PDA

View Full Version : Съученичката ми ме дразни!



никоя
08-25-2007, 18:59
Здравейте имам следният проблем, всеки път когато отивам в училището тя ме посреща и ме нарича така както най-много мразя. Не искам да казвам как във случай че мои съученици са в този сайт. И когато бяхме на екскурзия не ме оставаше намира. Само бърбореше и това много ме дразнеше- а тя го знаеше това и нарочно го правеше! Аз отидох там да си почивам а тя ми проваля живота! А в училище заради нея винаги се оказвам в беда :smt093 5 пъти съм говорила с нея а тя продължава! Просто не мога да я търпя, бих дала 5милиарда лева за да се разкара! Моля ви дайте ми съвет! Не знам как ще издържа още една година с нея!


ПС. Когато я бях поканила у нас тя продължаваше!!

08-25-2007, 19:00
Здравейте имам следният проблем, всеки път когато отивам в училището съученичката ми (нека я наречем К) ме посреща и ме нарича така както най-много мразя. Не искам да казвам как във случай че мои съученици са в този сайт. И когато бяхме на екскурзия не ме оставаше намира. Само бърбореше и това много ме дразнеше- а тя го знаеше това и нарочно го правеше! Аз отидох там да си почивам а тя ми проваля живота! А в училище заради нея винаги се оказвам в беда :smt093 5 пъти съм говорила с нея а тя продължава! Просто не мога да я търпя, бих дала 5милиарда лева за да се разкара! Моля ви дайте ми съвет! Не знам как ще издържа още една година с нея!


ПС. Когато я бях поканила у нас тя продължаваше!!

sladku_bebzi
08-25-2007, 19:02
Еми нз и аз кво да кажа...Много досадна ситуация.Примерно можеш да накараш някой да я сплаши.Ср, ама за друго в момента не се сещам.

Shadow_Walker
08-25-2007, 19:03
хммм....предполагам обяснения от типа - да не ти пука няма да помогнат в случая...
но все пак - не и обръщай вничание, игнорирай я, не и говори...пусни злобен слух за нея :twisted: :lol:

sexy_for_you
08-25-2007, 19:03
Поговори отново с нея и й обясни,че не ти е приятно.Ако не разбра от дума,не й обръщай внимание и тя като види,че не ти пука,ще престане(надявам се).Ако е толкова упорита и гадна,забий й два шамара :-D и й хвърли един бой,пък да прави к'вото ще.

никоя
08-25-2007, 19:06
била съм я- няма резултат, говорила съм й- отново няма резултат, не ща да пускам "зли" слухове за нея защото след това ОЩЕ повече ще ме дразни- ИСКАМ ТЯ ДА УМРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕЕ!!!! :smt010 :smt010 :smt010

08-25-2007, 19:11
zdr,imala sum po4ti sa6tiq problem no s men be6e pootdavna ,Po razli4noto e 4e tva momi4e zapo4na en samo mene da drazni a si4kite momi4eta otkalsa po nqkav nq4in..I sq si4ki q mrazqt i ne govorqt s neq tq si ima nekva tupa drujka tam ,no prosto nie tolkova mn pati sme se opitvali da govorim s neq no nqma6e smisal.A puk da ne ti govorq kolko sme se karaliu iposle sme se zdobrqvali.Prosto ne q traeh.ima tolkova prosti hora 4e napravo.... Taka4e te savetvam da spre6 da i obra6ta6 vnimanie,ili zn po4ni i ti da i prai6 mrusno,govori gadno za neq ignorirai q po nekav na4in...si4ko gadno(no da zna6 nemoi se oprai toq 4ovek) [-X prosto ve4e da ne sa6testvuva za tebe s vremeto 6a svikne6

