PDA

View Full Version : Писна ми



w0sh
08-24-2007, 23:24
Писна ми от този форум. Писна ми от хора които си мислят ,че са нещастни. Писна ми от хора които не знаят какво е живота. Писна ми от злоба и безочие. Писна ми от гъзария и от глупости. Може и да съм забавен някога може и да чета и да се правя че ме интересува. Просто това е абсурд. Половината от вас дори ен са хора а си милят че чувстват. Пу даеба не требаше да пия толкоз че ми идва на искрености. Приятен форум може да вляза някога отново.
И не забравяйте,че най-важното е да покажете колко много мнения имате.

Deskata_90
08-24-2007, 23:30
+1 =D> =D> =D>
Време беше да си излееш и твойте мъки :twisted:

Q16Kd
08-24-2007, 23:36
Половината от вас дори ен са хора а си милят че чувстват.

да ние сме младото поколение - загорели момченца, кучки и педерасти ,а ти си перфектния 4овек ;)

w0sh
08-24-2007, 23:43
Половината от вас дори ен са хора а си милят че чувстват.

да ние сме младото поколение - загорели момченца, кучки и педерасти ,а ти си перфектния 4овек ;)
Не съм казал че съм перфектен. А точно за това отношение говоря. Аз моите недостатъци не ги крия, а тези които не ми харесват се старая да ги съобразя с другите. Не се нуждая от ирония за да разбера коко сте креативни сички.

Q16Kd
08-24-2007, 23:51
Половината от вас дори ен са хора а си милят че чувстват.

да ние сме младото поколение - загорели момченца, кучки и педерасти ,а ти си перфектния 4овек ;)
Не съм казал че съм перфектен. А точно за това отношение говоря. Аз моите недостатъци не ги крия, а тези които не ми харесват се старая да ги съобразя с другите. Не се нуждая от ирония за да разбера коко сте креативни сички.

никой не те вини за недостатъците, защото никой не е съвършен - в един и същи момент ти си съвършен за един и напълно различен за друг, все пак не можеш да угодиш на всички.. но според мен отношението ми е разбирамо след като съдиш така хората :/ всеки има право да греши и всеки чувства така, че тук няма място за негативни емоции и спорове

w0sh
08-24-2007, 23:53
Не съдя никого. Просто показвам и оказвам. Това че съм забелязал нещо не означава че трябва да се присмеете/обидите/отречете. Означава че трябва да се замислите.

08-24-2007, 23:56
Такива хора винаги ги е имало и винаги ще ги има!И ние 'щото сме много откровени и много помагаме , затова лазим в калта , а самодоволните и надути фукльовци са най-добре.Отказала съм се от хората!Познати-много,приятели - 2-ма :!: То си проличава на кой колко му пука за теб!Важното е да знаеш как да гледаш и да виждаш хората,които търсят само интереса.
Не казвам нищо за никой от форума :!: Готини сте , спор няма.

Затова аз съм на този принцип:Не е приятел този,който ти бърше сълзите , а този който не те кара да плачеш!
Преди години много хора ме караха да плача!Сега плача само за 2 прекрасни момичета,но не защото те ме карат , а защото се радвам с тях и ме боли заедно с тях!

Това е живота , пичове и пички!Най-добре разчитай само на себе си!


Разбери кой си и го направи нарочно \:D/

w0sh
08-24-2007, 23:57
Нищо ново не ми казваш ама аз се опитвам да спестя на хората да го разберат сами.

NFW`
08-24-2007, 23:57
Идеята е...че няма идея. Честно казано, не ме е*е за недостатъците на хората във форумът. Аз Съм Перфектен. :smt005 :smt005

Бтв, да се занимаваш да обясниш такива неща на хора, които си мислят, че да ги напусне 13 годишната им приятелка(примерно) е краят на света и си заслужава да изпадат в двумесечни депресии за това, е обречена мисия. w0sh, откажи се по-хубаво. :-D

Polinkaaaaa
08-24-2007, 23:58
Мъдар си !

Deskata_90
08-24-2007, 23:58
+1 евала по-повод тва да разчитаме само на себе си аз също съм на тоя принцип :smt023

08-24-2007, 23:58
Малко се отклоних от темата!Извинявам се!

w0sh
08-24-2007, 23:59
Мъдар си !
Не съм . Просто мисля

Deskata_90
08-24-2007, 23:59
Еее преживяхме го :smt019

NFW`
08-25-2007, 00:03
Готино е да се спами, признавам. ^_^

Деската, още много неща ще преживееш в този живот. :D

Deskata_90
08-25-2007, 00:04
Готино е да се спами, признавам. ^_^

Деската, още много неща ще преживееш в този живот. :D

Ама нали не ме лъжеш :?: :smt019

Q16Kd
08-25-2007, 00:04
харесват ми веселите ти постове и много радват ама като изпаднеш в депресия и се ядосаш иии... :smt012 другия път по-малко пиене

Polinkaaaaa
08-25-2007, 00:05
Не съм...Просто мисля.


Всич мислим просто някои мислят в погрешна посока и се мислят за прави !

NFW`
08-25-2007, 00:06
Готино е да се спами, признавам. ^_^

Деската, още много неща ще преживееш в този живот. :D

Ама нали не ме лъжеш :?: :smt019

Не, не те лъжа. Мъртвешки сериозен съм.

Това ще те накара ли да спреш с гадната червена емотиконка? :)

w0sh
08-25-2007, 00:06
харесват ми веселите ти постове и много радват ама като изпаднеш в депресия и се ядосаш иии... :smt012 другия път по-малко пиене
Не съм депресиран.... намирам чак сега време да изкажа мнение щот чашата преля.

Deskata_90
08-25-2007, 00:07
Готино е да се спами, признавам. ^_^

Деската, още много неща ще преживееш в този живот. :D

Ама нали не ме лъжеш :?: :smt019

Не, не те лъжа. Мъртвешки сериозен съм.

Това ще те накара ли да спреш с гадната червена емотиконка? :)

Ммм едва ли :smt019 Що тя да не би да те дразни :smt019 Мене пък много ми дипада :smt019 :smt019 :smt019

VeGa pRiMe
08-25-2007, 00:08
spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam

NFW`
08-25-2007, 00:08
Личи си.:D

Пробвай с нещо по-малко детско другия пък, м? :)

Deskata_90
08-25-2007, 00:08
Яко спам \:D/

NFW`
08-25-2007, 00:09
А, да!



Спам.

:-D

Deskata_90
08-25-2007, 00:10
Личи си.:D

Пробвай с нещо по-малко детско другия пък, м? :)

Дразни те че е децко ли? :smt017 Ми дете съм си мама му стара или поне така се чувствам :smt019 Ти ако се чувстваш вече одъртял при мене не е така :twisted: :twisted: :twisted:

w0sh
08-25-2007, 00:10
Гадове :-D Напълно боезличихте поста ми. Сега посланието няма да стигне до никого.

Deskata_90
08-25-2007, 00:11
Ще го преживееш ти си мъжко момче :smt023

VeGa pRiMe
08-25-2007, 00:12
spam spam az si poduljavam ne mi obru6taite vnimanie ot alkohola v kruvta e spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam

NFW`
08-25-2007, 00:12
Посланието ти е много пламенно, ще достигне до другите дърцави, континенти, планети, бла бла. Спокойно, ще станеш известен. :D

Deskata_90, радвам се, че гледаш реалистично на нещата. Аз утре ще взимам пенсия. :)

w0sh
08-25-2007, 00:12
Ще го преживееш ти си мъжко момче :smt023
Сега не мога да го пусна в по-населено време защото ттъпите админи-деца ще го локнат.

Deskata_90
08-25-2007, 00:13
Ааа и забравих да кажа че се почувствах дълбоко засегната че ме нарече гад и по тоя повод си лягам :smt019
Лека нощ на всички и Яко Спааам :smt023

NFW`
08-25-2007, 00:14
Deskata_90 написа:
Ще го преживееш ти си мъжко момче

Сега не мога да го пусна в по-населено време защото ттъпите админи-деца ще го локнат.

