PDA

View Full Version : Помогнете, какво да правя?



08-24-2007, 19:29
emi az sum na 14 toi na 16 iiiiiii toi jivee s baba si i dqdo si i az mu napravih smu4ka i sega baba mu me misli za kurva spored neinite razbiraniq pls kajete kak da opravq ka6ata predvaritelno blagodarq!

Moderated by koalka
т.7 от Правилника!

woshata
08-24-2007, 19:36
ми остави я ....логично е по-старите хора да имат др виждания по вапроса :wink:

slavito007
08-24-2007, 19:37
Ми какво да й кажеш.нищо не моеш да кажеш.Само гледай да не й преговаряш ако почне да те овиква че ше става лошо.

tuzaro
08-24-2007, 19:56
напави му още една от дугата страна :-D

crazy_sexy_cool`f
08-24-2007, 19:58
Абе...тя е стара жената...може вече да е забрайла...нищо не можеш да направиш. По-добре НЕ говори с нея, защото старите хора кат си втълпят нещо.... нищо не можеш да напрайш

LizZz
08-24-2007, 20:01
Абе...тя е стара жената...може вече да е забрайла...нищо не можеш да направиш. По-добре НЕ говори с нея, защото старите хора кат си втълпят нещо.... нищо не можеш да напрайш
Тъй е... :?

AFT
08-24-2007, 20:04
Пф, моята баба я е гнус да гледа рекламата на Спрайт и по-точно онази част, в която едно момиче си пъха памук или нещо подобно в сутиена. Опитах се да и обясня защо го прави, но тя не ме разбра. Няма смисъл да обясняваш и на тази баба. По тяхно време нещата са били доста различни. Даже ми разказваха, че когато някое момче докоснело момиче, тичало през поляните от щастие ... Спокойно, ще и мине. Просто кажи на момчето да и каже, че това е нормално в днешно време и да не те съди преди да те е опознала.


П.С. Брей, какъв умен пост. :-D

tuzaro
08-24-2007, 20:15
Пф, моята баба я е гнус да гледа рекламата на Спрайт и по-точно онази част, в която едно момиче си пъха памук или нещо подобно в сутиена. Опитах се да и обясня защо го прави, но тя не ме разбра. Няма смисъл да обясняваш и на тази баба. По тяхно време нещата са били доста различни. Даже ми разказваха, че когато някое момче докоснело момиче, тичало през поляните от щастие ... Спокойно, ще и мине. Просто кажи на момчето да и каже, че това е нормално в днешно време и да не те съди преди да те е опознала.


П.С. Брей, какъв умен пост. :-D ми то по онва веме сигуно е нямало и сутиени как да и обясниш.... пак може и памък да е нямало или бабати да си е имала големи гърди
П.П. много исках да кажа цици ама се сдържах

AFT
08-24-2007, 20:17
Пф, моята баба я е гнус да гледа рекламата на Спрайт и по-точно онази част, в която едно момиче си пъха памук или нещо подобно в сутиена. Опитах се да и обясня защо го прави, но тя не ме разбра. Няма смисъл да обясняваш и на тази баба. По тяхно време нещата са били доста различни. Даже ми разказваха, че когато някое момче докоснело момиче, тичало през поляните от щастие ... Спокойно, ще и мине. Просто кажи на момчето да и каже, че това е нормално в днешно време и да не те съди преди да те е опознала.


П.С. Брей, какъв умен пост. :-D ми то по онва веме сигуно е нямало и сутиени как да и обясниш.... пак може и памък да е нямало или бабати да си е имала големи гърди
П.П. много исках да кажа цици ама се сдържах

Ми, не, не бих казала, че има големи гърди. Не знам дали е имало сутиени, но май е имало ... макар че ми е разказвала как са си правили сами разни кукли от парцалки. :roll: