PDA

View Full Version : За какво съжалявате?



mir4ovski
08-25-2007, 11:16
predi vreme nakoi be6e pysnal tema s kakvo se gordeete.ta az re6ih da popitam-za kakvo sajalqvate?koi sa onezi neshta koito ako mojehte da se varnete nazad bihte promenili?premislqte li re6eniqta si sled vreme i osaznavate li gre6kite?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

08-25-2007, 11:27
predi vreme nakoi be6e pysnal tema s kakvo se gordeete.ta az re6ih da popitam-za kakvo sajalqvate?koi sa onezi neshta koito ako mojehte da se varnete nazad bihte promenili?premislqte li re6eniqta si sled vreme i osaznavate li gre6kite? доста неща, но най важното-нямаше да си купувам комп

mir4ovski
08-25-2007, 11:32
Съжалявам,че се наложи да ми правят супер тежка операция един месец преди изпитите на Националната Художествена Гимназия, не можах да отида и съответно сега не уча това и там, където исках.

Съжалявам,че преди няколко месеца напълно неадекватно забравих едно свито козче в чантата си и при полицейски тараш ми го намериха, и най-вероятно още от 16-годишна ще имам "криминално досие" ...така се изразиха...

Съжалявам,че дълго време се държах хипер гадно с мама, и сега, когато осъзнавам че безумно много я обичам,тя отказва да ми повярва,че е така.И е права.

Общо взето... Съжалявам за това. Понякога ми става много мъчно,че
ако времето се върне само с три години назад, нещата за които съжалявам няма да ги има. :-)
ei i az sajalqvam 4e se darja syper gadno s maika mi.vapreki 4e tq ponqkoga go zaslujava.ama samo ponqkoga

tuka6na
08-25-2007, 12:00
Съжелявам за това,че едва на 17 реших ,че едно момиче на тази крехка възраст може да се справя само с всичко О.о.Както и да е-справих се в крайна сметка,но съжелявам,че когато хората живееха,аз трябваше да работя.И до сега-докато връсниците ми все още взимат кинти от мама и тати и идват в бара в който работя например,но не за да работят ,а да грубеят безгрижно цяла вечер,аз седя там ,добре ми е уж,но се сещам ,че ако едно време си бях седяла мирно на гъза,и аз щях да съм някъде сред тях,без да мисля за нищо,като знам ,че все още друг се грижи да ми е добре.Съжелявам ,че бързах да порасна ,без да осъзнавам ,че после детството няма да се върне...; )Ама пък каквото такова....

mir4ovski
08-25-2007, 12:21
Съжелявам за това,че едва на 17 реших ,че едно момиче на тази крехка възраст може да се справя само с всичко О.о.Както и да е-справих се в крайна сметка,но съжелявам,че когато хората живееха,аз трябваше да работя.И до сега-докато връсниците ми все още взимат кинти от мама и тати и идват в бара в който работя например,но не за да работят ,а да грубеят безгрижно цяла вечер,аз седя там ,добре ми е уж,но се сещам ,че ако едно време си бях седяла мирно на гъза,и аз щях да съм някъде сред тях,без да мисля за нищо,като знам ,че все още друг се грижи да ми е добре.Съжелявам ,че бързах да порасна ,без да осъзнавам ,че после детството няма да се върне...; )Ама пък каквото такова....

А това е едно от най-тъжните неща, за които може да се съжалява.
prava si tajno e

sinful`girl
08-25-2007, 12:23
Правила съм адски много глупости,които са се отразявали много на близките ми. Сега като се замисля не мога да повярвам,че съм била такава дивачка като по-малка......сега уж по-голяма и по-мъдра не съжалявам за абсолютно нищо!!! За да съм го направила,значи е имало причина,макар и глупава....не съжалявам за нищо

Polinkaaaaa
08-25-2007, 12:38
Не съжалявам за нищо...

08-25-2007, 14:52
съжелявам, че явно бях влюбена и се държах много неадекватно и направих неща, които не съм си мислила, че ще направя.

^Sam90^
08-25-2007, 14:54
Може би малко съжалявам за първия си път... не беше така, както бих искал да бъде и може би не трябваше да го правя.
Но няма как да върнем миналото, тъй че няма смисъл да съжаляваме ;)

#Gravity Of Love#
08-25-2007, 15:48
Еми уж мисля.. ама колко е така и аз нз... опитвам се да се поучавам от грешките си.. ама дали успявам.. и тва не мога да кажа.. :wink:

ArTanDra
08-25-2007, 17:05
Еми може би съжалявам , че съм наранявала близките си хора..

UnaBletoLoVeU
08-25-2007, 17:08
Съжалявам, че правя същата грешка отново. Съжалявам, че не оставих нещата така. Съжалявам за това, което си пожелах толкова силно, че наистина се сбъдна..но сега бих предпочела никога да не съм си помисляла и за него, защото само ме боли от това. :smt010

find_m3
08-25-2007, 17:46
Съжалявам ,че се държа кофти с майка ми и ,че понякога се срамувам от това ,което съм без да съм способна да променя нещо...,както и никой друг.Съжалявам и за това ,че за 1 година се изпокарах с приятелките си милион пъти и сега още има следа от това като се има предвид ,че рядко правим нещо заедно.Съжалявам за това ,че успеха за дипломата ми още от 9 клас е 5 ](*,) и трудно ще го поправя ,защото точно по най -важните предмети съм кръгла нула.Съжалявам ,че допуснах да се превърна в толкова повърхностен човек (това вече го споменах най-горе).Съжалвам ,че понякога завиждам :oops: #-o (това не съм го вярвала ,че ще ме сполети).Съжалявам ,че трябва да търпя неща ,които не съм заслужила по абсолютно никакъв начин при условие ,че направих почти сама ремонт в нас без помоща (нито финансова нито никаква на баща ми можа само да седи и да дава акъл дет го няма ) само мама малко ме спонсорира и даде едно рамо [-o< .Абе за много неща съжалявам и общо взето това ,с което се гордея е ,че съм опорита,имам характер и не съм безмозъчна....


пп.съжалявам,че преди малко ядох котешка храна :smt005 :smt005 :smt005

KiLLeR_InSTiNkT
08-25-2007, 18:25
По дяволите, животът е кратък и не съжалявам за нищо вече! :twisted:

without_me
08-25-2007, 18:45
Съжалявам за необмислените неща,които правя,които ме карат да съжалявам....

Swinkenhoffer
08-25-2007, 18:51
Съжалявам ,че се държа кофти с майка ми и ,че понякога се срамувам от това ,което съм без да съм способна да променя нещо...,както и никой друг.

сейм хиър.

VaNicHkaa
08-25-2007, 19:11
За абсолютно нищо..няма време за съжеления..по добре да си живееш както си искаш и ти е кеф отколкото живота да ти мине в съжеления за минали неща

Disrespect
08-25-2007, 19:15
Съжалявам ,че се държа кофти с майка ми и ,че понякога се срамувам от това ,което съм без да съм способна да променя нещо...,както и никой друг.

сейм хиър.

нещо такова е и при мен..

също така, че не мога да се отплатя на баща ми за нещата, които прави за мен
](*,)

CoBRaSTyLе
08-25-2007, 19:24
Съжалявам за необмислените неща,които правя,които ме карат да съжалявам....
мда. и че загубих уважението и доверието но някои хора.

Psychoalgie
08-25-2007, 20:19
кво те ебе.?

techCandy
08-26-2007, 09:31
Мислех, че за нищо не съжалявам, напротив.
Съжалявам, че съм причинила толкова хм, нерви на майка ми, съжалявам, че имаше период от 3 години, в който за нищо не ми пукаше, освен за приятелите ми и купоните...напълно игнорирайки майка ми. Съжалявам, че не показвах, че обичах. Съжалявам, че тогава бях страхлива. Съжалявам и за даскалото, успеха ми е адски слаб, не зная как ще кандидатствам...

