PDA

View Full Version : главичката на пенеса ми не се покаэва иэцяло

08-24-2007, 21:33
Главичката на пенеса ми не се покаэва изцяло.....докато е в ерекция се покаэва някаде до половината , но когато драпна кожата надолу иэпитвам лека болка , не силна и като драпна стига до долу.Иначе други проблеми няма , на 15 години съм и ми е 14 см , масторбирам беэ проблем.Кажете това проблем ли е и да хода ле на доктор? :oops:
плз без баэици

08-27-2007, 07:25
Главичката на пенеса ми не се покаэва изцяло.....докато е в ерекция се покаэва някаде до половината , но когато драпна кожата надолу иэпитвам лека болка , не силна и като драпна стига до долу.Иначе други проблеми няма , на 15 години съм и ми е 14 см , масторбирам беэ проблем.Кажете това проблем ли е и да хода ле на доктор? :oops:
плз без баэици

az imam sa6tiq problem :smt011

DjBaloon
08-28-2007, 16:21
Emi poglednete malko nagore.. ima speciqlna vajna tema kudeto batdoki shte vi otgovori...

Sweet__baby
08-28-2007, 16:23
Ами като започнеш да водиш нормален полов живот ще се забели...

П.П по другите теми съм чела!

DjBaloon
08-28-2007, 16:29

Gluposti! Procheti vajnata tema za tova.. dori e mnogo opasno ako se drupne rqsko i e tqsno...

Sweet__baby
08-28-2007, 16:44

Gluposti! Procheti vajnata tema za tova.. dori e mnogo opasno ako se drupne rqsko i e tqsno...
Вземи се ограмоти малко не да ми говориш на мене тука :smt019 чела съм много такива и не само тука във форумите на teenproblem!! :smt019

DjBaloon
08-28-2007, 16:50
ПАРАФИМОЗАТА Е СПЕШНО СЪСТОЯНИЕ!
Получава се, когато момче с фимоза принудително, насилствено - при мастурбация или полов контакт - оголи, забели главичката и тесният отвор на препуциума /кожичката/ се изтегли зад сулукс коронариус /ръбчето, периферията, короната/ на главичката и не може да се върне обратно. Образувалият се тесен пръстен ЗАД главичката притиска съдовете и смущава кръвната циркулация. От застоя се получава бързо увеличаващ се ОТОК на тесния пръстен и главичката и той изключва връщането на кожичката. Главичката и пръстена добиват синкав цвят, което показва че клетките страдат от кислороден глад понеже няма обмяна на кръв. Скоро след това започва некроза, гангрена - клетките на главичката умират от недостиг на кислород. Един глупак беше писал: "по добре ОТРЯЗАН, отколкото обрязан" - е точно това чака всеки с фимоза направил парафимоза и чакал "да се оправи само"! ЗАПОМНЕТЕ: заклещи ли се кожичката зад главичката НЕЗАБАВНО ОТИВАЙТЕ ПРИ ДЕЖУРЕН ХИРУРГ! ВЕДНАГА!!!

Eto moeto momiche.. kopnah go ot temata na batkodoki.. procheti i posle ne govori gluposti,fimoza se opravq sus sex??!?!
Purvo nauchi osnovnite uroci i togava gledai v panicite na drugite :wink: