PDA

View Full Version : Какво означава да имаш връзка?



on_fire
08-25-2007, 06:37
Драги съфорумци,понеже непрекъснато във всяка втора тема едва ли не се изполва понятието "сериозна връзка".В тази тема ще се радвам да изясним какво точно значи то.Предлагам всеки,който пише тук да си казва пол и години,за да сравним представите.

Moderated by koalka
т.1 от Правилника!

08-25-2007, 06:45
zna4i da si imash gadje ot izvestno vreme.za nqkoi seriozna vrazka ozna4ava 2 meseca otkakto sa zaedno,za drugi 1 godina.az sam na 18 godini i sam s priqtelq mi ot 1 godina i 2 meseca i tvyrdo tvyrdq 4e vrazkata ni e seriozna.

shaka_kan
08-25-2007, 06:58
az sum na 22 i imam seriozna vrazka. Za men t0va zna4i da uvajava6 i obi4a6 40veka d0 sebe si, da misli6 za bade6te s neg0,za deca i t.n... Predi sega6nia mi priqtel s k0it0 sum g0dina i 2-3 meseca si imah drug... s neg0 bqh dve g0dini, n0 ne6tata ne bqha seri0zni, ne sum mislila za kakv0t0 i da e bade6te s neg0... pr0st0 si izlizahme , sex be6e ni zabavn0 zaedn0..n0 nikakvi p0-dalb0ki 4uvstva 0t m0q strana! Ta za men seriozna vrazka e da ima6 iskrenni 4uvstva na parv0 mqst0 kum dadeniq 40vek, ima li onzi trepet m0je i mesec da ste zaedno i da kazvate 4e imate "seriozna vrazka"... :)

alkobalko
08-25-2007, 07:01
Да уважаваш човека до себе си, да го разбираш и подкрепяш, да го обичаш, дори и понякога да направиш компромис. Сериозно е, когато е много повече от натискане и секс.

minava6t 4i4ko :)
08-25-2007, 07:18
Пробвай търсачката.

08-25-2007, 09:26
kogato namereniqta sa svurzani s brak i ob6to bude6te :wink:

`Death`Whore``
08-25-2007, 09:28
Да уважаваш човека до себе си, да го разбираш и подкрепяш, да го обичаш, дори и понякога да направиш компромис. Сериозно е, когато е много повече от натискане и секс.
Грешиш. Връзка е, когато е повече от секс. А е сериозно, когато имате сериозни чувства и се уважавате и подкрепяте. :)

08-25-2007, 09:36
Да уважаваш човека до себе си, да го разбираш и подкрепяш, да го обичаш, дори и понякога да направиш компромис. Сериозно е, когато е много повече от натискане и секс.
Грешиш. Връзка е, когато е повече от секс. А е сериозно, когато имате сериозни чувства и се уважавате и подкрепяте. :)
двете понятия, които обясни се допълват - едното не може без другото.

on_fire
08-25-2007, 10:10
Не оставайте с погрешно впечатление,че не знам какво е сериозна връзка и питам,така,както питат :"Какво е сперма?".Просто ми е интереесно да чуя особено по-малките който имат изказвание от сорта на: "АЗ СЪМ НА 13 И ОТ 1 ГОДИНА ИМАМ СЕРИОЗНА ВРЪЗКА С ЧОВЕК,НИЕ МНОГО СЕ ОБИЧАМЕ",те какво ще кажат,иначе много им знае устата за свирки и секс,ама тука ник'ви ги няма,гледам,че се от 18 нагоре пишат ;)

MoHuTo
08-25-2007, 10:15
Ами аз съм на 16 и мога да кажа, че имам сериозна връзка..е вярно ще кажете не сме заедно от много време (6 месеца), но просто това не ни е първо ходене, имаше препятствия между нас, но въпреки всичко сега отново сме заедно и се обичаме...ще кажете каква е тая обич на 16..ами да възможно е :wink:

monityY
08-25-2007, 10:20
Драги съфорумци,понеже непрекъснато във всяка втора тема едва ли не се изполва понятието "сериозна връзка".В тази тема ще се радвам да изясним какво точно значи то.Предлагам всеки,който пише тук да си казва пол и години,за да сравним представите.

