Обидя(да знаят вярващите)

Стига съм се правил на филосов и да кажа за песента. И тя беше хубава :) . Ама се съмнявам, че ако я бях чул без клипа щях да и обърна внимание, защото ми се стори незапомняща се. Иначе добро парче е :D .

Shadow_Walker не си ли от В.Търново? На колко си? :)


момче съм
ЕЕе няма да стане каквато си я мислех :P :wink:
Тази не е с впечатляващ клип, според мен, но я бива. Дано ти хареса :) \\zazz,bg/play:ef4ad338

На мнение съм, че никоя група не е по-брутална от друга по звучене. Просто някои групи са с по-брутален имидж. Ако слушаш без да знаеш за имидж, трудно ще прецениш по-хард групата. Примерно: Колкото и по-брутален да е пентаграмът пред една БойБандоподобна група, не виждам защо казват, че Slayer e в пъти по-хард от LP(примерно)


пък и хардкора ми е страшен за някои хора, уотевър

Mudvayne - Happy - стилът е подобен на изброените от теб
Annihilator - Alice in hell - целият албум
Off Minor - Willow weep for me
Off Minor - Problematic courtship - истинска имокор група, доколкото знам, доста по-тежка от нормалното възприемане на този стил

Първо да кажа: Извинявай, ако е прозвучало сякаш се заяждам. Исках да кажа, че съм минал покрай и хардкора(защо ли ми трябваше да споменавам LP, Slipknot и Korn #-o ) Излезе, че само тва знам #-o . :)

Имокор? Ако ми кажеш, че ти си ги изслушала и са ти харесали ще повярвам, че сериозно ги казваш. В момента мисля, че ми се подиграваш(няма лошо, връщай ми го) :)


в нео метъла няма нищо брутално

Не е трябвало да използвам думата брутално, имал съм повече в предвид: Много шумно с врякане и много превземане. А и не съм казал, че Ню-метъла е баш брутален. Донякъде си прав.

Във всеки случай ще ми е интересно да кажеш кои точно от изброените песни си чувал?(не се ебавам)

Shadow_Walker
08-24-2007, 22:49
Мии...от Лясковец съм. близо е =] ии почти 16.
хехе, chimaira - имам два албума...и тая песен я имам :-D
чуй dagoba - във същия стил са, но са по-добри по лично мнение.
също и devildriver, които написах вече де 8)
Интересното е, че аз пък си падам вярващ по мой си начин...
а пък си слушам доста блек.. :wink:
а за gorgoroth - новия албум е доста добър, но на друга песен трябвало да направят клип :P
много им са готини също revalation of doom и a world to win 8) (те са по-стари)

merilin1
08-25-2007, 00:21
ето малко от мойто детство :-D които не ги видях горе :-k
Static-X - The only
Static-X - FIx
Kittie - Wolves
Pantera - Sick and destroy
SlipKnot - people = shit
Dimmu Borgir - Puritania
Megadeth, Pantera, NIN - Symphony of Destruction
само за тва се сещам по това време на денонощието...
ех спомени спомени...

naMy4Ho_KoTe
08-25-2007, 01:22
тегли си noise :-D

Съгласна.

Свали си и Cannibal Corpse и Cattle decapitation (метъл).

Габата като стил също е много брутална. Infected Mushroom, Psysex, Rotterdam Terror Corps (транс).

Ogonek, Hyper Ravers (drum&bass)

Boot
08-25-2007, 07:38
Пхаахахахахаха имате ебати странните представи за брутална музика.



Disgorge - Sodomic Baptism.



Pantera - Sick and destroy
phahaahhhahahaha

LunaTriCk
08-25-2007, 07:52
тегли си noise

За всеки е относитело, за много хора ноисът е най-бруталната музика, а на друг не му прави такова впечатление. Аз питам всеки да си каже личното мнение по-този въпрос давайки точно определени парчета
Благодаря на отговорилите!

Ем, малко са тези хора :wink:
Иначе туй пък е Gabber. Май има разлика с Gabba...ако не се лъжа.
http://www.youtube.com/watch?v=2N1tmlHwbMA
а това също е брутално :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=a_F5Jjr7vaY

vvizzard
08-25-2007, 08:53
Az napravo si kopvam playlista ot winampa : )

a cannibal corpse sa nqkva boza i drusan ne bih gi slu6al

145. Limbonic Art - Arctic Odyssey (3:45)
146. Limbonic Art - Symphony Of Moonlight And Nightmares (5:35)
147. Limbonic Art - Eve Of Midnight (7:40)
148. Absurd - Raubritter (3:17)
149. Absurd - Green Heart (1:53)
150. Absurd - Ueber Die Weiten Midgards (3:24)
151. Absurd - Die Rote Rune (5:38)
152. Absurd - Permafrost (Bonus) (3:46)
153. Absurd - As The Fullmoon Disappears (Bo (2:08)
154. Absurd - In die Schlacht (5:54)
155. Absurd - Nordmannerlied (4:22)
156. Absurd - Stahl blitzt kalt (4:02)
157. Absurd - Der Hammer zerschmettert das Kreuz (2:48)
158. Absurd - Gemetzel in der Felsenschlucht (2:56)
159. Absurd - Der Scharlachrote Tod (2:12)
160. Absurd - Wolfsherz (3:09)
161. Absurd - Nachtraunen (3:21)
162. Absurd - Sturm (2:38)
163. VA - 07 - Withered Beauty - Immortality Is Mine (5:41)
164. VA - 08 - Zahrim - Birth Of Zahrim (2:58)
165. VA - 09 - Embraced - Nightfall (5:23)
166. VA - 10 - Vinterland - A Castle So Crystal Clear (5:28)
167. VA - 01 - M

AliceSw
08-25-2007, 09:33
не съм се засегнала, наистина познавам хора, които се ужасяват от тези групи

бтв, Off Minor ги мислех за някакъв хардкор, преди да прочета някъде, че са имо в първообраза му, долеч са от нормалното за стила...