08-25-2007, 19:17
zdr,imala sum po4ti sa6tiq problem no s men be6e pootdavna ,Po razli4noto e 4e tva momi4e zapo4na en samo mene da drazni a si4kite momi4eta otkalsa po nqkav nq4in..I sq si4ki q mrazqt i ne govorqt s neq tq si ima nekva tupa drujka tam ,no prosto nie tolkova mn pati sme se opitvali da govorim s neq no nqma6e smisal.A puk da ne ti govorq kolko sme se karaliu iposle sme se zdobrqvali.Prosto ne q traeh.ima tolkova prosti hora 4e napravo.... Taka4e te savetvam da spre6 da i obra6ta6 vnimanie,ili zn po4ni i ti da i prai6 mrusno,govori gadno za neq ignorirai q po nekav na4in...si4ko gadno(no da zna6 nemoi se oprai toq 4ovek) [-X prosto ve4e da ne sa6testvuva za tebe s vremeto 6a svikne6

Ами К. С кого не се е скарвала? Със всеки се е скарвала! И един път когато бяхме скарани (ние двете) тя ми каза да й се извиня НА КОЛЕНЕ ПРЕД ВСИЧКИ!!! :smt092 :smt093 :smt106 Аз разбира се не го направих ама тя забрави че ми е сърдита и след това започва да ни дразни ОТНОВО. Просто не мога да я търпя. А когато не й обръщам внимание тя още повече ме дразни!!!

Iria
08-25-2007, 19:56
унижи я пред всички :wink:

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
08-26-2007, 08:10
Тая е много зле бе.. :shock: Според мен ако не и обръщащ внимание и се правиш, че не ти пука ще престане.. :-)

никоя
08-26-2007, 13:25
Тая е много зле бе.. :shock: Според мен ако не и обръщащ внимание и се правиш, че не ти пука ще престане.. :-)

Казвам ви, колкото повече не й обръщаме внимание толкова повече ни дразни!!! Не знам какво трябва да се направи!

08-27-2007, 07:23
imax edin syu4enik koito drazne6e men i vsi4kite syu4eni4ki . obijda6e, psuva6e i se za boi prikazva6e. edin slyn4ev den sled u4ili6te taka go trupqsax 4e 2 dena ne doide, za smetka na ba6ta si koito doide gotov da me bie. mi da ama 3ma priqteli pomognaxa i go utrepaxme i nego (kFo da se PraI?). moje da pomogne ama da e xubav i zdrav boiii. za celta predlagam mom4e da e :)

bLiNdchY
08-27-2007, 09:09
Mi nei obry6tai vnimanie kato ti dyrdori na glavata spored men 6te spre a kogato izpada6 v bedi zaredi neq se proai da dokaje6 4e te e natopila

NerazreshenSimvol
08-27-2007, 11:06
С игнор май няма да стане. Предлагам ти да се лепнеш за нея и да започнеш да и досаждаш. \:D/ Усмихвай и се постоянно, измисли някво галено обръщение като миличка, слънчице, съкровище. Заяждай се за всяко нещо, което казва, НО го прави без да показваш, че си ядосана и раздразнена, а с усмивка. :D 100% ще я изкараш извън нерви. Като излиза я питай къде отива и дали може да идеш с нея. Когато те посрещне и те нарече така, както най-много мразиш, кажи: "Добро утро. Как си? Радвам се да те видя! Изглеждаш доста ЗЛЕ днес... Добре ли спа?" :smt005 Или просто кажи : "О, скъпа!" и я прегърни. :smt005 :smt005 :smt005 Голям майтап ще е...

Надявам се схвана какво исках да ти кажа. Привидно се дръж приятелски, но в действителност бъди най-големия и дразнител.

namina
08-27-2007, 12:48
Здравейте имам следният проблем, всеки път когато отивам в училището тя ме посреща и ме нарича така както най-много мразя. Не искам да казвам как във случай че мои съученици са в този сайт. И когато бяхме на екскурзия не ме оставаше намира. Само бърбореше и това много ме дразнеше- а тя го знаеше това и нарочно го правеше! Аз отидох там да си почивам а тя ми проваля живота! А в училище заради нея винаги се оказвам в беда :smt093 5 пъти съм говорила с нея а тя продължава! Просто не мога да я търпя, бих дала 5милиарда лева за да се разкара! Моля ви дайте ми съвет! Не знам как ще издържа още една година с нея!


