PDA

View Full Version : Dove - изкуствен загар.



dollface
08-25-2007, 11:21
Ами нали има една реклама на Dove за изкуствен загар.Искам да питам колко струва?И има ли наистина ефект.. за 5 дни?! :roll:

sexa_na_kompleksa
08-25-2007, 11:23
Не съм го пробвала.Предполагам,че има някакъв ефект,защото по принцип продуктите на Дав са много добри,но чак пък за 5 дена не ми се вярва. :-k

Polinkaaaaa
08-25-2007, 11:49
Мисля че беше към 7 лв там некаде...не ти препоръчвам да ползваш такива нещо shot ефекта никога не е такъв какъвто искаш и ставаш на петна ако не се намажеш хубаво

LedenaStrast
08-25-2007, 11:59
Абе тия работи не са ли като кремчета?? Като се измиеш се маха??? или се лъжа?

http://www.dovebg.com/bg_bg/bg_bg/index.html

Ето прочетох го тук.. пише за 5 дни наистина..
но ако това, че ставаш на петна е вярно... как ще ги махнеш после??? :?

*(~)sTop-f0lLowiNg-mE{~}*
08-25-2007, 12:15
уффф ще полудея и аз вече :| няма да ходя на море и тос Дав ми е спасението моля ако някой го е ползвал верно да драсне два реда и да каже има ли ефект :roll:

AliceSw
08-25-2007, 12:18
по принцип е ефикасен и потъмнява кожата добре, но това се случва при условие, че се маже върху абсолютно чиста, суха и добре ексфолирана кожа, иначе ставаш на петна, бтв, ако го използваш за повече от седмица придобиваш оранжев оттенък :?

08-25-2007, 19:35
аз имам за "лек загар" и действа горе долу.. смисъл не можете да очаквате да се намажете 5 пъти и да сте като препечени филийки, но все пак става.само че в началото можеш да станеш на петна ако не го нанесеш равномерно