PDA

View Full Version : В класа ми не ме приемат



08-24-2007, 21:05
Сега съм 9 клас.В началото на 8 клас вс вървеше мн гладко.Но втория срок тези които уж са ми фр някакси ми обърнаха гръб.Държат се лицемерно и аз усещам това.даже някои започнаха да ми се подиграват.Бях в голама депресия известно време,и като се сетя за това пак...Мислех да искарам приравнителни изпити и да се преместя в др даскало,но имах малко време да уча и се отказах.Работата е там,че аз съм в паралелка с нещо което не може да се учи другаде и ако се преместя-това означава да загърбя мечтата си!Как да се справям с класа си,тъй че да не се депресирвам.Моля ви бъдете сериозни!Предварително благодаря!

KiSs_mY_LiPs
08-24-2007, 21:06
Поговорис тях..

sisin4e
08-24-2007, 21:12
Като за начало поговори с тези, които са ти се водели приятли. Питай ги какво има, защо така са се променили. Опитай се да общуваш с тях и да се интересуваш от това какво правят къде ходят. През междучасията опитай да прекарваш времето с тях.
Все някак си ще успееш сигурна съм :)
Успех ;)

08-24-2007, 21:16
Tovae to,4e ako gi pitam te 6te kajat tas pk kfo ti stava...ne me haresvatb qvno..ne moje da se govori s tqh

08-24-2007, 21:50
Може да ти прозвочи странно но и аз сам на сащото дереже ама по малко различни причини...
Но ти питаш за помощ и аз Gre6ka_za_Prirodata ти я давам :wink:
Значи...
Виж ся какво:
1.Щом тези тай наречени приятелки се даржат с теб така ти вземи и се разбери веднаж да винаги с тях...бади по откровенна...както аз правя в тези случай...
И ако ти кажат "ти пак кво ти става" ти им отговори
Незнам за вас ама отношението ви кам мен е отвратително....какво сам ви напрайла бе хора!Ако не ме искате вече поне ми го кажете в очите!
Или нещо от сорта...но го накарай да се почустват малко виновни за постапката си....
Ако й тва не помогне тогава и ти прави като тях...ИГНОРИРАЙ ДО ДУПКА!!!!
2.Момчетата.....ой болна тема....ама и за тях ще ти дам савет :mrgreen:
Ако те обиди някой не се обиждай...а му отговори весело :D
Не се обиждай...не му обращай внимание....или пак им привлечи вниманието с нещо...
Напиши или нарисувай нещо на даската цитат от някоя игра
И се направи че го правиш ей така щот нямаш работа...
Със сигорност ше хванеш някое момче....
Прави глупости като тях...ако някой обиди твоя бадещ приятел ти го защити малко,дигни му самочуствието
Пример:
Той:Бившото ми гадже вчера ми каза че сам бил изтарсак... :-s
Ти:Мба...тя тая сигорно няма главен мозак...много си добре даже...по вероятно тя да е изтарсака :D
3.Най-важното от цялата простотия дет прочете....
Драж си на твоето,сарди се ако някоя приятелка обиди приятеля ти,и не обращай внимание другите какво говят защото и тази година ще мине...а пак другата кой знае :-D


Писано и непроверено от Gre6ka_na_Prirodata

teenage_drama_queen
08-24-2007, 21:59
намери си приятели т другите класове :-)

08-24-2007, 22:03
Az gi ima,za mene e vajno da sam fr sas say4enicite mi ot moq klas.A za toa dalgoto deto ste go pisali-mi problema e,4e edna fr koqto e bila s tqh v osnovnotoe bila doly gore posashtiq na4in,i vse oshte prodaljavat.A te sas obidite darjat si edno mnenie i edvali shte sprat dami se draznqt [-o<