ПС. Когато я бях поканила у нас тя продължаваше!!

кажи в кой кв кое даскало и можеш да разчиташ на мене :twisted: ще я смачкам... :twisted: без тва ми е кипнало и на мен :twisted: :twisted: пък и щом става дума за бой и на връх ШИПКА отивам. :lol: :twisted: :twisted: 8)

никоя
08-27-2007, 17:41
С игнор май няма да стане. Предлагам ти да се лепнеш за нея и да започнеш да и досаждаш. \:D/ Усмихвай и се постоянно, измисли някво галено обръщение като миличка, слънчице, съкровище. Заяждай се за всяко нещо, което казва, НО го прави без да показваш, че си ядосана и раздразнена, а с усмивка. :D 100% ще я изкараш извън нерви. Като излиза я питай къде отива и дали може да идеш с нея. Когато те посрещне и те нарече така, както най-много мразиш, кажи: "Добро утро. Как си? Радвам се да те видя! Изглеждаш доста ЗЛЕ днес... Добре ли спа?" :smt005 Или просто кажи : "О, скъпа!" и я прегърни. :smt005 :smt005 :smt005 Голям майтап ще е...

Надявам се схвана какво исках да ти кажа. Привидно се дръж приятелски, но в действителност бъди най-големия и дразнител.


:smt098 Прав/а си! Точно това ще правя :smt115 и вече се сещам какво! МУААХАХАХАХА:smt077 Много благодаря!!!!!

woshata
08-27-2007, 17:48
С игнор май няма да стане. Предлагам ти да се лепнеш за нея и да започнеш да и досаждаш. \:D/ Усмихвай и се постоянно, измисли някво галено обръщение като миличка, слънчице, съкровище. Заяждай се за всяко нещо, което казва, НО го прави без да показваш, че си ядосана и раздразнена, а с усмивка. :D 100% ще я изкараш извън нерви. Като излиза я питай къде отива и дали може да идеш с нея. Когато те посрещне и те нарече така, както най-много мразиш, кажи: "Добро утро. Как си? Радвам се да те видя! Изглеждаш доста ЗЛЕ днес... Добре ли спа?" :smt005 Или просто кажи : "О, скъпа!" и я прегърни. :smt005 :smt005 :smt005 Голям майтап ще е...

Надявам се схвана какво исках да ти кажа. Привидно се дръж приятелски, но в действителност бъди най-големия и дразнител.


:smt098 Прав/а си! Точно това ще правя :smt115 и вече се сещам какво! МУААХАХАХАХА:smt077 Много благодаря!!!!! бравооо =D> =D> =D>

NerazreshenSimvol
08-27-2007, 19:18
Айде успех! :wink: Стъжни и животеца на досадницата! :twisted:

music_pirate
08-27-2007, 19:58
offf bii i edna lopata v glavata .. izbii i zubite i i izvadi ezika .. i pove4e nqma da kaje duma Garanciq 1000 % :evil:

PINK_FLoyD
08-27-2007, 20:14
ми почни да я наричаш сбръчканата слива например.......ако не помогне я набий мама му стара.

