PDA

View Full Version : Малко помощ!



zvezdichkaaa
08-25-2007, 17:37
Здравейте,ще ви помоля за нещо трудничко дали ще може да ми намерите линк към фирмата "Констанс Корал Козметикс",че искам да си поръчам от там 1 червило вече съм си го набелязала и тъи като по принцип на моята кожа почти нищо не и прилича най-сетне видях нещо,което ми ходи и много го искам знам че вносител е РМ Комерс.Много,много ще съм ви благодарна,ако ми намерите линк,защото май по магазините го няма.

swords1010
08-25-2007, 19:04
Мисля, че говориш за това:
Constance Carroll Cosmetics
Произнася се: Констанс Карол Козметикс
Ако говориш за същата компания, нямат уеб сайт (поне аз не намерих).

Успех! :wink:

monityY
08-25-2007, 19:10
Здравейте,ще ви помоля за нещо трудничко дали ще може да ми намерите линк към фирмата "Констанс Корал Козметикс",че искам да си поръчам от там 1 червило вече съм си го набелязала и тъи като по принцип на моята кожа почти нищо не и прилича най-сетне видях нещо,което ми ходи и много го искам знам че вносител е РМ Комерс.Много,много ще съм ви благодарна,ако ми намерите линк,защото май по магазините го няма.

za6to ne si nameri6 sama?

namina
08-25-2007, 22:36
monityY не се дръж гадно тя ни помоли за услуга. :-D

zvezdichkaaa
08-26-2007, 09:16
Еми мерси все пак поне научих правилното име на компанията.

peteto89
08-27-2007, 06:57
Здравейте,ще ви помоля за нещо трудничко дали ще може да ми намерите линк към фирмата "Констанс Корал Козметикс",че искам да си поръчам от там 1 червило вече съм си го набелязала и тъи като по принцип на моята кожа почти нищо не и прилича най-сетне видях нещо,което ми ходи и много го искам знам че вносител е РМ Комерс.Много,много ще съм ви благодарна,ако ми намерите линк,защото май по магазините го няма.

za6to ne si nameri6 sama?ne moga da razbera za6to ponqkoga se zaqjdate tova e dosta sme6no i glupavo ako ne iska6 ne otg no da se pravi6 na...e mn tapo tapo momi4eto moli za pomo6t za6toto ne moje da se spravi sama tai 4e draj se malko po-dobre nqmam ni6to protiv ama e gadno :-$