quench
08-25-2007, 09:35
haemorhage всичко и съседите да мрат в лайна :twisted:

tuka6na
08-25-2007, 12:54
Хах, gabber...
Говорихме си преди време с един български dj...
И той ми обясни супер просто, че gabber e hardcore gabba.
Демек мааалко по-тежката gabba. :-)
Парчето от първия линк го пускаха на последното gabba парти... :P
А той пичът каза,че иска да слуша брутална музика...Братле,сега осъзнавам че аз не мога да нарека това "брутална" музика... :P Хах...Така съм свикнала да живея с нея, да танцувам с нея, да...всичко с нея... Че я приемам като естествената музика. Хах... :-)
По темата...
Не че разбирам от метъл и рок...Но какво стана с добрите стари Cannibal Corpse?
На зададената молба се пускат линкове с песни на Систъм? Ами да, а добрите стари Cannibal?
Е това е-от как се знам -Gabber..И още се хиля като го пускам некви изгрубели тонове на разни хора и те остават потресени ; D...Хм за бг dj-я...защо ли се сещам за един надежденски ентусиаст,обясняваше ми го едно време същото.А аз го мислех за лудо типчето...ама ей го на-са ми се струва нормално.

b0Nb0n
08-25-2007, 14:51
na DHHD pesni kot nameri6 na Pavo na Zany na Lady Dana Omar Santana Technoboy

BlackaTBW
08-25-2007, 14:55
Sonata Arctica - Wolf and Raven
Drowning Pool - Bodies

в момента не се сещам за други, въпреки че съм сигурна, че има още ;)

Авторчето
08-25-2007, 15:32
Avulsed - Homeless Necrophile, Nice Rotting Eyes... бе, квото хванеш - става.

тегли и Anal Cunt.
I'm Glad You Got Breast Cancer, Cunt.

:lol: :D Те тези групи все се правят на много отворени с такива парчета. После някой близък заболява и правят благотворителни концерти, за да платят скъпа и прескъпа операция, защото чифутските лекари искат баща и майка за подобни неща. Не си ли се питал, как може животоспасяваща операция да струва сума от минимун шест цифри? Кое струва толкова? ръцете на хирурга ли? Или съществува апаратура, която да е толкова скъпа, за да се използва?

Поздрав с Cannibal Corpse - The Wrecthed Spawn - They Deserve to Die :x



LunaTriCk написа:
тегли си noise
Съгласна.

Свали си и Cannibal Corpse
Знам ги Кенибала. Надявам се не си имала предвид, че те са Noise, защото ако не бяха те нямаше да повярвам, че има такова нещо като Death\Умрял Метъл. Супер са за всеки, който го кефуцат. За мене лично и те са повече имидж, отколкото музика. Направили са ми впечатление само с дебилните същества по обложките си. :P Още от много отдавна съм ги оставил да ги слушат студентите по медицина.


Пхаахахахахаха имате ебати странните представи за брутална музика.

Disgorge - Sodomic Baptism.

Човек, каква беше тая содомия, какъв беше тоя баптизъм? :) Тия не ги бях чувал, но ми се стори супер скучна песента-> 3:44 минути еднообразно звучене. Какво брутавло виждаш в звука на дете от началното да блъска леко и еднотонно на барабанче и някакъв батко се опитва да грачи и само постига това песента да няма текст, а китарите ги забутали в кучи гъз. :? Докато ги търсих си намерих и Disgorge - Ball Fuck My Ass и тва не беше впечатляващо, ама кви заглавия, а? :)


Иначе туй пък е Gabber. Май има разлика с Gabba...ако не се лъжа.
Това го бива като музика, много ми хареса. :) Звучи ми като Gabba само дето DJ-ят даваше всичко от себе си да крещи :). Но пък съм много зле в тези стилове Gaaba-Gabber все ми е едно. Аз бруталното го виждам в Баса и китарите, не толкова във вокала или перкусиите. Иначе е мощно, терор на макс за много хора :D. А второто ме прати на земята :lol:


Az napravo si kopvam playlista ot winampa : )

ААААааа :) Чаках да видя кога някой Тру Юбер Блек металяга ще ги спомене тези голенци Darkthrone. Black Мetal Ist Krieg!, Брато. :)
Поздрав с Darkthrone - Under A Funeral Moon - Unholy Black Metal
Поздрав пак и с Darkthrone - The Cult Is Alive - Atomic Coming.
Принципно не слушам много Блек Метъл, но Darkthrone всеки ги знае.
И виж това://zazz. bg/play:5ac646f5 (малко смях) :lol:


Мии...от Лясковец съм. близо е =] ии почти 16.
хехе, chimaira - имам два албума...и тая песен я имам
чуй dagoba - във същия стил са, но са по-добри по лично мнение.
също и devildriver, които написах вече де
Интересното е, че аз пък си падам вярващ по мой си начин...
а пък си слушам доста блек..
а за gorgoroth - новия албум е доста добър, но на друга песен трябвало да направят клип
много им са готини също revalation of doom и a world to win (те са по-стари)

Аз им имам цялата дискография, ама от доста време се опитвам все пази песен да пробутвам. Тя е от най-новия и добър техен албум. Предполагам, че имаш последните два албума. Те другите не ти трябват. Най-вече първите демота, защото са Ню-Метъл :P
Иначе аз съм от Пловдив (The Dark Realm of the Maina ).

Чуй тази:youtube. com/watch?v=0xc4PZhuP80 :arrow: ( :!: Предупреждавам->Ню-Метъл) качеството е лошо и инструментала е приглошен, ако ти хареса си я свали. Клипа не е оригинален. Тези типове имат 5 албума и по един-два сингъла на албум, а за клипове да не споменавам. Нямат парички за клипчета и сингли. Голи са като пушки и каквото изкарат им го взима леибълът. Кажи ако ги знаеш.

Tвоите предложения, тези на "alice sw" и "_SL_" ще прослушам накрая, за да уловя по-добре какво точно чувам. Първо ще прегледам другите.


Cataract - For Their Sins, Legions At The Gates, Unforgotten, Devon, The Volcano Effect, Sinner From Birth, Forsaken Cries, Scars

Neaera - Paradigm Lost, Let The Tempest Come, God Forsaken Soil, The Crimson Void, Mechanisms Of Standstill

Mastery - Power Race, Numeration, Lethal Legacy

От тези пробвах засега само Mastery - Power Race.
Точно такива търся. Много добър инструментал е тва. Ако знаеш кажи още такива. Смисъл със сложно звучене като този инструментал, но да са и по-шумни.
Да не вземеш да се скиеш някъде! :x


haemorhage всичко и съседите да мрат в лайн
За малко си помислих, че става дума за хемороиди. Преди да се вгледам де. :roll:

`Death`Whore``
08-25-2007, 15:36
Метъл:
Metal-observer.com
Metal-archives.com

Авторът пак
08-25-2007, 15:36
Sonata Arctica - Wolf and Raven
Drowning Pool - Bodies

в момента не се сещам за други, въпреки че съм сигурна, че има още ;)

Bodies я имам. Супер радва! кажи още на Drowning Pool. Не казвам, че е "брутална" песен, но све е мой тип музика.

Shadow_Walker
08-25-2007, 16:45
хмм, мога да препоръчам като брутално демото orgastic pleasures на Cradle of filth (но другите демота не ги тегли...супер кофти качество :| или поне в такова успях да ги намеря... :roll: а пък и за това зависи откъде ще го дръпнеш.. :roll: )
http://zazz.bg/play:a9b75a46 - песен от него

Abigor са бруталнички...
1349 също..

и все пак - Immortal!!
най-добрия им албум за мене си е At the heart of winter
но тези преди него са мн зли...и са си брутални
след него (включително самия той) са някак по - ... изпипани.

ако искаш нещо много гадно - Mayhem, ама аз не ги харесвам...някак скучни са :roll:

Що не вземеш да прослушаш готик метъл, не е брутален, ама има много готини банди в него 8)
мм всъщност албума widows weed на tristania всъщност може да мине за тежък албум :roll:
dark lunacy сащо минават за тежки
а и кралете - paradise lost =]]] е там не всичко е готик..началото е дуум-дет, пък по едно време експериментират с електроника...и все пак те са кралете \m/

Disrespect
08-25-2007, 17:32
ами Mastery са speed thrash...намери каквото можеш тяхно...

други подобни групи не се сещам в момента..

08-26-2007, 14:52
хмм, мога да препоръчам като брутално демото orgastic pleasures на Cradle of filth (но другите демота не ги тегли...супер кофти качество :| или поне в такова успях да ги намеря... :roll: а пък и за това зависи откъде ще го дръпнеш.. :roll: )
zazz. bg/play:a9b75a46 - песен от него

Abigor са бруталнички...
1349 също..

и все пак - Immortal!!
най-добрия им албум за мене си е At the heart of winter
но тези преди него са мн зли...и са си брутални
след него (включително самия той) са някак по - ... изпипани.

ако искаш нещо много гадно - Mayhem, ама аз не ги харесвам...някак скучни са :roll:

Що не вземеш да прослушаш готик метъл, не е брутален, ама има много готини банди в него 8)
мм всъщност албума widows weed на tristania всъщност може да мине за тежък албум :roll:
dark lunacy сащо минават за тежки
а и кралете - paradise lost =]]] е там не всичко е готик..началото е дуум-дет, пък по едно време експериментират с електроника...и все пак те са кралете \m/


Shady, то дали ще е готик или блек, все е мацнато в черно-бяла боя. Ти предимно готик ли слушаш? Аз целях да си намеря някоя друга добра песен. Не да осиновявам цели стилове. Няма смисъл да те питам за определени песни. Просто ще прегледам темата ви за метъла, рока и т.н, и ако видя името на някоя от изброените групи, които сте ми дали ще сваля тези парчета. Трябваше да се сетя по-рано. :roll:

Качеството ще го преценя по данните на фаиловете, защото понякога е трудно да разбереш дали песента е лоша или е от записа.

За noise rock ще пробвам White Zombie. Първия албум. Препоръчан ми е и предполагам, че е добър.

За линка: Записът наистина е с лошо качество. Бруталността се подчинява на силата на звука, :wink: а когато го усиля, много пращи. Иначе песента е добра. Блекарите имат уникален начин да вкарат красивото в музиката и стила си. Накефих се на някои картинки повече, отколкото на парчето обаче, а козата в началото ме прати на пода. :)
Защо ли си мисля, че се измъкна от това да коментираш линка ми? Не ти ли хареса испанския ню-метъл? Аз гледам първо китарите и баса, после перкусиите, след това електонното озвучаване и обработка(ако има такива) и най-накрая вокала. Прави ми впечатление, че много малко групи имат свястни вокали, ако гледах предимно това, нищо нямаше да ми хареса. :roll:

ами Mastery са speed thrash...намери каквото можеш тяхно...
други подобни групи не се сещам в момента..
Speed thrash :shock: . Един приятел беше казал:"Label’s suck". Не ме бива да преценявам стиловете. Стори ми се по звучене като нещо на Металика или някои ню-метъл парчета. Няма значение. Гледам, че си почитатен на Ленинград. Учил ли си руски? Аз съм в клас с руски в гимнзията, ама нямам много руски парчета. За две години, въобще не съм проявил интерес към музиката. Те момичетата от класа пускат само най-големия, мазен, руски поп, а момчетата си гледаме само си наща музика. Тези Ленинград какви са? А иначе ти на колко си?

Disrespect
08-26-2007, 16:07
ами освен спийд траш, друго не мога да им лепна на Мастъри...

Ленинград свирят ска/ска пънк...песните им са страхотни/пиянски, но страхотни/

ето линк -> http://zamunda.net/details.php?id=76940
пишат ги пънк/рок O_o както и да е

и аз съм на 17

vvizzard
08-26-2007, 16:15
10x za pozdravite

4ui na limbonic art-in embers of infernal greed
teq nqmat barabanist ,a izpolzvat ma6ina + sqkvi ambience instrumenti
pravqt bahti atmosferata ako gi slu6a6 na tamno

ako te izkefi pesenta si drapni celia album napravo
dinasty of death se vika

magesniko
08-26-2007, 17:34
Има едни момчета,руснаци,Anal Nosorog,чуйте ги. :-)

RAWRRR
08-26-2007, 18:46
Има едни момчета,руснаци,Anal Nosorog,чуйте ги. :-)

Няма как да останеш безразличен към такова име на група :smt005 :smt005
Аз си свалих някои песни ми звучат добре,даже не са ми тежки :P

Avtorman
08-26-2007, 19:08
ами освен спийд траш, друго не мога да им лепна на Мастъри...

