PDA

View Full Version : момче..случки..съвет



оТчаЯна^Та
08-25-2007, 07:11
Здравейте мили хора,обръщам се към вас с молба за помощ..преди около 7-8месеца се запознах с едно момче,което тогава беше влюбено в мен .. аз харесвах друг,но виждах,че с въпросния мога да имам всичко..както любов,така и разбиране,и загиженост..дадох му шанс..но на следващия ден разбрах,че не мога просто така да загърбя чувствата си към индивида,който толкова много харесах,и го скъсах..мина се малко време..може би седмица и се сдобрихме,станахме много близки.. дори в момента сме много близки..няма ден,в който да не се видим..имаме обща компания..общи интереси и аз го обичам повече от всичко..когато го няма и не го видам и чувам полудявам..не мога да си представя живота си без него..там е работата,че по неговите думи,вече не е влюбвн в мен,а ме обича.. и то далеч не с онези приятелски чувства,които аз изпитвам към него.. проблема е,че постоянно си представям,как сме заедно .. харесвам го..поне така мисля и мисълта за него ме подлудява..какво да направя?

monityY
08-25-2007, 07:14
да зареже6 бив6ия си и да тръгне6 с "въпросния" :::

MoHuTo
08-25-2007, 10:20
да зареже6 бив6ия си и да тръгне6 с "въпросния" ::: :::

Ch0c0la73
08-25-2007, 13:30
да зареже6 бив6ия си и да тръгне6 с "въпросния" ::: emi gore dolu sama si go kaza taka 4e =D>

drfatt
08-25-2007, 13:50
Добре де, нека се спрем на въпроса за ползата. Постоянно някой реве "влюбен съм, ама съм срамежлив", "хем боли, хем сърби" и прочие дивотии. Не разбирате ли, че тези неща стават спонтанно? Няма копче за влюбване, което като натиснеш, да започнеш да изпитваш искрени чуства към едикойси. Както и няма копче за разлюбване. Като си влюбен, си влюбен. Има ли съмнение, значи работата е съмнителна. Обичаш повече от всичко? Години наред аз твърдях същото пред всички жени, които минаха през живота ми. Години ми бяха нужни да разбера, че това са просто думи. Когато обичаш истински, ти ще знаеш, че е така. Това познание ще бъде толкова категорично, че няма да се потдава на съмнение. Съмнявам се да ти се случи скоро. Засега можеш да продължаваш със сапунения фарс, нужен ти е, за да пораснеш и да приемеш нещата такива, каквито са. [-(

woshata
08-25-2007, 14:15
да зареже6 бив6ия си и да тръгне6 с "въпросния" ::: :::

Мда... :::хъ хъ така е +1 :::

Mapi
08-25-2007, 15:03
да зареже6 бив6ия си и да тръгне6 с "въпросния" ::: :::

Мда... :::хъ хъ така е +1 :::

dam :lol: i o6te edno :::