PDA

View Full Version : Проблем



ronaldo girl
08-24-2007, 21:45
не ме разбирайте погрешно не искам да разбивам ничия парола в скайп. на една friends постояно някой и влиза в скайпа и прави гадни неща.не ми трябва името а програмата нито самата програма само ми кажете какво е необходимо да знаеш за да рабиеш паролата чрез тази програма, за която ставаше дума в една тема в този форум. Смисал нужно е да знаеш имейл адреса или само скайп името. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!!!!!
ако искате ми пишее на скайп nadejda68 / Ronaldo girl

ronaldo girl
08-24-2007, 22:58
smenq q mnogo pati

ronaldo girl
08-24-2007, 22:59
сменя много пъти

EternalSilence
08-25-2007, 08:37
освен да провери за spyware, имам едно друго предложение - да си смени паролата на мейла, който е дала в скайп, през него също могат да ти откраднат паролата:

https://secure.skype.com/store/member/passwordreminder.html

ronaldo girl
08-25-2007, 19:31
благодаря Ви!!!

MajeStic
08-25-2007, 21:02
не ме разбирайте погрешно не искам да разбивам ничия парола в скайп. на една friends постояно някой и влиза в скайпа и прави гадни неща.не ми трябва името а програмата нито самата програма само ми кажете какво е необходимо да знаеш за да рабиеш паролата чрез тази програма, за която ставаше дума в една тема в този форум. Смисал нужно е да знаеш имейл адреса или само скайп името. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!!!!!
ако искате ми пишее на скайп nadejda68 / Ronaldo girl

Няма програма, с която да се разбере паролата на нечиe skype име. Най-вероятно чрез пощата е сменяна.
Първото нещо, което трябва да се направи:
1. Да си смени пощата в настройките на Skype и паролата да не е като на предишната поща.
2. А след това да се смени паролата в скайп.

пп:
по-добре някаква не лесна парола :)

AnTiBuLLsHiTs
08-25-2007, 21:36
А бтв щом е момиче (нищо лично към по-умните),но имаше една от моя клас все си слагаше нови пароли на Скайп-а и аз все и правех мазалото.Не защото съм някъв луд хакер,ами просто тя слагаше се следните: Името си,името на гаджето,рождената си датата или егн-то. :D
Тъй,че приятелката ти да сложи една парола 12-14 синвола и да видим,но преди това да сканира за кейлогъри и други шитове както казаха по-горе.

MajeStic
08-25-2007, 21:40
Тъй,че приятелката ти да сложи една парола 12-14 синвола и да видим,но преди това да сканира за кейлогъри и други шитове както казаха по-горе.

Достатъчно е да не е някаква глупава парола. Да е някаква парола, която няма ниякакъв смисъл:) примерно: 89c12d
Няма как да се разбере ей така от нищото само с пробване...

E-mail адреса да се смени!

pepelq6ka_15
08-27-2007, 07:12
zdr iskam da vi pitaam ne6to nqkoi mi e vleznal v skypa i mi e smenil parolata i sega si4kite abonati mi sa tam i az sam s nov skyp ako si sloja trudna parola pak li 6te mogat da mi e razbiqt :????/ kajete mi pls nz kakvo da pravq ](*,)

pepelq6ka_15
08-27-2007, 07:13
za po lesno mi pi6ete na skyp pepelqshka1531 ako iskate :) :P :---)

MajeStic
08-27-2007, 08:14
zdr iskam da vi pitaam ne6to nqkoi mi e vleznal v skypa i mi e smenil parolata i sega si4kite abonati mi sa tam i az sam s nov skyp ako si sloja trudna parola pak li 6te mogat da mi e razbiqt :????/ kajete mi pls nz kakvo da pravq ](*,)

1. Смени си e-mail-а, сложи си по-трудна парола на него.
2. Смени си паролата на Skype и да е по-трудничка( препоръчително е с букви и цифри ). Няма програми за разбиване на Skype пароли... поне не и с brute-force 8)

08-27-2007, 11:26
mersi mn :) :P