PDA

View Full Version : подкожни косамчета плс които знае да пише



ми аз
08-25-2007, 16:12
здравите моя проблем е следния значи излизат ми подкожни косамчета и ми стажат рани когато ги махам с епилатор не ставжа разраняват ми се,а ако се беасна пак стаеат рани проблема е че и от долу започнаха д ами излиат махам ги с епилатор там но не ми помага какжо д аправя немога да убуя кас панталон заштото краката са ми ж белези сега и от долу моляжи помогнете ако някои знае да пише плссс =D>

LedenaStrast
08-25-2007, 16:18
здравите моя проблем е следния значи излизат ми подкожни косамчета и ми стажат рани когато ги махам с епилатор не ставжа разраняват ми се,а ако се беасна пак стаеат рани проблема е че и от долу започнаха д ами излиат махам ги с епилатор там но не ми помага какжо д аправя немога да убуя кас панталон заштото краката са ми ж белези сега и от долу моляжи помогнете ако някои знае да пише плссс =D>


И моите крака до коленете в същото положение:(( И аз ня знам какво да правя... и как да си скрия белезите..
Мислех вече да ходя на козметик ама незнам дали ще помогне :smt010 :smt010 :smt010

08-25-2007, 17:11
като се съберат повечко ги минавам със самобръсначката и после около седмица-две най-много, са си добре.

FiFcheto
08-26-2007, 14:56
ei macki da vi kaja i az imah takiva pusnah gi da porasnat sled koeto otidah da mi napravqt kola maska pri koeto tq mi dade edni mazila s koito se majeh 1 sedmica i sled nqkolko dena sled tazi sedmica iz4eznaha si4kite takiva podkojni kosam4eta!tui 4e... Yspeh4eta :)