PDA

View Full Version : Баба Ванга...?!



SlAdKy_KoTi
08-25-2007, 09:40
Такамм...понеже ми е мн интересно за Баба Ванга и мисля че тя е била страхотен човек с мн хубава дарба и да питам чували ли сте разни раути за нея и кфо точно е предсказала? аз знам само че е предсказала това че ще открият 2 нови планети-ледената и оная с водата и те наистина ги откриха и другото -че през 2011 ще видим извънземни =D> 8-[ [-o< (тва ше е яко) и да питам дали и вие знаете за някои нейни предсказания? :wink:

Болшевик
08-25-2007, 09:40
Тук пише :wink:
http://www.vanga.info/predictions.html

SlAdKy_KoTi
08-25-2007, 09:48
Тук пише :wink:
http://www.vanga.info/predictions.html

мм мерси мн тук пише нмого раути 8-[ =D> :D :wink:

namina
08-25-2007, 09:54
Такамм...понеже ми е мн интересно за Баба Ванга и мисля че тя е била страхотен човек с мн хубава дарба и да питам чували ли сте разни раути за нея и кфо точно е предсказала? аз знам само че е предсказала това че ще открият 2 нови планети-ледената и оная с водата и те наистина ги откриха и другото -че през 2011 ще видим извънземни =D> 8-[ [-o< (тва ше е яко) и да питам дали и вие знаете за някои нейни предсказания? :wink:


пък и е била кръсница на РАЙНА :wink:

UnaBletoLoVeU
08-25-2007, 09:56
Такамм...понеже ми е мн интересно за Баба Ванга и мисля че тя е била страхотен човек с мн хубава дарба и да питам чували ли сте разни раути за нея и кфо точно е предсказала? аз знам само че е предсказала това че ще открият 2 нови планети-ледената и оная с водата и те наистина ги откриха и другото -че през 2011 ще видим извънземни =D> 8-[ [-o< (тва ше е яко) и да питам дали и вие знаете за някои нейни предсказания? :wink:


пък и е била кръсница на РАЙНА :wink:

Жалко, но няма да е толкова скоро и никой от тези, които вече са родени в момента няма да го доживее ...
2179 - Живот в Космоса
"След двеста години човекът ще установи контакт с братя по разум от други светове. Унгарска апаратура ще улови първа разумни сигнали от космоса... А истината за този космос трябва да се търси в старите свещени книги!"

ArTanDra
08-25-2007, 10:04
Излез от вас и си купи Жени Костадинова - "Пророчествата на Ванга".

VaNicHkaa
08-25-2007, 20:16
Аз живея в Петрич и много пъти са ми разказвали за дома и за предсказанията и но беше отдавна ..помня че е познала за Хитлер за 2-те световни войни за Осама ..а и още 1 което много ме изплаши..че 2012 ще умрем ..по точно че тогава земята ще се преобърне ще има цунами и почти няма да останат живи хора..а след това ще се създаде ново поколение и ще цари мир и блаженство ..обаче лошото е че за тях ще има блаженство а за нас не..незнам дали е вярно обаче и календара на маите свършва 2012 а и Нострадамус е предстазал същото

sherry
08-25-2007, 20:27
Ваничка, сигурна ли си, че е казала за 2012-край на света?
Едно момиче по-горе каза, че е предсказала след 200 години живот по другите планети? :roll: Значи поне 1-то отпада.
Аз знам, че има хипотези за края на света през 2012, но не мисля, че Ванга е подкрепила това твърдение.

Valar
08-25-2007, 20:59
още
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%B0

VaNicHkaa
08-25-2007, 21:05
Ваничка, сигурна ли си, че е казала за 2012-край на света?
Едно момиче по-горе каза, че е предсказала след 200 години живот по другите планети? :roll: Значи поне 1-то отпада.
Аз знам, че има хипотези за края на света през 2012, но не мисля, че Ванга е подкрепила това твърдение.

Ами да така бях и чела ..но тя е казала че това е ставало с преобръщането на земята на определен перод години ..всички умирали май и след това се ражадат нови хора и т.н ..дано не е вярно де но след като и Нострадамус го е казал това и каледндара на маите свършва тогава ме кара да се плаша и да си поживея стойностно до тогава хах

08-25-2007, 21:18
твърде буквално се опитвате да гледате на нещата...

I_Love_Vodka
08-25-2007, 21:21
Много от тези неща са истина,но живей си живота и да не ти пука.Няма вечни неща,на сичко му идва времето :-D

08-25-2007, 21:28
Спокойно, няма да има катаклизъм 2012. Просто тогава започва нов цикъл на летоброене. Календарът на Маите свършва, защото никой не е смятал, че има нужда да се брои още. Оставили си са на новите люде да направят свой календар, въпреки че цивилизацията им така и не е просъществувала докато дойде времето да съставят нов календар. Останалите слухове за катаклизми и катастрофи в глобален мащаб са правени от силно фанатизирани хора на тая тема за Апокалипсиса и други тем подобни. И до сега никой сериозен човек не е предсказал идването на "края на света". Просто според маите би трябвало да почне ново летоброене, а както знаете всяко едно ново летоброене е свързано с нещо религиозно - например новото летоброене е почнало с раждането на Исус и тям подобни работи.

Няма място за паника, живейте си живота и не вярвайте толкова на интернет.

пп. Това го четете от първа ръка, защото съм реалист. Почти никога не греша. :D

Kisses_P
08-26-2007, 09:44
Наскоро четох,че е предсказала място в русия където има нефт и тези дни наистина са го открили

OtherDimension
08-26-2007, 09:49
твърде буквално се опитвате да гледате на нещата...

я тогава обясни на простосмъртните, о, всезнаеща..?

sweet_bubka
08-28-2009, 09:50
http://vbox7.com/play:03a4e186&al=1&vid=1895958
ето :-o

sweet_bubka
08-28-2009, 09:51
http://vbox7.com/play:03a4e186&al=1&vid=1895958
ето :-o