PDA

View Full Version : Изкуствен тен



LedenaStrast
08-24-2007, 19:49
http://www.fashion.bg/ot_igla_do_konetz/2006/perfekta_04_01.php

Какво ще кажете за този вид тен? някой изпробвал ли е и има ли в България? Питам специално за Стара Загора ако някой случайно знае...
и Ако сте изпробвали доволни ли сте и каква е цената?

Аз съм с много проблемна кожа... солариума ми е абсолютно забранен, а морето няма да го видя тая година
Е?

LedenaStrast
08-25-2007, 08:02
Е, явно никой не се интересува от това:( Всички си ходите на море..
Но все пак някой ако знае дали има в България да пише..

SunnyG
08-25-2007, 08:10
Мисля,че това нещо още не е дошло при нас,ама то лятото свърши,за каво ти е тен от тук нататък :wink:

LedenaStrast
08-25-2007, 08:17
Кожата на краката в следствие на обезкосмяване е станала отвратителна .. на разни белези и петна и ми е гадно! Не ми е удобно да нося 7-8 панталони, поли, рокли... и затова ми се искаше поне за малко да се порадвам на късите дрешки.. ама друг път :?

~BoRn^InLoVe~
08-25-2007, 08:18
е и с лосионите за изкуствен тен ли не можеш да се мажеш :?:

LedenaStrast
08-25-2007, 08:25
И за лосионите си помислих...но реших, че това е по-трайничко и по-хубаво... но щом го няма.. значи ще пробвам с лосион

А лосион пробвали ли сте? Равномерно ли се нанася ... или стои гадно?

SunnyG
08-25-2007, 08:27
е и с лосионите за изкуствен тен ли не можеш да се мажеш :?:

Какъв използваш ти?Защото аз до сега не съм чула някой да получи хубав тен от тях...всички казват,че ставали на петна.

~BoRn^InLoVe~
08-25-2007, 08:29
е и с лосионите за изкуствен тен ли не можеш да се мажеш :?:

Какъв използваш ти?Защото аз до сега не съм чула някой да получи хубав тен от тях...всички казват,че ставали на петна. аз не съм ползвала но братовчедка ми ползва и и стана много хубав тен.каза че е на дав доколкото помня.и аз я попитах за тея петна и каза че е важно как го нанасяш.нз тя се беше справила много добре с нанасянето явно щот беше много яко \:D/

LedenaStrast
08-25-2007, 09:07
на мен ми се струва, че на дневна светлина няма да стои много добре тоя лосион... незнам :cry: Особено в тая жега... да вземе да се разтече .. ужас