Ленинград свирят ска/ска пънк...песните им са страхотни/пиянски, но страхотни/

ето линк ->
пишат ги пънк/рок O_o както и да е

и аз съм на 17

Мерси за линка, наборе. :) Не разбрах дали си учил руски? Русофил кат мен ли си? А и прочетох, че си бил на репетиция. Свириш ли нещо\на нещо. Аз преди време се опитвах да свиря на акустичка китара. Научих 3 мъжорни и 3 минорни акорда, упражнявах някакви прости мелодийки и върнах китара дето я бях взел назаем от един познат. После мина време и забравих кво бях свирил. Сега пак си търся да си взема китара на старо, че парите са кът. Казал съм си, че ако се науча на кухарката ще си взема електрическа. То май "182+44_4adel" свири на ел.китара.? Забравих да го питам.


Има едни момчета,руснаци,Anal Nosorog,чуйте ги

Имаше едни руснаци. Нз дали са същите, дето имаха най-изрудските имена на песни, май бяха тези, защото си спомням, че имаха "Анал" в името. Не съм ги слушал нито онези, нито тези, затова не съм сигурен дали са те. Ако тези имат албум с "Кондом" в името значи са те.

magesniko
08-26-2007, 19:30
^Същите са,единият им албум се казва Condom of hate. :-)

Disrespect
08-26-2007, 20:09
мне, не уча руски и не съм русофил...

смисъл...русофил е много силно казано...

for mother russia!
:-D

ъъ...трещя на барабани :-)

пп. любимата ми песен на Anal Nosorog е Vegetable Massacre :>
пп2. ето линк към още една песен на Mastery --> http://www.youtube.com/watch?v=h8L-sqOfZCQ

Магесник, кажи кво мислиш за песента :>

magesniko
08-27-2007, 15:43
^Tия големи машини бре,нямат ли някоя песен с вокали да чуя? :-)

Disrespect
08-27-2007, 16:54
нямат вокал :? само инструментал са...и не знам много песни техни ...

имам:
Behold...
Power Race
Numeration
No Tomorrow
Lethal Legacy
Nevermore

Shadow_Walker
08-27-2007, 18:29
хмм, мога да препоръчам като брутално демото orgastic pleasures на Cradle of filth (но другите демота не ги тегли...супер кофти качество :| или поне в такова успях да ги намеря... :roll: а пък и за това зависи откъде ще го дръпнеш.. :roll: )
zazz. bg/play:a9b75a46 - песен от него

Abigor са бруталнички...
1349 също..

и все пак - Immortal!!
най-добрия им албум за мене си е At the heart of winter
но тези преди него са мн зли...и са си брутални
след него (включително самия той) са някак по - ... изпипани.

ако искаш нещо много гадно - Mayhem, ама аз не ги харесвам...някак скучни са :roll:

Що не вземеш да прослушаш готик метъл, не е брутален, ама има много готини банди в него 8)
мм всъщност албума widows weed на tristania всъщност може да мине за тежък албум :roll:
dark lunacy сащо минават за тежки
а и кралете - paradise lost =]]] е там не всичко е готик..началото е дуум-дет, пък по едно време експериментират с електроника...и все пак те са кралете \m/


Shady, то дали ще е готик или блек, все е мацнато в черно-бяла боя. Ти предимно готик ли слушаш? Аз целях да си намеря някоя друга добра песен. Не да осиновявам цели стилове. Няма смисъл да те питам за определени песни. Просто ще прегледам темата ви за метъла, рока и т.н, и ако видя името на някоя от изброените групи, които сте ми дали ще сваля тези парчета. Трябваше да се сетя по-рано. :roll:

Качеството ще го преценя по данните на фаиловете, защото понякога е трудно да разбереш дали песента е лоша или е от записа.

За noise rock ще пробвам White Zombie. Първия албум. Препоръчан ми е и предполагам, че е добър.

За линка: Записът наистина е с лошо качество. Бруталността се подчинява на силата на звука, :wink: а когато го усиля, много пращи. Иначе песента е добра. Блекарите имат уникален начин да вкарат красивото в музиката и стила си. Накефих се на някои картинки повече, отколкото на парчето обаче, а козата в началото ме прати на пода. :)
Защо ли си мисля, че се измъкна от това да коментираш линка ми? Не ти ли хареса испанския ню-метъл? Аз гледам първо китарите и баса, после перкусиите, след това електонното озвучаване и обработка(ако има такива) и най-накрая вокала. Прави ми впечатление, че много малко групи имат свястни вокали, ако гледах предимно това, нищо нямаше да ми хареса. :roll:
ми просто всички тръгнаха да ти казват банди, работи и т.н. ... песни съм казал в началото.

мии доста готик слушам...и доста блек.ми..обичам мрачни работи :-D

А иначе - не е до големината на файла..това са демота, записвани са в кофти условия и на касетки... :-# и просто супер зле качеството...даже на 320 битрейт.Само това демо що годе става качеството.
А пък песничката...радва =].Ведеото ми се стори обаче прекалееено блек за нея...смисъл стилът й (както и на демото) по-скоро е дет метъл, а и крейдъл имат един блекарски албум - господаря на направената зла плът 8) е, и другите две след него донякъде...

Испанския ню нещо не ме фана 0-o може би щот не слушам много такова... :roll:

lamzzzercho
08-27-2007, 18:31
Dj Skinhead - Extreeme Terror

magesniko
08-27-2007, 19:45
Да добавя още някоя класика :arrow: Sepultura-Morbid Visons,Bestial Devastation,Beneath The Remains i Shizophrenia
Cryptic Slaughter-Money Talks
И нещо ново :arrow: Municipal Waste-Hazardous Mutatuion,The art of partying


Последните горещо ги препоръчвам. :-)

Danika
08-28-2007, 08:39
Не видях някои да ги е писал-ПАНТЕРА са мн яки ..поне за мен,аз дето не слушам метал.

08-28-2007, 09:18
Мога да добавя Waking the Cadaver - горграйнд са.

