PDA

View Full Version : красотата на мъжът



Дадуди
08-25-2007, 22:48
Според вас дали има зна4ение красотата на 1 мъж.Моето мнение е 4е на 1 мъж му е достатъ4но само да се потдържа и да е сигурен в себе си,всякакви други белези като4ели нямат зна4ение.Няма зна4ение дали си висок или нисък,дали си синеок и с кафяви о4и...Като4ели при жените това е основен фактор докато при мъжете сигурноста и увереността са най-важни.Пове4ето мъже трябва просто да си потдържат тялото и съмо4увствието,дакато при жените природата играе важна роля.Спорихем скоро с 1 фр и той ми изтъкна като аргумент висо4ината.До скоро и аз вярвах,4е тя има зна4ение,то и жените го вяврват,но като 4ели не е така.Едни от най-4аровните мъже в холивут са доста ниски(бате Томи не се обиждаи :-D ).Та така кажета какво мислите вие.Все пак ние сме грозните зверове,а жените са красивите ангели. =P~

tuzaro
08-25-2007, 22:50
и аз мисла кат тебе трябва да сме уверени и да се къпем! майната му на другото :wink:

DivoTo_KoTe
08-25-2007, 22:51
ми ...според мен височината не е от значение просто защото съм мноооого висока и понякога не се случва да е по-висок от мен,но да не е такав,че да не се поддържа.В смъсъл тфа което му е като недостатък и не може да промени не е от значение например височината,очите и т.н

Deskata_90
08-25-2007, 22:52
Естествено че външния вид има значение, но в крайна сметка ако обичаш един човек едва ли за теб най-важното ще е външния вид поне така си мисля аз :wink:

08-25-2007, 23:00
Деската нима не си забелязала,4е всеки уверен мъж,независимо колко е грозен,е харесван?1 мъж трябва да се потдържа,но нищо пове4е.Ние сме силните и грубите вие трябва да сте красивите и нежните.

Deskata_90
08-25-2007, 23:05
Деската нима не си забелязала,4е всеки уверен мъж,независимо колко е грозен,е харесван?1 мъж трябва да се потдържа,но нищо пове4е.Ние сме силните и грубите вие трябва да сте красивите и нежните.

Да забелязала съм го, но последно време с доста неща вашия пол показва че вече не сте предишната грубост и сила колкото и да го отричате тва си е самата истина.Разбира се не поставям под един знаменател абсолютно всички :wink: , но все пак не можеш да не се съгласиш :-s

naMy4Ho_KoTe
08-26-2007, 01:02
Красотата не е от значение. За пореден път ще цитирам Кембъла (лека му памет) - ”Когато обичаш нещо/някой, ти обичаш и недостатъците му. Достатъците всички ги обичат”.

drfatt
08-26-2007, 09:07
ми ...според мен височината не е от значение просто защото съм мноооого висока и понякога не се случва да е по-висок от мен,но да не е такав,че да не се поддържа.В смъсъл тфа което му е като недостатък и не може да промени не е от значение например височината,очите и т.н
Да ви кажа, не е точно така. Имах едно много високо гадже, около глава над мене. Докато я чуках, се чуствах като паразит. Беше голям купон. :lol:

lilit_666
08-26-2007, 09:35
Може би ще разочаровам доста(като се има в предвид предните постове),но за мен е нужно 1 муж наистина да е самоуверен-прави страхотно впечатление,да е по-висок от мацето и да има чар.Красотата
също е важна,ама залагам повече на 4ара и уникалността.Все пак с какво толкова сме по-разли4ни ние жените,4е да трябва да ходим по фризьори,козметици,маникюр исти....,а мъжете да се измъкват с по една баня!!!ААаааа! [-X И без това нали f по-трудно се възбуждат-я ни помогнете и вие малко ,де!!!-ина4е се оплаквате"ама нея все я боли глава"

Ch0c0la73
08-26-2007, 09:43
hm az mislq 4e krasotata ima zna4enie ili neka po drug na4in da se izrazq ne krasotata, a izlu4vanety ili 4arovnosta , ponqkoga ,samo na4ina po koito se durji ..., no za da zabeleja opredelo mom4e ili trqbva da e mn visoko ili trqbva da e sladko ili s nqkvo osobeno izlu4vane , ponqkoga krasivite mom4eta ne vinagi se privlekatelni , nqmat nito 4ar, nito izlu4vane i stava kofti prosto edni perfektni lica i tela i ni6ty pove4e ;) za razlika ot drugi ne tolkova perfektni sladuri.. , btw viso4inata ima golqmo zna4enie (pone za mene) nikoga ne bih trugnala s mom4e po nisko ot mene ,az sqka6 zabelqzvam samo tezi koito sa okolo 1.80 i nagore :P a ima i takiva v koito me privli4a samo viso4inata moje da ne e hubav, no ako e visok i .... :smt007 :D a ina4e kakto po gore kazaha haraktera e nai-vajnoto ako obi4a6 nqkoi to zna4i ne ti puka kak izlejda smisal takuv 4e nqma kak da ne zaobi4a6 i vun6nosta mu :wink:

08-26-2007, 10:42
lilit не си права.Да вие ходите на козмети4ни процедури това е запазена марка за жената.Мъжът трябва да спортува и да потдържа тялото си.

drfatt
08-26-2007, 12:31
Един мъж трябва да е висок, за да е готин? Ок, Jack Nicholson не е готин.

naMy4Ho_KoTe
08-26-2007, 12:34
Кембала беше такъв нещастник #-o #-o #-o #-o #-o уви за това беше прав.

