PDA

View Full Version : Как да се запозная с него?



08-25-2007, 10:11
Харесвам едно момче,което е по-голямо от мен с 2 години.Кажете ми как да му привлека вниманието.Благодаря ви предварително.

on_fire
08-25-2007, 10:20
Супеер тема!Веднага ти казвам.Ако го виждаш често,започни да му се усмихваш,така няколко пъти,ако той се усмихва също,значи също те е забелязал.След това може да отидеш при него и просто да кажеш:Здрасти аз съм....Според мен няма да сбъркаш.Аз също си хареах едно момче 4 години по голямо от мене,работата точно така стана,само дето аз чаках доста време(няколко мсеца)и всеки път като го видех му се усмихвах и той на мен ии накрая го издебнах сам и точно т'ва напраих "Здраасти аз съм..."..А той каза:"ЕЕ здрасти аз съм...много ми е приятно да се запознаеем,най-накрая..."Даже мн се радвам ,че така стана ии сега заради голямата разлика ест нищо не стана,ноо мога да кажа ,че сме приятели,виждаме се от време,на време,но не съжалявам за нищо.Успех!!! :D

monityY
08-25-2007, 10:27
butni go le4ki4ko ako ste ot edno daskalo ili primenro prez mejdu4asito.. izvini mu se i 6e se zavurje razgovor.. nz kolko ima efekt,no sum 4ela ot drugi temi 4e prilagat takiva metodi :mrgreen: ina4e li4no moe mnenie e da otide6 i da se zapoznae6 s nego..po normalniq si na4in,ili 4rez fr-ta.. ako imate ob6ti de :P

08-25-2007, 11:15
E az po gore vijdate kak se zapoznax s 4ovek,koito vob6te ne poznavax,ne znaex ni6to za nego osven na kolko e i kak se kazva,ama tova ot strani4ni xora.prosto ne trqbva da te e sram.v kraina smetka ne pravi6 ni6to lo6o :)

Sladinka_f
08-25-2007, 11:19
Супеер тема!Веднага ти казвам.Ако го виждаш често,започни да му се усмихваш,така няколко пъти,ако той се усмихва също,значи също те е забелязал.След това може да отидеш при него и просто да кажеш:Здрасти аз съм....Според мен няма да сбъркаш.Аз също си хареах едно момче 4 години по голямо от мене,работата точно така стана,само дето аз чаках доста време(няколко мсеца)и всеки път като го видех му се усмихвах и той на мен ии накрая го издебнах сам и точно т'ва напраих "Здраасти аз съм..."..А той каза:"ЕЕ здрасти аз съм...много ми е приятно да се запознаеем,най-накрая..."Даже мн се радвам ,че така стана ии сега заради голямата разлика ест нищо не стана,ноо мога да кажа ,че сме приятели,виждаме се от време,на време,но не съжалявам за нищо.Успех!!! :D

Znae6 li az su6to napravih taka s mom4eto,koeto haresvam...toi su6to e 2 god po-golqm ot men i da ti kaja su6to se polu4i :smt007 toi go prie mn dobre,no sega trea da naprava vtorata kra4ka-da otida i dago zagovora i mislq v nai-skoro vreme da go naprava :wink:

drfatt
08-25-2007, 11:27
Може да използваш следния алгоритъм:
1. Разузнаваш за навиците му, любими заведения, музика, манджи - всичко. Колкото повече информация, толкова по-голям шанс.
2. Обличаш най-секси дрехите си, най-добрата козметика, умерено количество грим и не много агресивен парфюм. Извикай някоя приятелка да помага за това.
3. Избираш стратегическо място, някъде около заведение(най-добре кафе). Уж случайно се сблъскваш с него, след което падаш на земята и се разплакваш.
4. Приемаш извиненията му и оказаната ти помощ.
5. Voila :)
След като заформиш отношения с него, си направи ясен план докъде искаш да стигнеш с него и за колко време. Ако не му пуснеш повече от 3 месеца, ще те остави. Но това друга тема.

Valar
08-25-2007, 11:32
По същия начин както момче заговаря момиче. НЯМА НИЩО СРАМНО МОМИЧЕ ДА ЗАГОВОРИ МОМЧЕ! НЕ живеем в средовековието, когато всичко са правили мъжете! Живеем в XXI век, жените са наравно с мъжете - всичко е позволено! На вас момичетата със сигурност ви е по-удобно да заговаряте. Бъди сигурна, че 90% от момчетата, които заговориш ще се радват на това.
Искаш конкретни примери КАК?
- Здравей! (универсален шаблон, действа безотказно! )
- (някакъв коментар относно ситуацията в която се намирате)
- И ти ли си срамежлив като повечето момчета и не се запознаваш с интресни момичета?! Казвам се...
и т.н. - вариянти много, измисляй спрамо ситуацията, в която се намираш.