Бунтар
08-28-2007, 11:33
ся някви случайни работи и тири-мири, дето се сетих при повърхностно преравяне на плейлистата

from autumn to ashes - албумът holding a wolf by the ears e хем брутален, хем лигав ;p също milligram smile и особено short for show

atreyu - can't happen here

първите 3 албума на soilwork и после около една трета от песните от останалите

за neaera ще добавя spearheading the spawn

souldrainer - the others; daemon to daemon

имаше ени турски блякъри, ominous grief...

forgotten sunrise - dead le gends a mong the living

aphex twin - come to daddy

wedlock & comababy - void sector (nosferatu - assault)

на thyrane всичко без албума hypnotic (нищо, че ми е любим)

айде живи-здрави ;p

08-28-2007, 12:16
1. DJ ZINC-SKA
2. THUNDERDOME-COCAINA
3. PSYSEX-ALIEN COP
4. BEYONDER-THE WISH
5. DJ BUZZ FUZZ & ROB GEE-MIND OVER MATTA
6. i estestveno MARIO RANIERI izbira6 si vsi4ko kurti

Disrespect
08-28-2007, 12:32
за neaera ще добавя spearheading the spawn

кво ше кажеш за албума? :D

OpAsEn`RaPaR`666
08-28-2007, 15:05
аааааа аз мразиа метала и хич не мислия че е бротален
мен ме кефи хипхопа

Shadow_Walker
08-28-2007, 16:55
аааааа аз мразиа метала и хич не мислия че е бротален
мен ме кефи хипхопамного ясно, че не е брОтален :lol:
вземи чуй малко метъл и рапърската ти лента ще падне... :-D
http://zazz.bg/play:d1086c16

Mitio_man
08-28-2007, 18:21
SuFFeR H
1.Brutal Noise
2.Only Pain
3.......from the dead
4.What I saw
5.Fracture
6.Bullet :twisted:

Disrespect
08-28-2007, 18:33
аааааа аз мразиа метала и хич не мислия че е бротален
мен ме кефи хипхопа

ПХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХА

50 cent за хип хоп ли го смяташ??? или рап???
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

magesniko
08-28-2007, 19:22
SEPULTURA-Troops of Doom!!!!!!

Disrespect
08-28-2007, 19:26
Cold Breath - Злоба
:twisted:

AliceSw
08-28-2007, 20:11
OpAsEn`RaPaR`666

абе аз не, че нещо, ама кво търси тва 666 в ника ти, дъ фак, бро

Дие Бестен Авторен
08-29-2007, 18:10
Я, много матрял се насъбра. Става сложно да се провери всичко, мъ ше се справим.


ми просто всички тръгнаха да ти казват банди, работи и т.н. ... песни съм казал в началото.

мии доста готик слушам...и доста блек.ми..обичам мрачни работи

А иначе - не е до големината на файла..това са демота, записвани са в кофти условия и на касетки... и просто супер зле качеството...даже на 320 битрейт.Само това демо що годе става качеството.
А пък песничката...радва =].Ведеото ми се стори обаче прекалееено блек за нея...смисъл стилът й (както и на демото) по-скоро е дет метъл, а и крейдъл имат един блекарски албум - господаря на направената зла плът е, и другите две след него донякъде...

Испанския ню нещо не ме фана 0-o може би щот не слушам много такова...

Имах предвид, че понякога не се знае дали е от файла или е демо песента. Имах предвид, че ако видя, че файла е с добро качество, но звукът е лош, значи песента е демо и това е най-добрият запис за тази песен.
Наистина испанския ню е много жизнерадостен. Не се съобразих. Ама кажи не е ли самата песен здрава, смисъл такова здраво забиване на китари не е във всяка срещната песен. :) Свали си да чуеш System of a Down - Mind, не е ню-метъл. Не знам какво е, но е доста мрачно и даже психо(то цялото творчество на тези образи е психо). Кажи какво мислиш :)

Извинявай, че ти махам цвета и шрифта. Кефи ме как така вкарваш образ и личност в постовете си, ама така ми е по-лесно да те Quot-на(Цитирам де)



аааааа аз мразиа метала и хич не мислия че е бротален
мен ме кефи хипхопа

Флудерченце, загуби ли се, ама загубка ли се. Не ми спами в темата. :smt011 Ама как само Фифти Песос гледа от аватара кат посрано дете майка, ей закова ме. :smt044

Shadow_Walker
08-29-2007, 18:36
тая песен верну е психарска 8-[
хм..блека и готика ми действат жезнерадостно всъщност :lol:
интересното е, че доста от нещата,които слушам, са тежки, ама не бих ги нарекъл брутални...тежки, но мрачни и зли, понякога мелодични, понякога хипнотизиращи (хаха...тврърди хипнотизиращи звуци :] )...или поне така ги възприемам :roll:
Айде като песни ти дадохме (хехе, и аз помогнах :-D ) доста
но все пак айде да направя представяне на една любима песен
абе брутална пак не е ... ама чуй я :)
http://zazz.bg/play:c6090794
(напоследък отново съм на вълна крейдъл...ей тая банда бе :-D )

naMy4Ho_KoTe
08-30-2007, 08:40
Бруталии не съм слушала много - Cаnnibal corpse, Cattle decapitation, Carcass, Anal cunt, Burzum.. Kакви звучни имена :)

`Death`Whore``
08-30-2007, 08:41
Бруталии не съм слушала много - Cаnnibal corpse...Carcass
И харесваш тези групи? Я кажи какъв стил са :)

naMy4Ho_KoTe
08-30-2007, 08:44
Бруталии не съм слушала много - Cаnnibal corpse...Carcass
И харесваш тези групи? Я кажи какъв стил са :)

Мисля, че се водят grindcore :) На канибалите им харесвам доста неща все още :)

`Death`Whore``
08-30-2007, 08:45
Но грешиш. И двете групи са дет метъл, а Кенибъл корпс имат и елементи на грайнд, но са малко. А Каркас имат грайндкор албуми, но са първите им...доста преди да се родиш :)

08-30-2007, 10:50
ехееееей како... не бъди толкова злобна...

а Кенибъл си имат доста грайнд залитания...

