PDA

View Full Version : Спин с целувки =(



08-25-2007, 03:09
Прочетох вече в няколко уебсайта че мога да хвана спин от целуване ако имам рани в устата като например разкървавени венци :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Страх ме е, какво да правя?

08-25-2007, 05:17
poddyrjai si ustata.. a drugiq sluh beshe 4e trqbva da izpisesh okolo 3 l sliunka na partniora za edin den za da hvanesg spin bez polov kontakt ili igli :D

slavito007
08-25-2007, 07:27
Ако приятеля / приятелката ти има ранички в устата да,но ти да имаш май няма значение.

monityY
08-25-2007, 11:23
Прочетох вече в няколко уебсайта че мога да хвана спин от целуване ако имам рани в устата като например разкървавени венци :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Страх ме е, какво да правя? нема се целува6 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: кфи глупости си 4ел бе? спин и други венери4ески болести се предават единствено и само по ПОЛОВ или КРЪВЕН път (т.е 4рез кръвопреливане)

christina_aguilera
08-25-2007, 12:06
Прочетох вече в няколко уебсайта че мога да хвана спин от целуване ако имам рани в устата като например разкървавени венци :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Страх ме е, какво да правя? нема се целува6 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: кфи глупости си 4ел бе? спин и други венери4ески болести се предават единствено и само по ПОЛОВ или КРЪВЕН път (т.е 4рез кръвопреливане)
Да, и също ако ти имаш някаква раничка на устната и този човек, който е болен от СПИН те целуне може да те зарази.

monityY
08-25-2007, 12:41
Прочетох вече в няколко уебсайта че мога да хвана спин от целуване ако имам рани в устата като например разкървавени венци :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Страх ме е, какво да правя? нема се целува6 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: кфи глупости си 4ел бе? спин и други венери4ески болести се предават единствено и само по ПОЛОВ или КРЪВЕН път (т.е 4рез кръвопреливане)
Да, и също ако ти имаш някаква раничка на устната и този човек, който е болен от СПИН те целуне може да те зарази.

НЕ МОЖЕ! ПОВЕ4Е ОТ СИГУРНА СЪМ.. ОТ ТАКИВА РАНИ4КИ МАЛКИ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ЗАРАЗИ6 ОТ СПИН

08-25-2007, 13:23
ABE NE OBARKVAITE SAMO MOMI4ETO/MOM4ETO!
DA,MOJE6 DA SE ZARAZI6 SAS SPIN PRI CELUVKA AKO IMA6 RANI4KI V USTATA!NQMA ZNA4ENIE DALI PARTNIORA IMA!VSA6TNOST VAV SLUNKATA IMA BAKTERII OT BOLESTTA NO KONCENTRACIQTA IM E PREKALENO MALKA ZA DA ZARAZI DR OGRANIZAM NO KATO DR IMA RANI TOVA E VAZMOJNO ZA6TOTO TOGAVA BAKTERIITE NAVLIZAT VAV KRAVTA!
NO TOVA NE ZNA4I 4E ZADALJITELNO SI ZARAZEN/A.ZA DA SI SIG SI NAPRAVI TEST SLED NQKOLKO MESECA.

*(~)sTop-f0lLowiNg-mE{~}*
08-25-2007, 13:50
също съм съгласна че СПИН се предава не само по полов път ..

^Sam90^
08-25-2007, 14:51
СПИН се предава и по кръвен път следователно, ако смесите кръвта си, ще се заразите. Т.е. ако раничките си имат коричка и не тече кръв от тях, може и да не се заразиш, но все пак има шанс.
Направи си тест, не е страшен.

_MuMuTo_
08-25-2007, 15:59
Да, може да се заразиш дори и само при целувка, НО само ако целуваш някой, който е спинозен и има от къде да му текне кръв от устата. Така ,че не го рискувай!

LizZz
08-25-2007, 19:15
Ако кръвта ти се смеси с тази на някой/я спинозен/а (Неговата кеъв да има пряк контакт с твоята) тогава ще се заразиш :? Моче ти да нямаш ранички в устата,но от язва или раничка в храносмилателната система също може да се зарази,някъде го четох това... :wink:

foreverr
08-25-2007, 22:38
и аз така съм чувала

kotetyyy
08-28-2007, 13:27
не е вярно!

DjBaloon
08-28-2007, 15:52
Vqrno e i e vuzmojno.. no nadali ima poeche ot 1-2 takia slucheq.. baq trqq se postaraesh dori da ima ranichki za da popadne... abe na teoriq e vuzmojno,na praktika e pochti nevuzmojno,no ne se izkluchva

Орхан Мурад
08-31-2007, 14:45
Ако приятеля / приятелката ти има ранички в устата да,но ти да имаш май няма значение.
ТИ виждаш ли какво пишеш ?! :smt019 Ебаси тъпия коментар и какво разбрахме от него-нищо,нищо и пак нищо!
------------------------------------------------------------------------------------
Не знам, наддали е възможно такова заразяване

sladko_dete
09-06-2007, 22:34
Много ми е чудно как хора, които си нямат понятие дават такива съвети от които главата да те заболи!И като казвам да си имат понятие не значи да имат голям сексуален опит, а да са се образовали малко с четене на подходящи материали...
СПИН може да се предаде чрез целувка ако и двамата имат ранички в устата и се извърши кръвопролитие.
Това за слюнката се отнася за други полови болести като сифилиса

09-06-2007, 23:06
Много ми е чудно как хора, които си нямат понятие дават такива съвети от които главата да те заболи!И като казвам да си имат понятие не значи да имат голям сексуален опит, а да са се образовали малко с четене на подходящи материали...
СПИН може да се предаде чрез целувка ако и двамата имат ранички в устата и се извърши кръвопролитие.
Това за слюнката се отнася за други полови болести като сифилиса
=D> =D> =D> napylno sym syglasen