PDA

View Full Version : Добра идея ли е ???



lilit_666
08-25-2007, 08:29
Ami az sym si po izcepkite i nomerata(s koeto stawah zabawna w staroto daskalo) -sywetwate li me
da si prodyljawam w sy6tiq duh i w nowoto,ili 1 da
4akam daskalite da me zaobi4at?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

crazy_sexy_cool`f
08-25-2007, 08:35
Най-важно е да бъдеш себе си...!!! Според ще е много по-добре да си продължиш с изцепките и номерата :wink:

namina
08-25-2007, 08:45
ако така се чустваш добре ,правиго!
БЪДИ СЕБЕСИ ДА ТЕ ХАРЕСАТ И ДРУГИТЕ! :wink:

swords1010
08-25-2007, 09:30
Бъди себеси, както те посъветваха горе. В никакъв случай не се преструвай на нищо. Дръж се така, както ти идва от вътре. :wink:

MakeMeLaugh
08-25-2007, 09:32
Блааа блааа блааа...
ем прави си изцепки пък после да видиш теб как ще те цепят... ма като се замисля едва ли си влязла в някое яко даскало.. така, че май е се 1 ко ше прайш...
лично аз от такива тъпи лигли не се впечатлявам, ами ги затапвам яко.. :smt019

AFT
08-25-2007, 10:02
Мне, изчакай да видиш дали хората от новия ти клас си падат по разни такива глупости и виж какви ще са ти новите даскали, защото може да не са забавни хора и да не разбират от майтап, а няма да е много забавно да ти стъжнят живота още на втория ден, нали?

sexa_na_kompleksa
08-25-2007, 10:02
Ако искаш продължавай,но внимавай,защото така можеш да си навлечеш не само гнева на даскалите,но и на съучениците ти.Лично аз често правя и говоря простотии на даскало.Просто си ми идва от вътре 8-[ :-D И не ми пука особено за мнението на другите(както даскали,така и ученици) - някои ми се кефят,някои не ...

lilit_666
08-25-2007, 10:31
4e kakwo protiw moje da imat syu4enicite mi da se pogawrq s nqkoi smahnat,omrazen daskal-w prednoto daskalo gi kefe6e,e za u4itelite ne sym sigurna :lol: ,ama mi stana interesno,4e temata se obyrna za syu4enicite-nali i na tqh bi im bilo interesno(ili pone spored men) :-k

Reed
08-25-2007, 10:32
Не всички хора са еднакви.Ние от къде да знаем на какви ще попаднеш? :roll:

lilit_666
08-25-2007, 10:34
Блааа блааа блааа...
ем прави си изцепки пък после да видиш теб как ще те цепят... ма като се замисля едва ли си влязла в някое яко даскало.. така, че май е се 1 ко ше прайш...
лично аз от такива тъпи лигли не се впечатлявам, ами ги затапвам яко.. :smt019
Daskaloto si e qko,osobeno w goren kurs-stroitelen tehnikum

AFT
08-25-2007, 11:10
4e kakwo protiw moje da imat syu4enicite mi da se pogawrq s nqkoi smahnat,omrazen daskal-w prednoto daskalo gi kefe6e,e za u4itelite ne sym sigurna :lol: ,ama mi stana interesno,4e temata se obyrna za syu4enicite-nali i na tqh bi im bilo interesno(ili pone spored men) :-k

Щом аз съм против тея глупости, значи ще има и други като мен, а е много възможно да има и такива в новият ти клас. Просто порастни. :|

ThePowerOfLove
08-25-2007, 11:19
Внимавай покрай тебе да не си изпатят и другите..че тогава става гадно :roll: щото ако напраиш нещо на някой даскал може да си го върне на всички...а бе наистина не прави такива глупости. :roll:

MakeMeLaugh
08-25-2007, 11:26
Тая хич не мой да разбере ко искаме да й кажем.. май те на теб тряа да са подиграат не ти на тях муаха :lol:
Прък кот искаш... такиа пръчки кат тебе има много едва ли ще спечелиш мноо
Ако си малко по-умна ше ги впечатлиш с друго не с тъпня брааат..
А колкот до даскалите.. пф веднага бих ти бил шута


П.П. Пиша нарочно като кретен... :lol:

shadow4e
08-25-2007, 11:30
Как ще се заяждаш още от първия ден.... Първо трябва да разбереш кой учител какъв е. При нас примерно, ако някой се изгаври с учителката по история директно си заминава от у-ще. А и според мен това да се правиш на нещо повече от някой учител е глупаво.

namina
08-25-2007, 16:37
shadow4e каза: Как ще се заяждаш още от първия ден.... Първо трябва да разбереш кой учител какъв е.
подкрепям напълно =D>

ArTanDra
08-25-2007, 16:53
Ami az sym si po izcepkite i nomerata(s koeto stawah zabawna w staroto daskalo) -sywetwate li me
da si prodyljawam w sy6tiq duh i w nowoto,ili 1 da
4akam daskalite da me zaobi4at?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

Ъъъ... най - малко , че ще направип лошо впечетление на съучениците си , някой ако ми вкарва някакви изцепки от рода "цепи мрака" или някакви такива ми пада в очите , защото се опитва да е център на внимание , а не може. Станала си забавна според кой ? Тъпанарите? Един средно - интелигентен човек , ако му вкараш някоя изцепка или ако кажеш как си направил номер на даскалка (което се прави от 1-4 клас макс) ще те помисли за лапе или да не казвам какво. Прави си сама изводите дали искаш да си "тъпото" момиче в класа ти.

GossipGirl89
08-25-2007, 18:51
Be yourself!

sladku_bebzi
08-25-2007, 19:06
Според мен можеш да почнеш да ги правиш примерно 1 месец след като почнеш училище.Все пак трябва да разбереш съученицитети с къв характер са.Също така с кой учител можеш да си правиш бъзици в часовете му.Просто има много различни характери и ако направиш нещо, което не се хареса на някой може да си изпатиш, за тва първо опознай хората около теб 8)

lilit_666
08-25-2007, 20:06
Ami az sym si po izcepkite i nomerata(s koeto stawah zabawna w staroto daskalo) -sywetwate li me
da si prodyljawam w sy6tiq duh i w nowoto,ili 1 da
4akam daskalite da me zaobi4at?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

Ъъъ... най - малко , че ще направип лошо впечетление на съучениците си , някой ако ми вкарва някакви изцепки от рода "цепи мрака" или някакви такива ми пада в очите , защото се опитва да е център на внимание , а не може. Станала си забавна според кой ? Тъпанарите? Един средно - интелигентен човек , ако му вкараш някоя изцепка или ако кажеш как си направил номер на даскалка (което се прави от 1-4 клас макс) ще те помисли за лапе или да не казвам какво. Прави си сама изводите дали искаш да си "тъпото" момиче в класа ти.

Ми то иначе си е доста скучно,помисли си какво 6те си спомняш от училище след няколко години.

bLiNdchY
08-27-2007, 13:24
az sym na principa pravi kvoto ti e na du6ata ! :)