`Death`Whore``
08-30-2007, 10:52
Не съм злобна, просто проверявам детето дали има право да се бута в темата ;) Мда, имат грайнд залитания, затова ги определям като дет/грайнд. :)

quench
08-30-2007, 11:09
Не съм злобна, просто проверявам детето дали има право да се бута в темата ;) Мда, имат грайнд залитания, затова ги определям като дет/грайнд. :)

само не разбрах, вие професионални критици ли сте, та се забивате по такива категориални спорове?

групите са изродийка, тва е - дали някой казва дет/грайнд или лютеница с боб, има ли значение??? [-(

DeathMetal
08-31-2007, 01:06
hehe aku iska6 brutalismi tegli Grind ... noise .. porn/grind ... grindcore tfa e super qku :) grupi kato anal cunt ... nasum...napalm death .. anal bleeding ... vaginal jesus rulirat !!!

08-31-2007, 06:12
Не съм злобна, просто проверявам детето дали има право да се бута в темата ;)

Ще ме извиняваш ама тва,че разбираш повече от нея значи ли,че тя като е дете,което не разбира чак толкова няма право да пише във темата?!Божкей :roll: ...[/b]

quench
08-31-2007, 07:20
От грайнд ме избива на смях. :lol:

ъхъ, все едно месарят се смее неудържимо, докато работи с триончето за кости :twisted:

08-31-2007, 09:52
лютеница с боб е гадно, ама виж крем супа от броколи- мммммммммм...

а по темата слушайте кръст!!!

Който не слуша кръст- на пръст!!!

Ей сега си пускам Amebix и отивам да живея в кашон. 8)

`Death`Whore``
08-31-2007, 13:24
Ще ме извиняваш ама тва,че разбираш повече от нея значи ли,че тя като е дете,което не разбира чак толкова няма право да пише във темата?!Божкей :roll: ...[/b]
Стига издребняване.

Jack_Sparrow
08-31-2007, 13:39
Някой споменал ли е Children of Bodom,Hipocrisy,Insision,In Flames,Vomitory,Behemoth?! :-D :-D :-D Тия къртят кенефи! (независино какви са-паянтови,теракотени......)

Автор
08-31-2007, 14:43
Cradle Of Filth - Tonight in Flames. Много здрава песен е. Tва е хубава музика. :)

П.П. Кажи кое е най-пцихарското на Mind. Шейди, не ти ли звучи подобно на някои блек гласове с тези страмни гласове в песента?

@`Death`Whore``, кажи ми твоите предложения. :) Някъде бях видял, че ти доставя удоволсвие да показваш на твои познати какво е Метъл\Здрава музика. Смисъл имаш слава на тру метъл разбирач. Срази ме. Но те предупреждавам, че слушам Линкин Парк, Корн и Слипкнот и съм бати коравият метАл, ей :smt042



Ще ме извиняваш ама тва,че разбираш повече от нея значи ли,че тя като е дете,което не разбира чак толкова няма право да пише във темата?!Божкей

Аз казвам, кой има право тука, ей :D . Има право всеки да си каже мнението, но ви предупеждавам, че ако ми напише някой Токио Хотел ще го изритам с ботуш в "Задни Части" от тука.(Модове и за вас мисля :wink: )

В случая с "naMy4Ho_KoTe", доколкото знам тя не е баш дете и не е казала, нито горе споменатите сладури, нито Азис и компания, което е прави лигитимна. Но това пък не значи, че `Death`Whore``няма право да я попита.

П.П. Яхнията е най-бруталната манджа, бе . Земете се скийте с тези лютеници с боб и крем-супички за бебета. :smt013

`Death`Whore``
08-31-2007, 15:07
Идеята ми беше, че всеки може да напише имена на групи, които е видял някъде из нета или които са му казали негови познати :) Групите, които спомена девойката, са 2 от най-любимите ми, не съм казала, че не са яки.

А за показването какво е як метъл...не си ме разбрал. Просто едно момиче слушаше Hammerfall, аз казах, че те не са тежки и тя поиска да И покажа тежка музика...май групата, която дадох, беше Brutal Truth. Иначе не твърдя, че съм разбирач или съм тру...мъжо колко ме гаври, че се кефя на майкъл Джексън напоследък...но това е друг въпрос.

Мога да кажа групите, на които се кефя най-много /освен гореспоменатите три/:
Kreator, Annilhilator, Behemoth, Testament, Incantation, Nile, Deicide /тях не толкова, но пак са яки/, Grave, Dismember, Gorguts, Excrementory Grindfuckers /голямата гавра са тези, даже мъжо се изкефи на една тяхна песен/, Kronos...отделно някои албуми, има едно култово сплитче...по-късно ако се сетя други, ще допълня. :)

quench
08-31-2007, 15:08
премерихте ли си патките?

аз пък смятам песента на Подуене Блус Бенд "Кучето от стария квартал" за брутална, на нея винаги нещо в мен се къса и започвам да ридая

8)

`Death`Whore``
08-31-2007, 15:10
Аз нямам патка, само понякога :lol:

08-31-2007, 17:28
Ще ме извиняваш ама тва,че разбираш повече от нея значи ли,че тя като е дете,което не разбира чак толкова няма право да пише във темата?!Божкей :roll: ...[/b]
Стига издребняване.

Авторе,ще извиняваш,че флуудя...за последно ще пиша.

Аз и да издребнявам не ме интересува дали е така или не за това не искам да споря,но съм сигурна,че "най"-издребняващата си ТИ!И да,причината е,че не се спря със тъпите си забележки(визирам в някои теми,че някой сгрешил 2 запетаи и дай "ще го поправя,че да види колко съм добра по български език",е както си забелязала никой не е спрял да ги прави тези грешки,но нали трябва да трупнем някое друго мнение..може причината да не е за постовете,а че просто да се цепнеш от другите,че си по-умна и да направиш поредната си забележка).В много теми съм ти чела менията,и установих,че поне 1/3 са или спорове или избиване тип "умна съм" и колко разбирам от музика.И пак не успях да загрея защо някой трябва да слуша Annilhilator, Behemoth, и др. "брутални" групи ,че да има право да пише в някоя от скъпоценните теми на метълите,но най-вероятно причината е в мен..С моето мнение нито ще се промениш,нито каквото и да било просто исках да опитам..да разбера причината за тия безмислени неща,в които "се задълбаваш".Но,да...не можа да ми отг. както очаквах,каза само едно "да не издребнявам"...може би това е бягане от неловката ситуация,или може би просто не ти се занимава "с поредното хлапе дето ти спори,не разбира от музика и пише в не която тема трябва"...или..ти си знаеш най-добре.Айде чао...

`Death`Whore``
09-01-2007, 08:52
Каквото и да кажа, няма да си промениш мнението - изградил си си някакво погрешно мнение за мен. Затова ще кажа просто следното - ако мислиш, че си нещо повече от мен, поне започни да приемаш чуждото мнение, не само своето. И да слушаш другите. А за отговора ми...пак бях в същата ситуация, както сега. Чудех се какво да напиша. А всъщност ако беше прочел мнението ми на края на миналата страница, щеше да видиш, че съм дала яснота по въпроса, който те интересуваше.

naMy4Ho_KoTe
09-01-2007, 12:00
Но грешиш. И двете групи са дет метъл, а Кенибъл корпс имат и елементи на грайнд, но са малко. А Каркас имат грайндкор албуми, но са първите им...доста преди да се родиш :)

Не знаех, че трябва да си по-стар от определена група, че да я слушаш. Аз слушам и Шопен. Проблем ли е, че е умрял доста преди да се родя?

А колкото до това какъв стил са - всеки със собственото си мнение. Моето мнение е, че не са дет метъл. Ако успееш да ми разграничиш всички стилове с ясни граници ще ти подаря пони. Пф :? Никога не съм била толкова голяма почитателка на този тип музика, че да тръгна да я анализирам и пр. Просто я слушах, когато бях в настроение.

П.П. Такива неща слушах в периода 13-16 годишна възраст. И не знаех, че трябва да имаш познания по музикалните стилове и пр., че да имаш право да пишеш тук. Доколкото разбрах темата е тип ”според вас”..

`Death`Whore``
09-01-2007, 12:03
Май и ти не разбра за какво говоря. И колкото и да не са разграничени стиловете, Каркас имат 1-2 грайнд албума и след това въобще не са грайнд. А това за възрастта беше нещо като...шега.

Мога да ти дам пример за грайндкор и то не група, която аз съм решила, че е грайнд, а човек, който глуша точно грайндкор и то не от вчера...сравни и ако има прилика...не знам.

`Death`Whore``
09-01-2007, 12:35
А защо на български има дума "индианци" /дадох го този пример вече/ :)

И да, не си чупим главите, затова ни мразиш. Знаем.

`Death`Whore``
09-01-2007, 12:40
Дори да е с "а", думата "металист" е смешна :smt004 А метъли да не би да няма? :lol: Различно е от металите...

`Death`Whore``
09-01-2007, 12:46
В крайна сметка има ли значение как се казва :smt005 Ти разбираш, аз познавам само 1 дърт метъл и с него не съм говорила почти, така че не знам дали е метъл, метълист, метал или металист :-k

И това за възрастта го написах веднъж и всички го повтаряте...и аз не знам защо го написах...дойде ми на акъла просто :)

`Death`Whore``
09-01-2007, 12:50
Е, аз казах, че нямам пишка, само понякога /'баси култовия виц/ :) Мерете си ги помежду си. :)

`Death`Whore``
09-01-2007, 13:03
Тати и това ми е казвал, спокойно :)

lyly_lili
09-01-2007, 13:08
all that remains-This calling :-D

Disrespect
09-01-2007, 14:35
all that remains-This calling :-D

кво?? на тва брутално ли му викаш??

тъпа емовщина.. бля

lyly_lili
09-01-2007, 17:20
all that remains-This calling :-D

кво?? на тва брутално ли му викаш??

тъпа емовщина.. бля


:-D :-D :-D :-D :-D :-D ako na tva mu vika6 emov6tina.....ne te znam kuv/kva si ama si ZLE :-D :-D

`Death`Whore``
09-01-2007, 17:22
Ще ме накараш да го чуя...а така ме мързи... :twisted:

Disrespect
09-01-2007, 17:51
няква имитация на метълкор с мега педалски вокал ... емо

`Death`Whore``
09-01-2007, 17:52
Звучи като истинска бруталия =P~

lyly_lili
09-01-2007, 17:55
няква имитация на метълкор с мега педалски вокал ... емо



:smt005 :smt005 :smt005 no comment

Disrespect
09-01-2007, 18:03
няква имитация на метълкор с мега педалски вокал ... емо



:smt005 :smt005 :smt005 no comment

а ти като какви ги определяш??

lyly_lili
09-01-2007, 18:07
kato normalen si metalcore....kato na teb ne ti haresva ne slu6ai be du6o :-D :-D nikoi ne te e karal...

Disrespect
09-01-2007, 18:08
аха...предполагам и bullet for my valentine ги приемаш като нормален метълкор...

lyly_lili
09-01-2007, 18:09
аха...предполагам и bullet for my valentine ги приемаш като нормален метълкор...


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NOT :-D :-D

Disrespect
09-01-2007, 18:16
и приликата между тези две групи както и всичките 5000000000000000 подобни не я намираш?

lyly_lili
09-01-2007, 18:19
abe kato si na mnenie 4e imat ob6to hubavo!!Men kvo me intreresuva mnenieto ti???? [-X

Disrespect
09-01-2007, 18:22
](*,)

приликата или я има или я няма...тва не е въпрос на мнение

AliceSw
09-01-2007, 18:32
абеееееееее, Булет фор май валънтайн звучат по-добре от тези

Momchence
09-01-2007, 23:32
Ох ох срам да ме фане, че съм с дълга кичара кат почнете да се напдате по форумите за глупости..така де различни схващаня..да ви е*а и у металистите...
Някой хора тука обаче наистина имат доста странно схващане за "брутално"...аз с моя скромен опит мога да пропоръчам от нещата които съм слушал и ми допадат всичко на Nile и Mortician особено песента necrocannibal ...не съм сигурен за правописа :lol: :lol:

nohuty
09-02-2007, 00:07
абе мн сте ... потни :Р
я си пуснете на Кенибъл "черва от изкормена девственица" и това е :р
ем ... тъй де не слушам т'фа ама тая я знам :smt006

`Death`Whore``
09-02-2007, 05:54
OOooo...най-великата песен на Кенибъл е "Наебана с нож"..преди подписът ми беше цитат от нея :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

Хвала на Люлински, че ме зариби по тях!

magesniko
09-02-2007, 08:41
галерията на самоубийството също е много яка. :-)

`Death`Whore``
09-02-2007, 08:45
Е, "Тя си го просеше" също е много яка :)

magesniko
09-02-2007, 08:49
Абе Кенибъл рулират. :-)

Boot
09-02-2007, 13:33
Хвала на Люлински, че ме зариби по тях!

