PDA

View Full Version : желатин на водна баня



08-24-2007, 20:23
еми за една рецепта ми трябва желатина след третирането,както пише на пакетчето,а там пише да се държи 10 мин в студена вода и после да се загрява на водна баня докато се разтвори...което ще рече???плийз трябва да го направя сега,та който знае да ми обясни,че явно не схващам :roll:

08-24-2007, 20:30
еми за една рецепта ми трябва желатина след третирането,както пише на пакетчето,а там пише да се държи 10 мин в студена вода и после да се загрява на водна баня докато се разтвори...което ще рече???плийз трябва да го направя сега,та който знае да ми обясни,че явно не схващам :roll: ми не съм правила но доколкото знам слагаш в един по голям съд вода пускаш да ври водата след тва слагаш желатина в по малък сък и слагаш съда с йелатина в съда с водатя която трябва да ври и така разтапяш...ох дано не съм объркала ао друг знае да се обажда :roll:

~BoRn^InLoVe~
08-24-2007, 20:31
еми за една рецепта ми трябва желатина след третирането,както пише на пакетчето,а там пише да се държи 10 мин в студена вода и после да се загрява на водна баня докато се разтвори...което ще рече???плийз трябва да го направя сега,та който знае да ми обясни,че явно не схващам :roll: ми не съм правила но доколкото знам слагаш в един по голям съд вода пускаш да ври водата след тва слагаш желатина в по малък сък и слагаш съда с йелатина в съда с водатя която трябва да ври и така разтапяш...ох дано не съм объркала ао друг знае да се обажда :roll: тва съм аз

08-24-2007, 20:36
мерси за бързия отговор ;]
и аз така предполагах,ама не съм сигурна и все пак май така ще направя :-)

LedenaStrast
08-24-2007, 20:42
i az taka mislq