PDA

View Full Version : за хапче спешо е помагаите;(((((((



sisi sliven
08-25-2007, 14:55
zaminavam za garciq na 3 septemvri i to4no togava trqbva da mi doide molq vi kajete mi nqkakvi kruvospira6ti hap4eta.znam 4e sa vredni no az ne iskam da mi spre a da mi e PO SLABO za6toto poprincip mi e mnogo obilno a nqmam vazmojnost da si smenqm prevruzkata prez po malko to 4as po vreme na patuvaneto naistina 6te e mnogo kofti kajete mi nqkakuv na4in za6toto mislq 4e ina4e 6te mi se provali po4ivkata.MOLQ KOITO ZNAE DA PI^E

_MuMuTo_
08-25-2007, 17:01
препоръчвам ти да не караш организма си да свиква с такива хапчета. защо, вместо това не ползваш тампони като отиваш на почивка?

foreverr
08-25-2007, 23:41
да наистина все пак всеки казва -ох аз ще ходя на почивка или ох аз ще ходя на море абе хора не се тровете с тези хапчета сло :smt004 жете 1 тампон и чиста работа

FiFcheto
08-26-2007, 14:48
да наистина все пак всеки казва -ох аз ще ходя на почивка или ох аз ще ходя на море абе хора не се тровете с тези хапчета сло :smt004 жете 1 тампон и чиста работа


da opredeleno sam saglasna!a puk ako tolko durji6 da pie6 ne6to prosto izpii nqkolko puti vitC i si gotova ;-)

foreverr
08-26-2007, 16:09
витамин ц на мен лично не ми деиства,а и на много мои приятелки затова мисля че това с витамин ц са глупости

sisi sliven
08-27-2007, 19:31
znam i az ne bix iskala da se trovq s hap4eta ako zavisi ot men no e naistina mnogo obilno i tamona nqma da mi pomogne za ove4e ot polovin edin 4as,puk i izozvam nai malkite za6toto su devstvena;(PLS POMAGAITEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE;(

Kisses_P
08-28-2007, 08:40
опитай с витамин ц.от опит глава не боли.С него течението ми е по-слабо

Sweet__baby
08-28-2007, 09:00
Недей да пиеш хапчета , за да ти закъснее с няколко дена и т.н.
После е много трудно да се регулира пак, а не се знае и колко време ще трае регулацията..Ползвай тампони и това е..друго решение не намирам! :roll: :-k

kalpazanka
08-29-2007, 09:55
Щом питаш за хапче, ОК. Казвам ти Примолут нор- можеш да прекратиш или предизвикаш менструация с него, Дицинон- спира кръвотечението. Но :!: :!: :!: се посъветвай задължително с лекар :!:

batkodoki
08-29-2007, 16:00
Щом питаш за хапче, ОК. Казвам ти Примолут нор- можеш да прекратиш или предизвикаш менструация с него, Дицинон- спира кръвотечението. Но :!: :!: :!: се посъветвай задължително с лекар :!:

...така, така....

само после не идвайте да ни ревете:

- защо кървя като заклана;
- защо цикъла ми няма никакъв ритъм, а тече когато си иска;
- защо имам ужасни разширени вени, които болят и не мога да сложа пола;
- защо косата ми окапва и скоро ще заприличам на слави трифонов;
- защо не ме кефи секса, фригидна ли съм станала;
- защо........

е точно заради такива хитроумни съвети като горния!

kalpazanka
08-29-2007, 18:12
Тя има глава на раменете си! След като иска хапчета- ОК! Това е на нейна отговорност! Никого насила не карам да ги пие!
А и личният й лекар не хапе, предполагам.

sisi sliven
08-29-2007, 18:55
znam 4e si e na moq otgovornost nikoi nqma uprekvam prosto mi kajjete 6tom sam pusnala teme zna4i iskam da znam i vi molq za pomo6t;(vie kajete pak natam az 6e si mislq:)