Люлински - Бог
:lol:

`Death`Whore``
09-02-2007, 13:49
И е готин, макар че не ми говореше последният път :smt009 :smt009 :smt009 Жоро ми напомня на него :)

Boot
09-02-2007, 14:01
И е готин, макар че не ми говореше последният път :smt009 :smt009 :smt009 Жоро ми напомня на него :)
Ебати тъпаците
:lol:

Бог е щото е намерил Eкскрементори ;)

`Death`Whore``
09-02-2007, 14:02
Нали съм ти казвала как ги е намерил :-D

lyly_lili
09-03-2007, 19:24
Абе Кенибъл рулират. :-)



Suglasna sum 10000% :-D

magesniko
09-03-2007, 22:16
http://www.youtube.com/watch?v=LY5E--StoT0

http://www.youtube.com/watch?v=SDwWnCUbcpk


eeee даааа тия се смляха бре,имаше един много лош ритник изяде в лицето. :lol:

Shadow_Walker
09-03-2007, 22:58
брей тая тема се разраснала... :lol:

хм, нещо небрутално, но пък струващо си слушането и доста ... мръсно и твърдо :lol: (е нали трябва да правя реклама на любими банди...)
пък знае ли човек на някой може да му е брутално това 0-o

Paradise Lost - Gothic (http://youtube.com/watch?v=Y7mCpaChe-4)
имам специална обич към тая песен... 8)

П.П. еми ... мания :?

много//цикламена :Д
09-04-2007, 01:53
Някой може ли да ми каже кои са песните от клиповете, които е качил exploitedteen?

09-04-2007, 06:58
basi wsi4ki sys brysnati glavi,kyde sa im punkarskite pricheski :(

09-04-2007, 07:07
ами какви са.:\\

Phil
09-04-2007, 07:26
Suffer H- Code 187
Пък и май всичките на Suffer H..

Pantera- I`ll cast a shadow
Sepultura- Arise
Sodom- Fuck the police
Superjoint Ritual- It takes no guts
Down- New Orleans is a dying whore

На exploitedteen са добри :mrgreen:

Shadow_Walker
09-04-2007, 07:51
кораджии, скинове... :roll: :::все едно имат голяма разлика разлика с пънкарите... :)
нали и те слушат/правят пънк...ама модифициран така да се каже :)

Автор
09-04-2007, 11:49
.youtube. com /watch?v=LY5E--StoT0

.youtube. com /watch?v=SDwWnCUbcpk

Тези ми напомнят за мене като съм сам удома, иначе би ме било срам да се държа така пред компания. То май не се счита Мош, могато си сам :roll:

Нямаше ме доста време и темата станала 10 страници. Явно е, че няма да прегледам всичко. Н е се е едно си нямам чял ден работа та само да седя и да прослушвам музика.

Мерси за предложенията, а и не съм единственият, на който може да му е интересно и полезно, затова съм далеч от мисълта да спирате. Не че мога да ви накарам да прете или продължите :roll:

Malphax
02-09-2008, 14:39
Dimmu Borgir - Det Nye Riket
Dimmu Borgir-Sorgens Kammer
Akercocke-03-Leviathan
Akercocke-Masks of God
Akercocke-Sephiroth Rising
Akercocke-Nadja
Sodom-Delight In Slaying
Sodom-Sodomy i Lust
Sodom- Conqero

lsd43
02-09-2008, 14:56
Sepultura-Bloody roots
Sepultura -Convikted to life
Behemoth-Decade of therion
System of a down-Fuck the system
System of a down-Deer dance
System of a down-Darts
Drowning pool-Let the bodies hit the floor
Marilyn Manson-This is the new shit

psychopath
02-09-2008, 17:54
Cannibal Corpse- Frantic Disembowelment

LadY_AnonYmitY
02-10-2008, 22:34
Burzum
Astral Doors
Slipknot-Disasterpiece
Slipknot-Hate
Slipknot-Befor I forget
Soulflq- Jump the fuck up
Stone Sour -inside the Cynic
Vendetta - Hate city Sofia
Vendetta-As One
Vendetta -Satan's dance
Cradle of filth-Black metal
Cradle of filth-Her ghost in the fog
Metallica-Battery
Metallica-Creepeng death
Black down-Enemy of the day
Spell forest - Blessed by Satan Dark sword
Spell Forest - Dominus Satanas Ave Lucifer
Zyklon-Aeon
Antichristian Phenomenon
Antichristian war propaganda
Amon Amarth-Asator
Enthroned-Satan never sleeps
Dark Funeral- Satanic blood

Еми мисля сега само толко,пък другия път повече!Приятно слушане :)

psychopath
02-10-2008, 22:41
Emperor 8-)

run
02-14-2008, 20:15
grindcore.data.bg
fistfuck.data.bg
deathcrush.data.bg

tfa sa userite det ti trqbvat...

djudjutu
02-15-2008, 11:23
Cannibal corpse-Gutted
Pro Pain-days of shame

Imm0r7aL_GiRl
02-16-2008, 11:29
ем аз препоръчвам Rise Against - Behind Closed Doors
и сори ако някой я е написал просто не ми се четяха всичките 11 страници :oops: :P

XaMcTePKa
02-16-2008, 11:55
A Life Once Lost - Vulture :grin:

one_more_minute
02-16-2008, 16:13
Embrace today - still waiting, f.y.i.e и cold day in july
със здраве :)