IKisseDAGirL
08-26-2007, 09:49
Единственото, за което съжалявам, е че дядо ми толкова пъти ми се обаждаше да отида да го видя, а аз все отлагах, докато не стана твърде късно и него вече го нямаше. Мисля, че за такива неща си заслужава да се съжалява... :roll:

mir4ovski
08-26-2007, 12:21
kato avtor shte kaja za kvo sajalqvam i az...sajalqvam za parviq si pat zashtoto spah s jenen maj,sajalqvam 4e naranqvam maika si kato se darja otvratitelno s neq,sajalqvam za stremeja si vinagi da sam parva,za stremeja da sam nai dobrata,sajalqvam 4e ponqkoga ne si mal4a a vinagi kzvam kakvoto mislq,sajalqvam 4e .....sajalqvm 4e ponqkoga ne obrashtam vnimanie na sebe si sajalqvam za nqkoi re6eniq koito sam vzela...

find_m3
08-26-2007, 12:58
Аа сетих се и за друго ,което ми докара кофти комплекс....не си носех шините докато беше време и сега вече е късно :smt012

136179
08-26-2007, 14:05
Sujalqvam za tova 4e burzah da porastna i tova sukrati detstvoto mi do golqma stepen ..

zloto
08-26-2007, 14:21
Съжалявам че мина цяла година през която не успях да завържа нови контакти, но развалих старите.
Съжалявам че прекарвам почти цял ден пред компютъра.
Съжалявам че съм толкова наивна, лекомислена и глупава понякога.
Съжалявам че никога не изразявам собственото си мнение и се водя по акъла на другите.
Съжалявам че съм адски срамежлива и дори някой да значи много за мен няма да го покажа.
Съжалявам че времето си минава а аз не правя нищо смислено и полезно...
Съжалявам че имам гаден характер и често завиждам на другите.
Съжалявам че съм страшен мързел и не се боря да постигна нещо.
Съжалява че си нямам мечти, които да следвам и си живея ден за ден.

08-26-2007, 14:22
Съжелявам, че приятелите ми са толкова повърхностни и зависливи, съжелявам, че не винаги успявам да предвидя нещата, и да предотвратя последствията, съжалявам, че нямам правилна преценка за хората, съжалявам, че съм наивна, съжалявам, че съм прекалено добричка и че няма начин да се променя, съжалявам, че съм прекалено доверчива, съжелявам, че не съм безчувствена и жестока и чесно казано понякога съжалявам, че съм се родила #-o

Leksi23
08-26-2007, 14:23
Съжелявам, че приятелите ми са толкова повърхностни и зависливи, съжелявам, че не винаги успявам да предвидя нещата, и да предотвратя последствията, съжалявам, че нямам правилна преценка за хората, съжалявам, че съм наивна, съжалявам, че съм прекалено добричка и че няма начин да се променя, съжалявам, че съм прекалено доверчива, съжелявам, че не съм безчувствена и жестока и чесно казано понякога съжалявам, че съм се родила #-o
това бях аз :-)

Sexapilna_kukla
08-26-2007, 15:11
Съжалявам, че не послушах някои съвети на майка ми и сега си бия главата... Много късно разбрах, че е била права за всичко, но тогава си знаех моята и сега... Но както се казва: "След дъжд- качулка..." :roll:
Също съжалявам, че на моменти съм прекалено безчувствена и гледам само моите интереси... звучи егоистично, но е така...
За сега друго май не се сещам... :-k

find_m3
08-26-2007, 16:25
Съжалявам, че не послушах някои съвети на майка ми и сега си бия главата... Много късно разбрах, че е била права за всичко, но тогава си знаех моята и сега... Но както се казва: "След дъжд- качулка..." :roll:
Също съжалявам, че на моменти съм прекалено безчувствена и гледам само моите интереси... звучи егоистично, но е така...
За сега друго май не се сещам... :-k

мм да почти всеки съжалява ,че не е чул майка си като е било време ... :?

find_m3
08-26-2007, 16:26
Съжалявам че мина цяла година през която не успях да завържа нови контакти, но развалих старите.
Съжалявам че прекарвам почти цял ден пред компютъра.
Съжалявам че съм толкова наивна, лекомислена и глупава понякога.
Съжалявам че никога не изразявам собственото си мнение и се водя по акъла на другите.
Съжалявам че съм адски срамежлива и дори някой да значи много за мен няма да го покажа.
Съжалявам че времето си минава а аз не правя нищо смислено и полезно...
Съжалявам че имам гаден характер и често завиждам на другите.
Съжалявам че съм страшен мързел и не се боря да постигна нещо.
Съжалява че си нямам мечти, които да следвам и си живея ден за ден.

Е това се 1 аз съм го писала =D> и аз тъй..............