Moderated by koalka
т.1 от Правилника!

:-s seriozna vruzka?ima naistina to4no takava tema.. ama karai... ta spored men,edna vruzka e seriozna kogato 2mata du6i suotvetno se obi4at,vruzkata im se krepi na doverie i lqbov,pomejdu im nqma luji i izneveri.. 2ma du6i koito sa neprekasnato zaedno (e po4ti de), i ne sa zaedno samo za ednoto ebane,a 6toto se uvajavat i cenqt!

P.P na 14 sum :---)

monityY
08-25-2007, 10:22
Да уважаваш човека до себе си, да го разбираш и подкрепяш, да го обичаш, дори и понякога да направиш компромис. Сериозно е, когато е много повече от натискане и секс.
Грешиш. Връзка е, когато е повече от секс. А е сериозно, когато имате сериозни чувства и се уважавате и подкрепяте. :)
двете понятия, които обясни се допълват - едното не може без другото.

spored men ne e vqrno 4e ednoto ne moje bez drugoto..

P.P li4no mennie :wink:

08-25-2007, 10:32
Да уважаваш човека до себе си, да го разбираш и подкрепяш, да го обичаш, дори и понякога да направиш компромис. Сериозно е, когато е много повече от натискане и секс.
Грешиш. Връзка е, когато е повече от секс. А е сериозно, когато имате сериозни чувства и се уважавате и подкрепяте. :)
двете понятия, които обясни се допълват - едното не може без другото.

spored men ne e vqrno 4e ednoto ne moje bez drugoto..

P.P li4no mennie :wink:
кое не е вярно? връзка, която е повече от секс... тогава на какво се крепи? на сериозни чувства и подкрепяне... хаха и ако ми кажете, че на 14,15,16,17 може да има "сериозна връзка", както казах по-горе сериозна е, когато немеренията са брак. Какво по-сериозно от това, иначе какво толкова и е сериозното на връзката като сте на 15 и така или иначе ще се разделите - погледнете реалността.

monityY
08-25-2007, 10:34
Да уважаваш човека до себе си, да го разбираш и подкрепяш, да го обичаш, дори и понякога да направиш компромис. Сериозно е, когато е много повече от натискане и секс.
Грешиш. Връзка е, когато е повече от секс. А е сериозно, когато имате сериозни чувства и се уважавате и подкрепяте. :)
двете понятия, които обясни се допълват - едното не може без другото.

spored men ne e vqrno 4e ednoto ne moje bez drugoto..

P.P li4no mennie :wink:
кое не е вярно? връзка, която е повече от секс... тогава на какво се крепи? на сериозни чувства и подкрепяне... хаха и ако ми кажете, че на 14,15,16,17 може да има "сериозна връзка", както казах по-горе сериозна е, когато немеренията са брак. Какво по-сериозно от това, иначе какво толкова и е сериозното на връзката като сте на 15 и така или иначе ще се разделите - погледнете реалността.

lqbovta i sexa ne sa svurzani..ednoto moje bez drugoto,seriozna vruzka bez sex moje,tova si e moeto mnenie :::

w0sh
08-25-2007, 10:40
НА 18 съм, момче съм. И сериозна връзка е това, в което се надявам да не се замеся никога.

08-25-2007, 11:13
Да уважаваш човека до себе си, да го разбираш и подкрепяш, да го обичаш, дори и понякога да направиш компромис. Сериозно е, когато е много повече от натискане и секс.
Грешиш. Връзка е, когато е повече от секс. А е сериозно, когато имате сериозни чувства и се уважавате и подкрепяте. :)
двете понятия, които обясни се допълват - едното не може без другото.

spored men ne e vqrno 4e ednoto ne moje bez drugoto..

P.P li4no mennie :wink:
кое не е вярно? връзка, която е повече от секс... тогава на какво се крепи? на сериозни чувства и подкрепяне... хаха и ако ми кажете, че на 14,15,16,17 може да има "сериозна връзка", както казах по-горе сериозна е, когато немеренията са брак. Какво по-сериозно от това, иначе какво толкова и е сериозното на връзката като сте на 15 и така или иначе ще се разделите - погледнете реалността.

lqbovta i sexa ne sa svurzani..ednoto moje bez drugoto,seriozna vruzka bez sex moje,tova si e moeto mnenie :::
az li4no ne sum suglasna...tova e seedno da izbirame seks bez lubov ili lubov bez seks?do edno vreme moje bes seks,ama posle?vinagi ediniq partinior 6te nastoqva...

bai_brother
08-25-2007, 21:32
На 26 г. съм , женен съм от 3 години и имам син на 2 г.
За мен сериозната връзка означава не само да обичаш но и да цениш и уважаваш човека до себеси. :smt007
Затова много се дразня като прочета някоя тема написана от някой/я 15 годишен/а пъпчив/а лигльо/а в която той/тя описва колко е серьозна връзката му/й с гаджето и така нататък.
Разбирам че се имат за големи хора , разбирам че за тях да се държат като големи е въпрос на гъзария и самочувствие , но всъщност те не съзнават че всичко това е абсолютно безсмислено и че държейки се така те излеждат смешно и дори по-лошо , за да изглеждат по големи или по готини или каквито си там поискат повечето от тях пропушват , започват да пият а някои от тях прибягват и до дрогата(За съжаление).
Няма да коментирам отнушението су към дрогата и тези които я разпространяват , защото смятам че повечето от вас са чели мненията ми в раздел "Цигарите и останалите неща" .

С други думи искам да кажа че серьозната връзка не цуни-гуни и креватно джудо или ходене по кафенета и дискотеки с гаджето.


П.П.
Сигурно повечето от вас ще ме разкритикуват жестоко , но аз ви призовавам да си помислите добре , дали има смисъл да се правиш на голям след като и без това един ден ще станеш голям и ще си останеш такъв докато си жив. :idea:

кво стана с мен?
08-25-2007, 21:43
много повече от това което 99% от вас си мислят - изобщо не е само секс...
абе какво да обяснявам - с една дума аз съм всичко за теб, ти си всичко за мен - това е!
момче съм а 20г

08-26-2007, 08:30
На 26 г. съм , женен съм от 3 години и имам син на 2 г.
За мен сериозната връзка означава не само да обичаш но и да цениш и уважаваш човека до себеси. :smt007
Затова много се дразня като прочета някоя тема написана от някой/я 15 годишен/а пъпчив/а лигльо/а в която той/тя описва колко е серьозна връзката му/й с гаджето и така нататък.
Разбирам че се имат за големи хора , разбирам че за тях да се държат като големи е въпрос на гъзария и самочувствие , но всъщност те не съзнават че всичко това е абсолютно безсмислено и че държейки се така те излеждат смешно и дори по-лошо , за да изглеждат по големи или по готини или каквито си там поискат повечето от тях пропушват , започват да пият а някои от тях прибягват и до дрогата(За съжаление).
Няма да коментирам отнушението су към дрогата и тези които я разпространяват , защото смятам че повечето от вас са чели мненията ми в раздел "Цигарите и останалите неща" .

С други думи искам да кажа че серьозната връзка не цуни-гуни и креватно джудо или ходене по кафенета и дискотеки с гаджето.


П.П.
Сигурно повечето от вас ще ме разкритикуват жестоко , но аз ви призовавам да си помислите добре , дали има смисъл да се правиш на голям след като и без това един ден ще станеш голям и ще си останеш такъв докато си жив. :idea:
според мен си 100% прав :D