drfatt
08-25-2007, 11:40
Искаш конкретни примери КАК?
- Здравей! (универсален шаблон, действа безотказно! )
- (някакъв коментар относно ситуацията в която се намирате)
- И ти ли си срамежлив като повечето момчета и не се запознаваш с интресни момичета?! Казвам се...
и т.н. - вариянти много, измисляй спрамо ситуацията, в която се намираш.
Бате, по този начин младежа няма да получи интуитивното усещане, че сякаш съдбата ги е събрала, нито онова усещане сякаш познаваш човека срещу теб цяла вечност, сещаш се... Прости психологични трикове, но действат безотказно. :roll:

on_fire
08-25-2007, 12:45
Супеер тема!Веднага ти казвам.Ако го виждаш често,започни да му се усмихваш,така няколко пъти,ако той се усмихва също,значи също те е забелязал.След това може да отидеш при него и просто да кажеш:Здрасти аз съм....Според мен няма да сбъркаш.Аз също си хареах едно момче 4 години по голямо от мене,работата точно така стана,само дето аз чаках доста време(няколко мсеца)и всеки път като го видех му се усмихвах и той на мен ии накрая го издебнах сам и точно т'ва напраих "Здраасти аз съм..."..А той каза:"ЕЕ здрасти аз съм...много ми е приятно да се запознаеем,най-накрая..."Даже мн се радвам ,че така стана ии сега заради голямата разлика ест нищо не стана,ноо мога да кажа ,че сме приятели,виждаме се от време,на време,но не съжалявам за нищо.Успех!!! :D

Znae6 li az su6to napravih taka s mom4eto,koeto haresvam...toi su6to e 2 god po-golqm ot men i da ti kaja su6to se polu4i :smt007 toi go prie mn dobre,no sega trea da naprava vtorata kra4ka-da otida i dago zagovora i mislq v nai-skoro vreme da go naprava :wink:
super!mn se kefa na xora,koito imat smelostta da go napravqt.az dulgo vreme 4akax,6oto mi be6e nqkvo pritesneno,no sega ne misla 4e imam problem da zagovora nqkoi po tozi na4in :) kat govori6 s nego iskai gsm,skaaip da vidi6 kvo stava,4e ako 6e xlutne! :twisted: :-D

beyond_transience
08-25-2007, 13:11
Може да не изглежда така, сякаш съдбата ни е събрала, но когато някой се приближи до мен и се запознаем, логично е да ми хрумне, че съм била обект на неговото внимание. Това е като гъдел на самочувствието. И е нормално. Пък и като не мога да разигравам театър, предпочитам директността :wink:

Ch0c0la73
08-25-2007, 13:24
qbaaa i az sym v su6tata situaciq i mi e hiper kofti 4e i az sum su6ty sramejliva ... a we ne 4e sum sramejliva prosto ne mi stiska ... de da znam ... nqmam dostatu4en koraj ne 4e e ne6ty golqmo amiii de da znam :oops: :oops: pove4y puti moi priqteli me zapoznavat s razni drugi ili po kuponi kato vsi4ki sme na gradus i pak nqkoi dr ;) iskam i az takaa ama ... :roll: :roll:

Жилав Сатър
08-25-2007, 13:42
Отиди на състезание по математика.

on_fire
08-25-2007, 13:44
qbaaa i az sym v su6tata situaciq i mi e hiper kofti 4e i az sum su6ty sramejliva ... a we ne 4e sum sramejliva prosto ne mi stiska ... de da znam ... nqmam dostatu4en koraj ne 4e e ne6ty golqmo amiii de da znam :oops: :oops: pove4y puti moi priqteli me zapoznavat s razni drugi ili po kuponi kato vsi4ki sme na gradus i pak nqkoi dr ;) iskam i az takaa ama ... :roll: :roll:
abe spoko nali ti kazvam vednuj subere6 li smelost pove4e nqma da ti puka i az bqx taka otiva6 zapoznava6 se i da ne ti dreme kvo 6si misli..ina4e kak 6e razbere6? :-D

woshata
08-25-2007, 14:42
)
butni go le4ki4ko ako ste ot edno daskalo ili primenro prez mejdu4asito.. izvini mu se i 6e se zavurje razgovor.. nz kolko ima efekt,no sum 4ela ot drugi temi 4e prilagat takiva metodi :mrgreen: ina4e li4no moe mnenie e da otide6 i da se zapoznae6 s nego..po normalniq si na4in,ili 4rez fr-ta.. ako imate ob6ti de :Pаха тва ми е запазената марка (поне за тия в даскалото :-D )а бе отиваш усмихваш се иииии здравеей няма по лесен начин според мен

Blab
08-25-2007, 17:59
хах, то хубаво, ако е някъде около нея(подкрепям Валар и Мониту)

тук имам един въпрос - как обаче се запознаваш с известна личност, която искаш да впечатлиш... :-k

Devils
08-25-2007, 18:10
хах, то хубаво, ако е някъде около нея(подкрепям Валар и Мониту)

тук имам един въпрос - как обаче се запознаваш с известна личност, която искаш да впечатлиш... :-k
Spored men trqbva da se zapoznae6 s nqkoi negos priqtel(na izvestniq)

bai_brother
08-25-2007, 18:15
Харесвам едно момче,което е по-голямо от мен с 2 години.Кажете ми как да му привлека вниманието.Благодаря ви предварително.

Какво толкова има да привличаш?

Отиваш и му казваш здравей аз съм едикояси , ако сметнеш за уместно каниш го на кафе или нещо друго и ако до половин-един час не се случи нищо интересно между вас сиреч той не усети на къде духа вятъра , тегли му една и толкоз.

Blab
08-25-2007, 18:17
Spored men trqbva da se zapoznae6 s nqkoi negos priqtel(na izvestniq)
хах...единственият, който ми е близък е момиче, което му е навито:))
но все някак ще се оправя, мерси за съвета:))

TheNewReligion
01-22-2008, 14:50
toq pa durfatt li kuf da be ei sq! tva nikoga ne go pravi !pls za tvoe dobro e