Моб
08-27-2007, 22:25
Първо се научете, че във форумите се пише на кирилица, и е за препоръчване като българи навсякъде да пишете на родния си език. След това опитайте да е без правописни и пунктуационни грешки. И накрая : теми със супер дебилно съдържание, за какво изобщо ги пускате. Пубертетски проблеми се разискват не във форуми, а очи в очи с прототипа, предизвикал проблема.
Колкото до твоя "проблем" : пубертетска, изключително детска, лигава, недорасла изцепка е. Не мисля, че някой може да ти помогне да го оправиш, освен самата ти този "проблем". :smt011 Много се дразня на пубери. Особено такива като теб, които просто си нямат друга работа и трябва да се оплакват ](*,) Ако това твоето е проблем, значи тези хора които нямат храна, къща, непрестанно са малтретирани, не могат да дишат от болка и от насилието, което разни там им налгат, са стигнали направо до Апокалипсис. Колко е връхно, че някаква като теб те дразни. Явно и ти я дразниш, не мислиш ли ? :smt013 Писна ми от хора с много съществени "проблеми".
И вие там, дето и давате акъли да набие тази, която я дразни, или да тръгне по-нейната тактика, или да и викне хора, или да действа по вашите изпитани начини, техники и методи - що не вземете да порастнете ? :smt012
ИГНОРИРАЙ! Не вярвах, че има хора, които са толкова зле и не ги е срам да го показват.

Извинявам се, ако съм засягнало някой случайно или нарочно. Заслужено е било. 8)

08-27-2007, 22:28
Толкова ли бече трудно да се сетиш, че трябва със спокоен тон да я спреш. Бахти, не знам аз.. Малоумна ли си, к'во си.. Извинявам се. :smt108

IcE_IcE_BaBy``
08-28-2007, 14:36
Първо се научете, че във форумите се пише на кирилица, и е за препоръчване като българи навсякъде да пишете на родния си език. След това опитайте да е без правописни и пунктуационни грешки. И накрая : теми със супер дебилно съдържание, за какво изобщо ги пускате. Пубертетски проблеми се разискват не във форуми, а очи в очи с прототипа, предизвикал проблема.
Колкото до твоя "проблем" : пубертетска, изключително детска, лигава, недорасла изцепка е. Не мисля, че някой може да ти помогне да го оправиш, освен самата ти този "проблем". :smt011 Много се дразня на пубери. Особено такива като теб, които просто си нямат друга работа и трябва да се оплакват ](*,) Ако това твоето е проблем, значи тези хора които нямат храна, къща, непрестанно са малтретирани, не могат да дишат от болка и от насилието, което разни там им налгат, са стигнали направо до Апокалипсис. Колко е връхно, че някаква като теб те дразни. Явно и ти я дразниш, не мислиш ли ? :smt013 Писна ми от хора с много съществени "проблеми".
И вие там, дето и давате акъли да набие тази, която я дразни, или да тръгне по-нейната тактика, или да и викне хора, или да действа по вашите изпитани начини, техники и методи - що не вземете да порастнете ? :smt012
ИГНОРИРАЙ! Не вярвах, че има хора, които са толкова зле и не ги е срам да го показват.

Извинявам се, ако съм засягнало някой случайно или нарочно. Заслужено е било. 8)


ti malchi.koi znai i ti kaf puber si bila che sq kritikuvash tuka horata.kat e tapa temata za kvo q chetesh?!?!

tItEufFf
08-28-2007, 17:29
С игнор май няма да стане. Предлагам ти да се лепнеш за нея и да започнеш да и досаждаш. \:D/ Усмихвай и се постоянно, измисли някво галено обръщение като миличка, слънчице, съкровище. Заяждай се за всяко нещо, което казва, НО го прави без да показваш, че си ядосана и раздразнена, а с усмивка. :D 100% ще я изкараш извън нерви. Като излиза я питай къде отива и дали може да идеш с нея. Когато те посрещне и те нарече така, както най-много мразиш, кажи: "Добро утро. Как си? Радвам се да те видя! Изглеждаш доста ЗЛЕ днес... Добре ли спа?" :smt005 Или просто кажи : "О, скъпа!" и я прегърни. :smt005 :smt005 :smt005 Голям майтап ще е...

Надявам се схвана какво исках да ти кажа. Привидно се дръж приятелски, но в действителност бъди най-големия и дразнител.

ХаххХахахХА...опиай с това :wink:

100%angel
08-31-2007, 12:07
Не и обръщай внимание и ще видиш че това е най добрият начин тя бързо ще се откаже :)