PDA

View Full Version : Дали съм болна ?!



*(~)sTop-f0lLowiNg-mE{~}*
08-25-2007, 16:00
Здравейте :) айде да споделя и аз моя проблем то може и да не е проблем де :shock: Значи аз съм момиче на 15 години, висока съм 162-165 и съм 40 килограма .. ама аз си ям и то доста добре нито се ограничавам-пържено, па мазно .. никви такива..всичко ям, нито се ограничавам в количеството .. ям си колкото ми се яде ::: случвало ми се е да ям по 3 филиийки бял хляб на едно ядене :shock: :oops: и майка ми започна да се притеснява, защото изобщо не пълнея .. и сега е твърдо решена да ме води на доктор.Е добре щом е решила да ме води .. нека ме води 8) обаче дали имам причина да се притеснявам ..?? Или е както аз си мисля - всичко си е до ген.Не е задължително каквото хапна да ми се лепи .. или пък верно трябва да се притеснявам ?? Охх тази мисъл ме измъчва от няколко дена моля ви кажете си мнението ще ми е от голяяяма полза :wink:

_MuMuTo_
08-25-2007, 16:04
според мен ако се чувстваш енергична и жизнена, има много малки шансове да си болна от нещо. но мисля ,че е от ген все пак 162/40 според мен не е толкова ненормално... така че, почти съм обедена че ти няма нищо!

anichkaaaaa
08-25-2007, 16:04
Ми ако наистина ядеш толкова колкото казваш ,ти няма нищо.Има си хора които не пълнеят такава им е структората.

Iria
08-25-2007, 20:05
Нищо ти няма.Имам една съученичка-тя е около 160 и е 41-42 кг.Яде обилно и то мноогоо сладко, ама въобще не пълнее.Така, че споко.

LedenaStrast
08-25-2007, 20:52
Здравейте :) айде да споделя и аз моя проблем то може и да не е проблем де :shock: Значи аз съм момиче на 15 години, висока съм 162-165 и съм 40 килограма .. ама аз си ям и то доста добре нито се ограничавам-пържено, па мазно .. никви такива..всичко ям, нито се ограничавам в количеството .. ям си колкото ми се яде ::: случвало ми се е да ям по 3 филиийки бял хляб на едно ядене :shock: :oops: и майка ми започна да се притеснява, защото изобщо не пълнея .. и сега е твърдо решена да ме води на доктор.Е добре щом е решила да ме води .. нека ме води 8) обаче дали имам причина да се притеснявам ..?? Или е както аз си мисля - всичко си е до ген.Не е задължително каквото хапна да ми се лепи .. или пък верно трябва да се притеснявам ?? Охх тази мисъл ме измъчва от няколко дена моля ви кажете си мнението ще ми е от голяяяма полза :wink:


Преживях същото нещо точно сега! Баща ми като си е втълпил, че съм слаба, защото съм болна... и до там!! Направиха ми всички кръвни изследвания.. и всичко си беше нормално! Накрая вика .. ами да, то е и до ген..
Така, че не се тревожи ами по-добре питай майка ти като е билана твоите години колко е тежала :)

foreverr
08-25-2007, 20:57
poznavam 1 moq priqtelka koqto e super slaba i kato q gledam kolko mnogo qde se gudq kade go pobira spoks tova e napalno normalno kakto ti kaza-gen

*(~)sTop-f0lLowiNg-mE{~}*
08-25-2007, 21:10
J|egeHa^cTpacT мерси душицо успокои ме .. и на др 10кс е аз не са бях разтревожила много много де ама исках да разбера какво мислите :wink:

LedenaStrast
08-25-2007, 21:14
J|egeHa^cTpacT мерси душицо успокои ме .. и на др 10кс е аз не са бях разтревожила много много де ама исках да разбера какво мислите :wink:

Няма за какво! а има и още нещо... ти си само на 15... има още много да се развиваш и дебелееш :smt006

*(~)sTop-f0lLowiNg-mE{~}*
08-25-2007, 21:42
ъъ да права си ама майка ми като са е притеснилаа .. някой й е вкарал бръмбъри в главата и ся да ходя на доктор, та да ходя ..

LedenaStrast
08-25-2007, 21:44
ами да ти кажа не е лищо да се изследваш... хем за твое успокоение, хем за успокоение на майка ти! :)
Аз лично се радвам, че се изследвах, защото до сега не го бях правила и време беше!
Няма страшно...
Айде Успех \:D/

*(~)sTop-f0lLowiNg-mE{~}*
08-25-2007, 21:46
мда така аде мерси много :smt058 :smt006