PDA

View Full Version : какво е това? аз ли не съм наред или не знам



08-25-2007, 20:06
здравейте, имам регистрация тук, но искам да остана анонимен, затова пиша като гост...
проблема е следния - има едно момиче за което мисля почти постоянно, сънувам я (не така като си мислите- просто се гушкаме или си говорим или нещо подобно, не са розови сънища...) като се видим направо съм най-щастливия човек на света, тя е просто всичко което някога съм търсил в едно момиче - красива, умна, добричка и т.н. (до тука всичко е наред) ама проблема е че онзи ден бяхме на кафе, и я закарах до тях вечерта при което тя ми предложи да остана при нея през нощтта (нямаше никой у тях), но аз само я целунах (съвсем приятелски за секунда) и и казах че не мога (измислих си че имам сутринта важна работа и други глупости)
някак се изплаших, защото очевидно щяхме да правим нещо ... а странното е че никога не съм си представял или искал да го правя точно с нея, не знам - толкова я обичам че не искам да разваля всичко като че ли по този начин (а всички приятели и тя знаят че няправо я обожавам) :roll:
и сам се чудя какво е това нещо? аз ли не съм наред, всеки нормален без да се замисли щеше да бъде на друго мнение, ако момиче го покани за през нощта у тях....
не знам какво исках да кажа с тази тема, ама исках да си излея душата
:| всъщност нямам никакво желание да правя секс с нея или с което и да е друго момиче, просто ми е по-приятно да си говорим, да се гушкаме, да си говорим глупости и такива неща само и единствено с нея, което е много странно - нещо стана с мене откакто я опознах толкова добре, до преди година-две бях много по луд според всички - алкохол, курви, дискотеки по цяла нощ... а сега нито пия, нито пуша, курвите не ми правят никакво впечатление, на диско много рядко ходя :roll:
тва ли е любовта? досега момичетата с които съм имал някаква "връзка " продължаваше максимум седмица, после друга и пак така- сега го осъзнавам че съм се отнасял с тях като с парцал и ми е много кофти, може би гледах само за момента да ми е готино... а сега като че ли искам някой който да бъде до мен и да ме обича истински или и аз не знам :roll: вие как мислите кво стана с мен, въпреки че изобщо никой не ме познава (е във форума пиша от време на време де :lol: )

пп на 20 съм и за отворковците във форума, нямам съмнение в сексуалната си ориентация, нито съм свит, срамежлив или тъп :lol:

ZaHaRcHe
08-25-2007, 20:14
Mi.. da ti kaja malko sa mom4etata kato da ne iskat samo sex ot edno momi4e kaji i kakvo ispitva6 i 4e ne iskate da byrzate za6toto tq e mn specialna za teb i 4e ne iska6 da razvali6 vs

Th3MaN
08-25-2007, 20:24
Ами и аз съм така. В смисъл всичко си е наред обаче ако съм влюбен в някое момиче не си представям никога, за секс и някакви такива работи с нея. Просто искам да бъдем приятели и някакви такива. Ако ми се прави секс предпочитам да е с някоя друга по не позната и такава. Някак си странно ми е да си представа да права такива неща с момичето което обичам. Може би като го направим няколко пъти няма да ми е странно не знам. Но за сега ми е така. И според мен това не е странно и нищо ти няма просто искаш да имаш по различни отношения с това момиче не само заради секса. Все пак можеш да правиш секс с всяка но не можеш да обичаш всяка.

