PDA

View Full Version : Без любов...няма секс?



08-25-2007, 06:01
Bez lubov, nqma sex. Bez sex nqma lubov. Basi sentenciqta a :? Vse pak lubovta ne e samo dumi4ka. Koito obi4a, za da polu4ava, trqbva i da dava. 6to togava samo se cupqt momi4etata, 4e mom4etata iskat sex. Vie iskate vnimanie, nie puk iskame da razpuskame za da mojem da vi davame vnimanieto :)
Spodelete kvo e va6eto mnenie.

Moderated by koalka
т.7 от Правилника!

SunnyG
08-25-2007, 06:04
Мисля,че секс без любв и любов без сек може да има...

08-25-2007, 06:06
lubov bez sex = iznevqra :) malko e tupo, ne mislish li

shaka_kan
08-25-2007, 06:07
sexsa razvalq lub0vta...Sexsa ne e lubov...mnogo mi e interesno nqkoi kato kaje "pravihme lubov"...kak se pravi lubov??? Tq se 4uvstva,ne moje da se pravi!

monityY
08-25-2007, 06:08
Мисля,че секс без любв и любов без сек може да има...

da,ne sa svurzani [-X

08-25-2007, 06:10
vie ne razbrahte pravilno... imam predvid 4e samo lubov bez sex e trudno. Sexa e udovolstvie... udovolstviqta te karat da razpuska6 ot napregnatoto ejednevie. Abe nikoi ne razbira kvo imam predvid.. :(

koalka
08-25-2007, 06:28
Нормално е момичетата да се цупят, ако искат нещо повече от секса, а момчетата искат само това.Така те се чувстват тъпо, защото едва ли не харесвате само тялото, а не гледате и не ви пука какво е отвътре.Може би затова се обиждат.И на мен ще ми стане неприятно, ако момчето, в което съм влюбена примерно, иска само секс от мен.

08-25-2007, 06:29
:-s :-s без любов няма секс?-- а секса за една вечер? и в този случай трябва непременно да обичаш някой си там,когато просто искаш той да задоволи "желанията "ти :roll: Без секс няма любов? - Както споменаха вече в други мнения..секса е удоволствие..не чувство..можеш да правиш секс със чувство..но определено не е причина да обичаш някой..За да направиш щастлив човека,когото обичаш..трябва да го задоволиш по някакъв начин..било то и със секс ..Така че не мисля,че секса трябва да се поставя на първо място ..а след това любовта..Май двата примера..взаимно се изключват..нз :smt012

Fluffy^;pp
08-25-2007, 06:31
:-s :-s без любов няма секс?-- а секса за една вечер? и в този случай трябва непременно да обичаш някой си там,когато просто искаш той да задоволи "желанията "ти :roll: Без секс няма любов? - Както споменаха вече в други мнения..секса е удоволствие..не чувство..можеш да правиш секс със чувство..но определено не е причина да обичаш някой..За да направиш щастлив човека,когото обичаш..трябва да го задоволиш по някакъв начин..било то и със секс ..Така че не мисля,че секса трябва да се поставя на първо място ..а след това любовта..Май двата примера..взаимно се изключват..нз :smt012
:smt006 ъ тва бях аз..

IKisseDAGirL
08-25-2007, 07:05
Не мисля, че може да просъществува любов без секс. Вече не съм малка да вярвам в чистата платоническа любов :? Сексът е проява на близост и отдаване, дори може да се каже, че е част от любовта, върви ръка за ръка с нея. Не може да има любов без рано или късно да се стигне до подобна близост, глупаво е. :wink:
Но пък обратното - секс без любов - е възможно да си съществува съвсем самостоятелно 8)

08-25-2007, 09:34
Секса без любов ми звучи като самозадоволяване, а то си е точно така, защото мислиш само за твоите желания и потребности. Когато правиш секс с любов би трбвало да мислиш за другия и как да направиш така, че на него да му бъде хубаво.
Според мен секса идва след като доверието м/у двама души е изградено... секса не гради доверие. Секса не е любов, той е продукт на любовта.

^Sam90^
08-25-2007, 09:36
Секс без любов може, но не е кой знае какво. Любов без секс ... трудно, но ако и 2мата са девствени, защо не? :)

MiMcHeToOo
08-25-2007, 09:36
според мен пък нищо не пречи да има любов и без секс..