GossipGirl89
08-26-2007, 16:28
За много неща. Повечето са в личен план - съжалявам за някои глупави грешки, но не за всички защото нали все пак трябва да има грешки, за да се учим от тях :wink:

Sexapilna_kukla
08-26-2007, 16:42
Съжалявам, че не послушах някои съвети на майка ми и сега си бия главата... Много късно разбрах, че е била права за всичко, но тогава си знаех моята и сега... Но както се казва: "След дъжд- качулка..." :roll:
Също съжалявам, че на моменти съм прекалено безчувствена и гледам само моите интереси... звучи егоистично, но е така...
За сега друго май не се сещам... :-k

мм да почти всеки съжалява ,че не е чул майка си като е било време ... :?
Да, но за жалост го разбираме прекалено късно... Защото кой друг, освен майка ти, може да ти даде най-добрия съвет и т.н. ..... :roll:

find_m3
08-26-2007, 17:09
Съжалявам, че не послушах някои съвети на майка ми и сега си бия главата... Много късно разбрах, че е била права за всичко, но тогава си знаех моята и сега... Но както се казва: "След дъжд- качулка..." :roll:
Също съжалявам, че на моменти съм прекалено безчувствена и гледам само моите интереси... звучи егоистично, но е така...
За сега друго май не се сещам... :-k

мм да почти всеки съжалява ,че не е чул майка си като е било време ... :?
Да, но за жалост го разбираме прекалено късно... Защото кой друг, освен майка ти, може да ти даде най-добрия съвет и т.н. ..... :roll:

подкрепям...все пак майките са минали по същия път (особено ,ако си момиче) ,а няма някоя мила дама на пътя да седне да ти дава съвети за жовта...мама ще е ,но продължавам да не слушам какво ми казва и май след време пак ще съжалявам :roll:

Sexapilna_kukla
08-26-2007, 17:15
Съжалявам, че не послушах някои съвети на майка ми и сега си бия главата... Много късно разбрах, че е била права за всичко, но тогава си знаех моята и сега... Но както се казва: "След дъжд- качулка..." :roll:
Също съжалявам, че на моменти съм прекалено безчувствена и гледам само моите интереси... звучи егоистично, но е така...
За сега друго май не се сещам... :-k

мм да почти всеки съжалява ,че не е чул майка си като е било време ... :?
Да, но за жалост го разбираме прекалено късно... Защото кой друг, освен майка ти, може да ти даде най-добрия съвет и т.н. ..... :roll:

подкрепям...все пак майките са минали по същия път (особено ,ако си момиче) ,а няма някоя мила дама на пътя да седне да ти дава съвети за жовта...мама ще е ,но продължавам да не слушам какво ми казва и май след време пак ще съжалявам :roll:
За това трябва да си извадим поуката навреме и да се стараем да се вслушваме в съветите.

find_m3
08-26-2007, 18:34
Съжалявам, че не послушах някои съвети на майка ми и сега си бия главата... Много късно разбрах, че е била права за всичко, но тогава си знаех моята и сега... Но както се казва: "След дъжд- качулка..." :roll:
Също съжалявам, че на моменти съм прекалено безчувствена и гледам само моите интереси... звучи егоистично, но е така...
За сега друго май не се сещам... :-k

мм да почти всеки съжалява ,че не е чул майка си като е било време ... :?
Да, но за жалост го разбираме прекалено късно... Защото кой друг, освен майка ти, може да ти даде най-добрия съвет и т.н. ..... :roll:

подкрепям...все пак майките са минали по същия път (особено ,ако си момиче) ,а няма някоя мила дама на пътя да седне да ти дава съвети за жовта...мама ще е ,но продължавам да не слушам какво ми казва и май след време пак ще съжалявам :roll:
За това трябва да си извадим поуката навреме и да се стараем да се вслушваме в съветите.