кво стана с мен?
08-25-2007, 20:31
Mi.. da ti kaja malko sa mom4etata kato da ne iskat samo sex ot edno momi4e kaji i kakvo ispitva6 i 4e ne iskate da byrzate za6toto tq e mn specialna za teb i 4e ne iska6 da razvali6 vs
и аз преди виждах само секс в някое момиче и само това ми беше в главата (хормони от 16 до 19 явно :lol: ) но сега от година изобщо нямам гадже, нито някакъв интерес от моя страна да си търся (веднъж една ме преследваше едва ли не, малко е самохвално но имам всичко което привлича жените - хубава кола, мога да си позволя свободен живот ... но я отрязах без въобще да се възползвам от нея, което преди година не бих си го простил изобщо!) само приятелки с които излизам от време на време на кафе и такива неща, колкото да не седя в къщи...
а с това момиче се познаваме още от училище, но от около година и половина сме почти всеки ден заедно и навсякъде (въобще все едно сме в пакет и двамата - като том и джери :lol: ) и всичките ми приятели се чудят как още не сме гаджета или не сме се оженили още :D

а че е много специална за мен спор няма... просто се чудя дали това е момичето за мен, след което няма друго? (още преди години когато се запознах с нея , в осми клас беше това - съученичка ми е :D , нещо трепна като че ли за първи път в мен, но се постарах да го игнорирам , защото тогава абях голям идиот и отворко и ме интересуваха само алкохола, купоните и курвите с една дума.. .

miloto_girl_4e
08-25-2007, 20:36
Не, ти си си напълно нормално момче, просто живеем в такъв свят, където повечето момчета се интересуват само от секс и наистина не биха отказали на такова предложение и затова ти се чувстваш странно .. всичко ти е ок, направо ти се възхищавам, честно :!: :wink:
Мацката доооста е случила на теб, дано споделя и чувствата ти :wink:
Но така както описваш нещата и момичета, май верно бая си хлътнал по нея :wink:
Дръж се, както се държиш до сега, имаш страхотно поведение :wink:

Leksi23
08-25-2007, 20:43
Мога да кажа само едно-тя е късметлийка :-)

кво стана с мен?
08-25-2007, 20:59
благодаря ви за разбирането :)
но съм наистина много объркан, или не знам как е думата за това което се случва с мен. никога не съм мислел че мога да се привържа толкова много към някого, толкова да държа на някого че чак да ме е страх вътрешно да направя следваща стъпка, страх да не би нещо да се обърка... за мен това момиче е като всичко от каквото имам нужда -приятел, на когото мога да се доверя, да споделя, да получа разбиране (е разбира се не мога да правя някои неща както с приятелите си момчета :lol: , има си и момчешки работи) , всичко досега през миналата година и половина е като в сън, от който не искам да се събуждам... а даже и не знам какво следва нататък? какво да предприема- то е ясно че я обожавам, тя също е много привързана към мен със сигурност, като че ли сме един за друг създадени...
какво следва - да бъдем гаджета завинаги и да се оженим ли, не мога да си представя, въпреки че не ми трябва нищо друго освен нея, да бъде до мен, да заспива до мен, да се буди до мен ... което знаете колко е приятно, да видиш някого когото обичаш как заспива, как се буди до теб... спали сме хиляди пъти един до друг прегърнати, без нищо да съм си помислял въпреки че съм момче все пак!
от тази случка за която ви разказах в началото, дали не иска нещо по-сериозно, което до сега е било предимно в душевен план?
мисля че просто ме е страх да не я загубя един ден, толкова много време са се градили тези взаимоотношени, чувства. че не знам какво ще правя ако нещо се обърка :roll:
не знам, нищо не мога да разбера...

IKisseDAGirL
08-26-2007, 06:28
Аз пък не бих искала до себе си човек, който няма желание да прави секс с мен :?

sh3_1s_7h3_0n3
08-26-2007, 07:56
Не, ти си си напълно нормално момче, просто живеем в такъв свят, където повечето момчета се интересуват само от секс и наистина не биха отказали на такова предложение и затова ти се чувстваш странно .. всичко ти е ок, направо ти се възхищавам, честно :!: :wink:
Мацката доооста е случила на теб, дано споделя и чувствата ти :wink:
Но така както описваш нещата и момичета, май верно бая си хлътнал по нея :wink:
Дръж се, както се държиш до сега, имаш страхотно поведение :wink:

