PDA

View Full Version : гадже?рожден ден?ами сега?



BeBsItO
08-24-2007, 18:58
;-) даите идеики как да го зараджам моя сладур :mrgreen: купила сам му хубав подарак,ама пожеланието на карти4ката не6то ми куца.... ни6то не ми идва на ак1ла :-k а неискам да е от тези баналните пожелания. вие пражили ли сте изненади за рд,или жас изненаджали ли са ви и как? плс споделете :)

Котарана
08-24-2007, 19:02
Ейй утре имам РД :-D

Q16Kd
08-24-2007, 19:03
a mojesh li dami kajesh kakyv e podaryka zashtoto az imam problemi s podaryka :D a kolkoto do pojelanieto "mili4ko jelaq ti mnogo zdrave i shtasti i da si vse taka usmihnat" mislq 4e stiga.. vse pak ne e nujno da e nqkoe banalno stih4e, no pri pojelanita nqmash mn golqm izbor ;) posle prosto go podpisvash - "Obi4am te! ot ...." ili "S mnogo obi4 ot ..."

monityY
08-24-2007, 19:04
em nie ne mojeme da ti kajeme ne6to koeto ne e banalno,prosto 6toto ne poznavame 4oveka.. ti go poznava6 nai dobre,sama preceni.. eto kakvo az mpi6a 4esto v karti4kitte.. moje da ti se stori i banalno nz.... edn0 ot ne6tata koeto po4ti vinagi dobavqm e slednata fraza: "neka nai golqmoto 6tastie na zemqta da ti se stovari na glavata" ili "neka vsi4ki tvoi jelaniq budat moi pojelaniq" ti ako iska6 ne6to koeto da se otnasq konkretno kum nego,sama go izmisli.. az neznam :::

BeBsItO
08-24-2007, 19:19
a mojesh li dami kajesh kakyv e podaryka zashtoto az imam problemi s podaryka :D a kolkoto do pojelanieto "mili4ko jelaq ti mnogo zdrave i shtasti i da si vse taka usmihnat" mislq 4e stiga.. vse pak ne e nujno da e nqkoe banalno stih4e, no pri pojelanita nqmash mn golqm izbor ;) posle prosto go podpisvash - "Obi4am te! ot ...." ili "S mnogo obi4 ot ..." emi zeh mu edna bluzka s dalag rakav, dosta mi haresva :) struva6e si i vremeto i parite da q otkriq :D ina4e za karti4kata az znam ko da pi6a ama iskam da e ne6to interesno.... a ako napi6e milo nz si kvo...zdrave 6tastie kasmet.... 6e zvu4i tapo i banalno.po skoro O4AKVANO

DoomShadow
08-24-2007, 19:25
li4no na men kakvoto i da mi podari gadjeto i kakvoto i da pojelae 6te sym stra6no dovolen bez zna4enie iztyrkano ili ne, stiga da go jelae ot syrce! i ne zabravqi celuvkataaaaa!!! :smt008

Ch0c0la73
08-25-2007, 13:51
1vo Котарана 4estit rojden den :-D ... ta po temata emi ... izmisli ne6tyy ... az vinagi izmislqm nqkvi zabavni raboti, no dosegane sym izpadala v to4no takava situaciq (btw po trudno mi e da izbera podaryk :D)
... emi ot kolko vreme ste gadjeta smisal sex ala bala zakvoto moje i nqkuv takuv namek da mu hvurli6 ili ne6ty takova v karti4kata ... "milo pojelavam ti bla bla mn burni no6ti S MENE " :-D :-D ili "Obi4kam te i neka o6te mn rojdenni dni prekarame zaedno" ili "Dano vsi4kite ti me4ti se sbudnat 6e ti pomogna da gi usu6testvim " :-D :-D ki li ne prostotii mi idvat na glavata de da znam buzikni mu se ne6ty :-s

^Sam90^
08-25-2007, 14:10
Няма да е интересно да ти го кажем ние! Седни, измисли едно хубаво стихче и му го посвети! ;)

alkobalko
08-25-2007, 14:11
Важното е ти да си го измислила, да ти идва от сърцето. Това е много по-ценно от всяко друго пожелание.