naMy4Ho_KoTe
08-25-2007, 01:07
Може да ти прозвочи странно но и аз сам на сащото дереже ама по малко различни причини...
Но ти питаш за помощ и аз Gre6ka_za_Prirodata ти я давам :wink:
Значи...
Виж ся какво:
1.Щом тези тай наречени приятелки се даржат с теб така ти вземи и се разбери веднаж да винаги с тях...бади по откровенна...както аз правя в тези случай...
И ако ти кажат "ти пак кво ти става" ти им отговори
Незнам за вас ама отношението ви кам мен е отвратително....какво сам ви напрайла бе хора!Ако не ме искате вече поне ми го кажете в очите!
Или нещо от сорта...но го накарай да се почустват малко виновни за постапката си....
Ако й тва не помогне тогава и ти прави като тях...ИГНОРИРАЙ ДО ДУПКА!!!!
2.Момчетата.....ой болна тема....ама и за тях ще ти дам савет :mrgreen:
Ако те обиди някой не се обиждай...а му отговори весело :D
Не се обиждай...не му обращай внимание....или пак им привлечи вниманието с нещо...
Напиши или нарисувай нещо на даската цитат от някоя игра
И се направи че го правиш ей така щот нямаш работа...
Със сигорност ше хванеш някое момче....
Прави глупости като тях...ако някой обиди твоя бадещ приятел ти го защити малко,дигни му самочуствието
Пример:
Той:Бившото ми гадже вчера ми каза че сам бил изтарсак... :-s
Ти:Мба...тя тая сигорно няма главен мозак...много си добре даже...по вероятно тя да е изтарсака :D
3.Най-важното от цялата простотия дет прочете....
Драж си на твоето,сарди се ако някоя приятелка обиди приятеля ти,и не обращай внимание другите какво говят защото и тази година ще мине...а пак другата кой знае :-D


Писано и непроверено от Gre6ka_na_Prirodata

Много хубав пост :) Инак.. И аз да се включа в дискусията - прави са съфорумниците, че трябва в крайна сметка да е изясни ония там какво искат от теб и защо е държат така.

Ако някой тръгне така да се държи към мен действам по два начина:
1. Налитам на бой (само сплашвам де, ама ми вярват)
2. Или пък когато тръгнат да ми се обиждат искрено се смея и ми е забавно. Това ще подлуди и най-върлия недоброжелател

namina
08-25-2007, 08:02
намери си приятели т другите класове :-)
или поговори със хората които са ти се водили приятели :roll:

crazy_sexy_cool`f
08-25-2007, 08:38
Не искам да те отчайвам, но примерно брат ми така и не успяха да го приемат за 7 години...И все пак опитай се да си намериш фр от другите класове, които да те защитават или някви такива...или просто кажи каквото мислиш на тея твойте "фр" от класа

08-25-2007, 09:23
ahahahahah weak-minded
i retardite ot moq klas ne me dolubvat, no az gi mrazq 2 puti pove4e :>
ne vijdam zashto sa ti priqteli v u4ilishte, sled kato mojesh da si napravis hfuna i da gi unijavash, zlepostavqsh i gavrish s tqh celi 5 godini 8)

08-25-2007, 10:05
Az ne moga da se gavrq s tqh i da im go vrushtam,zashtoto vs shte sko4at otgore mi!!

bLiNdchY
08-27-2007, 13:34
pogovori s tqh a ako pak se dyrjyt taka im e** m****** i si nameri novi FR-dove ot druga paralelka

AnTiBuLLsHiTs
08-27-2007, 13:52
Псуваш наред и ти е през ... Ако са момчета ги ... в ... Приятели винаги можеш да си намериш,въпроса е до колко те ще са готови да се жертват за теб. :)

?love_haTe!
08-27-2007, 14:09
Няма да е зле ако се опиташ да поговориш с тях..и с бившите си приятели.Попитай ги кво става и къф е проблема.Според мен явно те не могат да са добри приятели.Просто си оправи отношенията..да имате там някакви от сорта "здравей,здрасти" и си намери едни наистина истински приятели.В класа ви просто да се поддържа атмосверата на добър клас...заеби ги тия,дето ти се подиграват.В моя клас такиаа работи няя..накарай ги да те уважават,покажи кой е шефа ;-)