Напълно съм съгласна! :wink:
Евала на такива момчета! 8)
Явно сега наистина си усетил какво е любовта..., и не искаш да развалиш цялата работа с единия секс... Можеш дори това и на нея да й го обясниш, предполагам, че тя би била мн щастлива и дори би се почувствала по-специална, като й кажеш, че не искаш да започвате една връзка от 'краката за главата'... 'секс и после останалото'... :wink:
Надявам се, че би го оценила. :wink:

Успех 'в начинанието'! 8)

sh3_1s_7h3_0n3
08-26-2007, 08:01
благодаря ви за разбирането :)
но съм наистина много объркан, или не знам как е думата за това което се случва с мен. никога не съм мислел че мога да се привържа толкова много към някого, толкова да държа на някого че чак да ме е страх вътрешно да направя следваща стъпка, страх да не би нещо да се обърка... за мен това момиче е като всичко от каквото имам нужда -приятел, на когото мога да се доверя, да споделя, да получа разбиране (е разбира се не мога да правя някои неща както с приятелите си момчета :lol: , има си и момчешки работи) , всичко досега през миналата година и половина е като в сън, от който не искам да се събуждам... а даже и не знам какво следва нататък? какво да предприема- то е ясно че я обожавам, тя също е много привързана към мен със сигурност, като че ли сме един за друг създадени...
какво следва - да бъдем гаджета завинаги и да се оженим ли, не мога да си представя, въпреки че не ми трябва нищо друго освен нея, да бъде до мен, да заспива до мен, да се буди до мен ... което знаете колко е приятно, да видиш някого когото обичаш как заспива, как се буди до теб... спали сме хиляди пъти един до друг прегърнати, без нищо да съм си помислял въпреки че съм момче все пак!
от тази случка за която ви разказах в началото, дали не иска нещо по-сериозно, което до сега е било предимно в душевен план?
мисля че просто ме е страх да не я загубя един ден, толкова много време са се градили тези взаимоотношени, чувства. че не знам какво ще правя ако нещо се обърка :roll:
не знам, нищо не мога да разбера...

да не едитвам в горното си мнение... само ще ти кажа, че прекалено много го мислиш... твърде предпазлив си... остави нещата да се случват от само себе си...
колкото по-предпазливо действаш, толкова е по-голям шанса да 'оплетеш конците'...
не се стягай... и не го умувай прекалено! не обмисляй всяка своя бъдеща постъпка по 20 000пъти... нали се сещаш, че то колкото и да го планираш, накрая ще се получи коренно различно...
тъй че... дерзай напред... и намали мисловната дейност в тази насока до поносимия минимум 8)

LunaTriCk
08-26-2007, 08:26
не знам какво е станало, но нищо мъжко не е останало в теб. :smt009 какво следва ли ? следва да топнеш чушката и да се надяваме онези заспали хормони да се събудят. думи като "завинаги", "единствена" и "любов" всички знаем, че са измислени само за естетическа красота :roll: пък когато се сложат в едно изречение или текст, вече стават част от научната фантастика. Общо взето радвай се сега на момента и не мисли за понататък. :wink:

Korni_ReSeRvE
08-26-2007, 08:38
Napulno nared si si,ni6to ti nqma.priqtelkata ti e istinska kasmetliika 4e ima mom4e kato teb.Rqdko se sre6tat mom4eta koito da ne mislqt samo za sex.malko sa tezi koito da ocenqva prostite razgovori dori na glupavi temi ili da ocenqvat prsoto vremeto prekarano s teb.

LaDy_DaQnA
08-26-2007, 09:32
Mi.. da ti kaja malko sa mom4etata kato da ne iskat samo sex ot edno momi4e kaji i kakvo ispitva6 i 4e ne iskate da byrzate za6toto tq e mn specialna za teb i 4e ne iska6 da razvali6 vs


anistina nai dobre bi bilo da i go kaje6