Спамвай докато не са станали тогава. :D

w0sh
08-25-2007, 00:14
Ааа и забравих да кажа че се почувствах дълбоко засегната че ме нарече гад и по тоя повод си лягам :smt019
Лека нощ на всички и Яко Спааам :smt023
Очевидно бях ироничен Голямата зелена ухилена емотикона го потвърждава.

NFW`
08-25-2007, 00:18
Явно не е достатъчно голяма. Или достатъчно зелена? :-k

minava6t 4i4ko :)
08-25-2007, 11:42
Вервай поста , "посланието " ти не бе напразно, то бе записано и пуснато още преди време на станцията Войаджър и сега се рее из Космоса заедно с песента 'Излял е Дельо Хайдутин".., това прозрение ще достигне до много зелени 4ове4ета / изклю4вам тези :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: / те ще оценят това и ще решат че на Земята , хората са изживели всички радости и мъки, всичката възможна суета и пренасищане на консумативното общество , в което живеем и е вече време да премахнат планетата ни с цел да прокарат галакти4еска магистрала на нейно място /...съдба какво да се прави. :::

w0sh
08-25-2007, 11:52
Вервай поста , "посланието " ти не бе напразно, то бе записано и пуснато още преди време на станцията Войаджър и сега се рее из Космоса заедно с песента 'Излял е Дельо Хайдутин".., това прозрение ще достигне до много зелени 4ове4ета / изклю4вам тези :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: / те ще оценят това и ще решат че на Земята , хората са изживели всички радости и мъки, всичката възможна суета и пренасищане на консумативното общество , в което живеем и е вече време да премахнат планетата ни с цел да прокарат галакти4еска магистрала на нейно място /...съдба какво да се прави. :::
Това беше мечтата ми.

drfatt
08-25-2007, 12:00
Бате, ти не знаеш какво говориш... аа пишеш. Този форум е известен сред моите познати като "скандалния форум" и всички ние, престарели бивши тинейджъри се забавляваме искрено с небивалиците, които се поместват тука. Тук съм прочел едни от най-шокиращите признания, които изобщо са стигали до мен, като започнем от момиченцето, дето си снимало оная работа с въпроса "това черевното какво е?" до темата за мацката дето гаджето й все я карал да му духа в киното. Човече, това не е истина. боли ме корема вече да се смея, а забавлението не свършва и не свърша. Затова стига ропта, а хващай торбата с бутилките, че настава вече биреното време.:)

minava6t 4i4ko :)
08-25-2007, 12:32
Бате, ти не знаеш какво говориш... аа пишеш. Този форум е известен сред моите познати като "скандалния форум" и всички ние, престарели бивши тинейджъри се забавляваме искрено с небивалиците, които се поместват тука. Тук съм прочел едни от най-шокиращите признания, които изобщо са стигали до мен, като започнем от момиченцето, дето си снимало оная работа с въпроса "това черевното какво е?" до темата за мацката дето гаджето й все я карал да му духа в киното. Човече, това не е истина. боли ме корема вече да се смея, а забавлението не свършва и не свърша. Затова стига ропта, а хващай торбата с бутилките, че настава вече биреното време.:)

ееее време бе във форума да прочета едно сериозно мнение, само си правим гаргара, друго си е една /само ако е 2,5 л/ или няколко иззззззззстудена бирьонка и лаф моабет, карти с приятели и весела компания!!! Ха наздраве аз отивам до наркопа за Газорка /нема да праим реклама 4е ша на модернизират или модерират ..тези моделиерите/ ::: ::: ::: :smt006 :smt006 :smt006

`Death`Whore``
08-25-2007, 12:34
А на мен ми е писнало от деца, които мислят, че са зрели и знаят всичко...а са толкова смешни...тъкмо пиша в една тема и направо се чудя дали са виждали същество от другия пол.

drfatt
08-25-2007, 12:36
А на мен ми е писнало от деца, които мислят, че са зрели и знаят всичко...а са толкова смешни...тъкмо пиша в една тема и направо се чудя дали са виждали същество от другия пол.
Че са виждали, виждали са. Друг е въпроса, който ни вълнува...

`Death`Whore``
08-25-2007, 12:38
И кой е той?

w0sh
08-25-2007, 12:41
Е не си мислете,че не съм се смял до полуда на тоз форум. Въпроса е друг. Проблема се състои в това,че тука хората ужким идват да им решат проблемите. пък получават отговори то хора които си нямат и идея от нищо.

beyond_transience
08-25-2007, 12:45
Хубава ти е идеята, даже благородна, само дето не ми се вярва да постигнеш нещо с поста си. Много от тези, които познавам могат часове наред да ти обясняват как да се държиш, кое е добро, кое лошо (разбира се, силно синтезирано), а на практика това си остава само на теория. Така и тук, голяма част от постовете гласят - не, аз не съм повърхностен/на, само дето не мога да изляза с него/нея, защото е грозен. Както и да е. Не ми се вярва, въпреки положителните отзиви дадени за поста ти, някой да се замисли по-сериозно.

Дон Кихотщината отдавна е умряла.
- от един бивш оптимист :wink:

П.С. Ако има някакво значение съм съгласна с това, което си написал.

drfatt
08-25-2007, 12:46
Знаеш ли, най-гадните години от живота ми бяха между 15 и 19 годишната ми възраст. Имам отвратителни спомени от тези години и разбирам цялата болка, която участниците в този форум влагат в постовете си. Сексистките забележки няма да помогнат на тези хора да преодолеят проблемите си, нужно е да се вложи малко емпатия. По този начин човек е в състояние да задоволи бащинския, респ. майчинския си инстинкт, предлагайки необвързваща подкрепа на хора, които дори не познава. Това достатъчно разумно ли звучи?

`Death`Whore``
08-25-2007, 12:48
ЪЪЪ...какво общо има сексизмът? Момченцата тук са също толкова малоумни.

drfatt
08-25-2007, 12:51
А на мен ми е писнало от деца, които мислят, че са зрели и знаят всичко...а са толкова смешни...тъкмо пиша в една тема и направо се чудя дали са виждали същество от другия пол.
Нужно ли е да обяснявам къде точно е загатнатия сексизъм в тези изречения?

`Death`Whore``
08-25-2007, 12:52
И какво, ако съм сексист?

monityY
08-25-2007, 12:54
[quote="w0sh"]Писна ми от този форум. Писна ми от хора които си мислят ,че са нещастни. Писна ми от хора които не знаят какво е живота. Писна ми от злоба и безочие. Писна ми от гъзария и от глупости. Може и да съм забавен някога може и да чета и да се правя че ме интересува. Просто това е абсурд. Половината от вас дори ен са хора а си милят че чувстват. Пу даеба не требаше да пия толкоз че ми идва на искрености. Приятен форум може да вляза някога отново.
И не забравяйте,че най-важното е да покажете колко много мнения имате.

и на мене ми писна от тебе,ама си трая нали?

drfatt
08-25-2007, 12:55
И какво, ако съм сексист?
Това те прави едно МНОГО ЛОШО МОМИЧЕ! :lol:
Тъпо е да се подиграваш на някой за това, че няма опит. По-рационално е да му помогнеш да го придобие.

`Death`Whore``
08-25-2007, 12:57
Кога съм се подигравала на някого, защото е неопитен? И аз съм била неопитна...и задръстена...и не съм била наясно с нещата :)

А и аз опитвам. По колко пъти обяснявам едни и същи неща и те спорят с мен. Глупаво е да спориш с някого за нещо въпреки факта, че той има опит относно него, а ти - не.

w0sh
08-25-2007, 12:58
[quote=w0sh]Писна ми от този форум. Писна ми от хора които си мислят ,че са нещастни. Писна ми от хора които не знаят какво е живота. Писна ми от злоба и безочие. Писна ми от гъзария и от глупости. Може и да съм забавен някога може и да чета и да се правя че ме интересува. Просто това е абсурд. Половината от вас дори ен са хора а си милят че чувстват. Пу даеба не требаше да пия толкоз че ми идва на искрености. Приятен форум може да вляза някога отново.
И не забравяйте,че най-важното е да покажете колко много мнения имате.

и на мене ми писна от тебе,ама си трая нали?
Ей затфа говоря. Боже може ли хората да са толкова слепи.