Успех!
:-)

FreeSpirit
08-30-2007, 12:36
Да можеш да поговориш с тях ,но ако са патки,няма смисъл.
Отишла си да учиш,не да си разваляш здравето с разглезени деца.Остави ги без отговор или се отнасяй с тях както те с теб.Не им давай повод да се присмиват и им разжи играта като обереш точките пред всички ,които те искат да впечатлят :) Успех

100%angel
08-30-2007, 16:22
Абе виж ся човек трябва да е силен!!! бЪДИ И ТИ!!! :D :D :D

infz
08-30-2007, 20:52
Еми може да се каже,че в началото на миналата година изобщо не се разбирах с класа си...Ама винаги ми е било все тая..Верно е,че трябва да се траеш 5 години с тях примерно,ама като са ти неприятни или като не ти се кефят междучасията си излизаш от стаята и отиваш при истинските си приятели,които ще те оценят...В часовете не ти е кой знае колко необходимо да говориш с някой...Дори и да стоиш на последния чин като пълния отшелник какво значение има...Важното е да имаш някакви други приятели,на които да държиш и те на теб съответно,пък ако нямаш такива,се замисли дали не е в теб проблема. :smt017

09-03-2007, 07:46
не им обръщай внимание или им отмъсти ,за мен тва е най-одачният вариант
но ако въобще не ти обръщат внимание се прави на щастлива и много весела,така ще разбереш ,ако са от онези надувки {или както аз ги наричам ПАРЦАЛКИ} наистина значи е време да си потърсиш приятели из класа си ,който да не са като тях,имам вредвид да не си общуваш много много с тях а с останалите от класа,защото ,до колкото разбрах,тези "приятели" са групичка,нали?вдигни глава,учи си уроците и в никакъв случай не се мести в друго училище.покажи им коя си и на какво си способна
но от това,което си написала,виждам ,че ще се наложи да отмениш отмъщението

monityY
09-03-2007, 08:00
Сега съм 9 клас.В началото на 8 клас вс вървеше мн гладко.Но втория срок тези които уж са ми фр някакси ми обърнаха гръб.Държат се лицемерно и аз усещам това.даже някои започнаха да ми се подиграват.Бях в голама депресия известно време,и като се сетя за това пак...Мислех да искарам приравнителни изпити и да се преместя в др даскало,но имах малко време да уча и се отказах.Работата е там,че аз съм в паралелка с нещо което не може да се учи другаде и ако се преместя-това означава да загърбя мечтата си!Как да се справям с класа си,тъй че да не се депресирвам.Моля ви бъдете сериозни!Предварително благодаря!

аз незнам как да ти помогна,ама ти съ4увствам мене за скяа следва6та година ме хва6та страх да не ме игнорират и да остана сама

09-03-2007, 13:49
Ами аз си имам фр от класа която е от тяхната група ,но не е такава.Тя знае,4е те се държат лошо и ми казва да не им обращам внимание.Имаме мн общи неща.Взе ме дори в неината компания изван даскало.Но нещо не мн хубаво там.Вижте тема"Как да преодолея този срам?"

09-03-2007, 14:47
Щом те са групичка и не ти обръщат внимание защо не се насочиш към хората от класа ти с които не си общувала много?Подхвани някакъв разговор и може да са окаже че са светстни но не си го знаела!Опитайй се да се присламчиш към групи от 2-3ма човека да речем мисля че ще ти е по-лесно.
Когато ти се подиграват ти изтъкни някой техен недостатък.Накарай ги да се чувстват неудобно.Най-важното което трябва да знаеш е да си вървиш със самочувствие.Тези които се държат лошо с теб гледай надменно но без да прекаляваш.
А и можеш да се обадиш на някой от класа ти да излезете и в последствие да се сближите.Лесен начин за това е скайп щот ако да речем се обадиш по телефота ще изглежда натрапчиво.
Успех!