PDA

View Full Version : Искам да му покажа, че го харесвам с целувка.



gostenka
08-24-2007, 21:56
dotuk dobre poznavame se s mom4eto koeto haresvam govorim si bazici tui unu :D no ve4e ne izdyrjam i iskam da mu pokaja po nqkakv na4in 4uvstvata si i si mislq 4e tova e nai dobriq variant no problema e 4e postoqnno e s kompaniq dr hora i nz kak da go svarq sam ... ako nqkoi ima predlojeniq da kaje
blagodarq predvaritelno

Moderated by koalka
т.7 от Правилника!

tuzaro
08-24-2007, 22:01
dotuk dobre poznavame se s mom4eto koeto haresvam govorim si bazici tui unu :D no ve4e ne izdyrjam i iskam da mu pokaja po nqkakv na4in 4uvstvata si i si mislq 4e tova e nai dobriq variant no problema e 4e postoqnno e s kompaniq dr hora i nz kak da go svarq sam ... ako nqkoi ima predlojeniq da kaje
blagodarq predvaritelnoми в тоалетната сигурно ходи сам ама там не е много удачно...иначе кажи му че искаш да му покажеш нещо и го викни сам или пак му кажи че те е страх и искаш да те изпрати до вас или че ти студено и му поизкай горнището и той трябва да дойде с тебе до вас да си го земе :wink: сички начини които изброих работят поне аз бих се навил :-D

Deskata_90
08-24-2007, 22:11
Да на тебе и да ти намигне само сигурно пак ти е достатъчно :D

tuzaro
08-24-2007, 22:12
Да на тебе и да ти намигне само сигурно пак ти е достатъчно :Dмммм не поне трябва да се усмихне или да направи някъв знак с езика :-D

Deskata_90
08-24-2007, 22:13
Да на тебе и да ти намигне само сигурно пак ти е достатъчно :Dмммм не поне трябва да се усмихне или да направи някъв знак с езика :-D

:smt005 Еее много ексти станаха

DivoTo_KoTe
08-24-2007, 22:13
Гледай само да не да има обратен ефект,че то толкова стряскащо човек може да се оплаши нз ти си реши

tuzaro
08-24-2007, 22:15
Гледай само да не да има обратен ефект,че то толкова стряскащо човек може да се оплаши нз ти си решиако момиче направи 1-вата стъпка и целуне момчето 1000% няма да има обратен ефект ние не се плашим от такива работи даже е по добре :-D

monityY
08-25-2007, 07:18
dotuk dobre poznavame se s mom4eto koeto haresvam govorim si bazici tui unu :D no ve4e ne izdyrjam i iskam da mu pokaja po nqkakv na4in 4uvstvata si i si mislq 4e tova e nai dobriq variant no problema e 4e postoqnno e s kompaniq dr hora i nz kak da go svarq sam ... ako nqkoi ima predlojeniq da kaje
blagodarq predvaritelno

Moderated by koalka
т.7 от Правилника!
е извикай го да излезете само двамата и давай... ;) стига да мисли6 и той 4е те харесва.. 4е да има ефект целувката

crazy_sexy_cool`f
08-25-2007, 08:29
ем...ако те харесва нищо не те спира,ама ако нне те харесва, ще стане малко кофти :?

Mementomori
08-25-2007, 08:36
Извикай го настрани и действай!

drfatt
08-25-2007, 11:43
Мне, първо се пипайте, после се целувайте. Има си ред в тези занимания. :D

LaDy_DaQnA
08-25-2007, 11:58
Гледай само да не да има обратен ефект,че то толкова стряскащо човек може да се оплаши нз ти си реши

i az taka si mislq no ako iska6 moje da otide6 do tqh i da mu kaje6 4e iska6 da mu kaje6 ne6to no ne si imala vyzmojnost i kakto e tumno i mnou qko se polu4aa samo vnimavai za obratniq efekt

sinful`girl
08-25-2007, 12:08
Гледай само да не да има обратен ефект,че то толкова стряскащо човек може да се оплаши нз ти си решиако момиче направи 1-вата стъпка и целуне момчето 1000% няма да има обратен ефект ние не се плашим от такива работи даже е по добре :-D

Глупости,точно вие се плашите от такива работи :smt005 Защото не очаквате момичето да направи първата стъпка и когато я направи вие вече почвате да се вкарвате в някакви филми как тя е толкова влюбена във вас,че да направи тва и тва и почвате да бягате,защото не искате нищо сериозно,а само секс. ;):) Знам ви аз,какви сте :smt016

on_fire
08-25-2007, 12:58
otiva6 pri nego bez da ti puka dali e sam ili ne namlqskva6 go edno xubavo da se osuznae malko i posle da vidi6 kak sam 6e doide pri teb :-D

Ch0c0la73
08-25-2007, 13:11
sig li si 4e te haresva ili pone ima nqkvi simpatii kum teb ? zakvoto ako haresva druga ili iska da ste samo priqteli stava kofti ;) no se pak probvai i az sum iskala da moga da subera kuraj za takia raboti ama nikoga ne mi e stigal za da napravq 1vata kra4ka :? a i pak davai ni6ty ne gubi6 kvo tolkova \:D/

w0sh
08-25-2007, 13:13
Гледай само да не да има обратен ефект,че то толкова стряскащо човек може да се оплаши нз ти си решиако момиче направи 1-вата стъпка и целуне момчето 1000% няма да има обратен ефект ние не се плашим от такива работи даже е по добре :-D
Напълно съм съгласен. Не само е по-добре но и мн добре действа на либидиото и егото

drfatt
08-25-2007, 13:22
За съжаление има сбор от отвърдени правила за общуване, наречени етикет. "Мъжът прави първата стъпка" - така гласи етикета. Винаги, когато не съм спазвал това правило са следвали венерически заболявания и грешни пари за антибиотици. Поне при мен е било така. Естествено, има и изключения. 8)

w0sh
08-25-2007, 13:23
За съжаление има сбор от отвърдени правила за общуване, наречени етикет. "Мъжът прави първата стъпка" - така гласи етикета. Винаги, когато не съм спазвал това правило са следвали венерически заболявания и грешни пари за антибиотици. Поне при мен е било така. Естествено, има и изключения. 8)
Принципно го спазвам освен ако мързела не е голям.

drfatt
08-25-2007, 13:24
Мързела си е мързел, ама пенецилина мускулно боли, та не се трае. Най-сигурния лек за сифилис...

w0sh
08-25-2007, 13:25
Няма откъде да знам. Избягвам ги тея работи.