`Death`Whore``
08-25-2007, 09:44
Vie iskate vnimanie, nie puk iskame da razpuskame za da mojem da vi davame vnimanieto :)
Spodelete kvo e va6eto mnenie.[/b]
И това е твоята дефиниция за човешките желания? Значи жената не желае секс? Още малко ще кажеш, че и не изпитва удоволствие от него. И жената, и мъжът искат секс. Детските ви истории не са любов.

Мисля,че секс без любв и любов без сек може да има...
Първото може да го има и го има, но любов без секс няма. Кога ще пораснете и ще погледнете на отношенията с другия пол реално? Сексът не е лошо нещо и е нормално хората да го правят.

sexsa razvalq lub0vta...Sexsa ne e lubov...mnogo mi e interesno nqkoi kato kaje "pravihme lubov"...kak se pravi lubov??? Tq se 4uvstva,ne moje da se pravi!
Разбира се. Сексът не е "правене на любов" - този израз е използван предимно от пиклите, които правят секс, "за да покажат на другия чувствата си".


da,ne sa svurzani [-X
Напротив, когато става въпрос за любов, сексът и любовта са едно цяло.

drfatt
08-25-2007, 11:35
Егати тъпата тема. Кво, на жените кофти ли им е, като правят секс? Ще кажете, че едва ли не правите саможертви. Затова стенете като ненормални. Лицемерие!
А за всички фенове на "любов без секс" - аре да видим колко време можеш да имаш връзка с някой, без да правите секс. Няма да е много дълго, освен ако не ходите с абсолютна путка. Впрочем има един лаф - мъжете са путки с патки, а жените патки с путки. Същия ташак. 8)

LaDy_DaQnA
08-25-2007, 11:41
:-s :-s без любов няма секс?-- а секса за една вечер? и в този случай трябва непременно да обичаш някой си там,когато просто искаш той да задоволи "желанията "ти :roll: Без секс няма любов? - Както споменаха вече в други мнения..секса е удоволствие..не чувство..можеш да правиш секс със чувство..но определено не е причина да обичаш някой..За да направиш щастлив човека,когото обичаш..трябва да го задоволиш по някакъв начин..било то и със секс ..Така че не мисля,че секса трябва да се поставя на първо място ..а след това любовта..Май двата примера..взаимно се изключват..нз :smt012

e za tfa mnenie te 4erpq bira

Polinkaaaaa
08-25-2007, 12:22
секс без любов-има
любов без секс-също има
извод-и двете не са нормални,това да си легнеш с някои когото не обичаш(непознат) не е нормално,а когато обичаш някои истински,секса само може да укрепи враската ви повече

mir4ovski
08-25-2007, 12:25
shto be ima hora s koito rosto iskam da pravq sex bez da se namesvat 4yvstva.vikam im mom4eta za sex

`Death`Whore``
08-25-2007, 12:26
когато обичаш някои истински,секса само може да укрепи враската ви повече
Сексът е част от връзката, а не нейно продължение.

MoHuTo
08-25-2007, 12:28
Мисля,че секс без любв и любов без сек може да има...
Може естествено :wink:

Krem4eto
08-25-2007, 12:30
Казвате дали може да има секс без любов и любов без секс.
Казвате ,че секса за една вечер не е с чувства ДА АМА НЕ Е ТАКА!Неможе ако искаш просто "да се задоволиш" да хванеш която и да е!Можете ли да хванете някоя грозна, някоя която не ви харесва?Едва ли!!!
Любов без секс е така наречената платонична любов,която не мисля,че е толкова силна колкото любовта със секса!
Въобще в една връзка трябва да има секс!Разбира се не на 1во място,но трябва да го има!
Е,това е от мене ;)

`Death`Whore``
08-25-2007, 12:31
При секса за една нощ е напълно възможно да не ти пука с кого си. Може и въобще да не го гледаш :)

Krem4eto
08-25-2007, 12:35
При секса за една нощ е напълно възможно да не ти пука с кого си. Може и въобще да не го гледаш :)
А можеш ли да спиш с някой много дебел примерно или някой инвалид?Неможе просто така да си затвориш очите!

`Death`Whore``
08-25-2007, 12:37
Принципно може почти всичко :) Но чувствата и привличането към нечий задник са различни неща ;)