и най-важното да се постараем да не следват нашия пример повече

mir4ovski
08-26-2007, 18:34
[quote=Sexapilna_kukla]Съжалявам, че не послушах някои съвети на майка ми и сега си бия главата... Много късно разбрах, че е била права за всичко, но тогава си знаех моята и сега... Но както се казва: "След дъжд- качулка..." :roll:
Също съжалявам, че на моменти съм прекалено безчувствена и гледам само моите интереси... звучи егоистично, но е така...
За сега друго май не се сещам... :-k

мм да почти всеки съжалява ,че не е чул майка си като е било време ... :?
Да, но за жалост го разбираме прекалено късно... Защото кой друг, освен майка ти, може да ти даде най-добрия съвет и т.н. ..... :roll:[/quot

подкрепям...все пак майките са минали по същия път (особено ,ако си момиче) ,а няма някоя мила дама на пътя да седне да ти дава съвети за жовта...мама ще е ,но продължавам да не слушам какво ми казва и май след време пак ще съжалявам :roll:
За това трябва да си извадим поуката навреме и да се стараем да се вслушваме в съветите.
ne sam saglasna maika mi e na 31 oba4e ne mi obqsnqva a samo zabranqva za tva se karame.nikoga ne mi kazva zashto ne iska da pravq tova i onova a mi otsi4a nqma i to4ka po vaprosa.zabraneniqt plod e nai sladak

Nicole_Richie
08-26-2007, 18:51
NE SAJELQVAM ZA NISHTO!

Sexapilna_kukla
08-26-2007, 18:53
[quote=Sexapilna_kukla]Съжалявам, че не послушах някои съвети на майка ми и сега си бия главата... Много късно разбрах, че е била права за всичко, но тогава си знаех моята и сега... Но както се казва: "След дъжд- качулка..." :roll:
Също съжалявам, че на моменти съм прекалено безчувствена и гледам само моите интереси... звучи егоистично, но е така...
За сега друго май не се сещам... :-k

мм да почти всеки съжалява ,че не е чул майка си като е било време ... :?
Да, но за жалост го разбираме прекалено късно... Защото кой друг, освен майка ти, може да ти даде най-добрия съвет и т.н. ..... :roll:[/quot

подкрепям...все пак майките са минали по същия път (особено ,ако си момиче) ,а няма някоя мила дама на пътя да седне да ти дава съвети за жовта...мама ще е ,но продължавам да не слушам какво ми казва и май след време пак ще съжалявам :roll:
За това трябва да си извадим поуката навреме и да се стараем да се вслушваме в съветите.
ne sam saglasna maika mi e na 31 oba4e ne mi obqsnqva a samo zabranqva za tva se karame.nikoga ne mi kazva zashto ne iska da pravq tova i onova a mi otsi4a nqma i to4ka po vaprosa.zabraneniqt plod e nai sladak
Жалко, че отношенията между теб и майка ти са такива, не трябва да е така... Като се замислиш кой друг, освен родителите мислят най-доброто за теб... защото в днешно време приятели няма... не знаеш в кой момент ще те предадат, до като родителите... това са хората, на които трябва да имаш пълно доверие и да си сигурна, че ти мислят доброто и никога не биха те предали!

koalka
08-26-2007, 18:59
В момента не се сещам, но може би има...

08-26-2007, 20:12
Не съжалявам за нищо.

Blacklisted
08-27-2007, 07:38
Regrets, I've had a few
But then again, too few to mention
I did what I had to do and saw it through without exemption
I planned each charted course, each careful step along the byway
And more, much more than this, I did it my way...

?love_haTe!
09-11-2007, 14:37
Съжелявам за това,че едва на 17 реших ,че едно момиче на тази крехка възраст може да се справя само с всичко О.о.Както и да е-справих се в крайна сметка,но съжелявам,че когато хората живееха,аз трябваше да работя.И до сега-докато връсниците ми все още взимат кинти от мама и тати и идват в бара в който работя например,но не за да работят ,а да грубеят безгрижно цяла вечер,аз седя там ,добре ми е уж,но се сещам ,че ако едно време си бях седяла мирно на гъза,и аз щях да съм някъде сред тях,без да мисля за нищо,като знам ,че все още друг се грижи да ми е добре.Съжелявам ,че бързах да порасна ,без да осъзнавам ,че после детството няма да се върне...; )Ама пък каквото такова....
Често казано не виждам,за кво толкова му съжаляваш.
По темата...

Не съжалявам вече за нищо.Животът е кратък,моя едва ли ше е мнооого дълъг,тъй че въобще не ми дреме за нещо подобно.Ми да,правила съм много грешки в живота си и продължавам да правя,но това си е човешко,лошо няма.