Жалко че не измислил и поговорката - "не караи пиян с 200 по Цариградско"

Moderated by Aleandra
Малко повече уважение моля!

Имай малко уважение наистина. Сетих се нещо точно като за теб - За мъртвите се говори или добро, или нищо.
А като цяло Кембъла беше наистина страхотен човек.

Valar
08-26-2007, 12:35
Напълно съм съгласен с автора!
Не може да ме убедите в противното...

naMy4Ho_KoTe
08-26-2007, 12:36
Напълно съм съгласен с автора!
Не може да ме убедите в противното...

Мхм :) За всеки влак си има пътници. Пък и от личен опит мога да го потвърдя. Една от най-лудите ми и любвеобилни връзки беше с младеж, който когато го видях за пръв път буквално си казах ”Толкова е грозен, никога не бих се събрала с такъв човек!”. След три дни бях убедена, че е най-красивия мъж на света. :)

H8_mE
08-26-2007, 14:01
AMi da !Ne e tolkova ot zna4enie kakvo e otvun,vajnoto e otvutre!

monityY
08-26-2007, 14:08
Според вас дали има зна4ение красотата на 1 мъж.Моето мнение е 4е на 1 мъж му е достатъ4но само да се потдържа и да е сигурен в себе си,всякакви други белези като4ели нямат зна4ение.Няма зна4ение дали си висок или нисък,дали си синеок и с кафяви о4и...Като4ели при жените това е основен фактор докато при мъжете сигурноста и увереността са най-важни.Пове4ето мъже трябва просто да си потдържат тялото и съмо4увствието,дакато при жените природата играе важна роля.Спорихем скоро с 1 фр и той ми изтъкна като аргумент висо4ината.До скоро и аз вярвах,4е тя има зна4ение,то и жените го вяврват,но като 4ели не е така.Едни от най-4аровните мъже в холивут са доста ниски(бате Томи не се обиждаи :-D ).Та така кажета какво мислите вие.Все пак ние сме грозните зверове,а жените са красивите ангели. =P~ =D> =D> =D>

MajeStic
08-26-2007, 14:18
До автора:
Разгледай тази тема - http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=123498

За повечето момичета има значение височината. Поддържа... разбира се... прави се на гей... не:)

sexy_for_you
08-26-2007, 14:29
Зависи от самите хора.Наистина,от мъжете не се изисква да са като манекени,а просто симпатични.При нас,жените,е друго-лице,тяло и т.н.Има значение някое излишно килце,целулит,но това са излишни притеснения.Ако двама души се харесват вътрешно,няма проблем.Външната красота понякога лъже.Поне за мен тя не е от значение.

08-26-2007, 18:57
Ем за моми4етата с високи мом4ета.Ами Том Круз не го ли изкате горкия е 1.70 :lol: .А и защо в всевъзможни теми се разглеждат краиностите?Пове4ето моми4ета пишат,4е трябжа да е над 1.80,което е краино или пък се коментират мъжете под 170.Ами мъжете с стреден размез 1.70-180 никаде ги няма.

CuRly_Doll
08-26-2007, 19:09
ne mi dreme kolko e visok i s kvi o4i e,vajnoto e da me vpe4atli,da uspee da mi vleze pod kojata.....pove4e darja na samo4uvstvieto i darjanieto na edin maj :wink:

Nice Angel
08-26-2007, 19:34
важно е да има чар...и да се къпе :lol: нема да ми мирише я...

$ Angel $
08-26-2007, 20:23
Според мен има значение!Първо защото някои външни белези подсказват за характера и душевната нагласа на мъжа,второ не може един мъж да не се поддържа ,защото това носи наблагоплриятни последици,които играят ролята доста отблъскващ фактор и трето не харесвам наподдържани мъже,но щом говорим за красота ,тя не е само външна.....

assd
08-26-2007, 20:27
аз съм много убав, не съм за хвърляне така да знаете :lol:


имам скъпа кола, къща с басейн, самолет, яхта . пари в швейцарска банка....
не преслагам нищо и не търся нищо - само исках да се похваля :lol: :lol:

Valar
08-26-2007, 20:30
аз съм много убав, не съм за хвърляне така да знаете :lol:


имам скъпа кола, къща с басейн, самолет, яхта . пари в швейцарска банка....
не преслагам нищо и не търся нищо - само исках да се похваля :lol: :lol:
Всъшност изобщо не си разбрал за какво иде реч в темата!

assd
08-26-2007, 20:31
аз съм много убав, не съм за хвърляне така да знаете :lol:


имам скъпа кола, къща с басейн, самолет, яхта . пари в швейцарска банка....
не преслагам нищо и не търся нищо - само исках да се похваля :lol: :lol:
Всъшност изобщо не си разбрал за какво иде реч в темата!
много добре разбрах - ама не мога да изневеря на себе си и да не се поебавам :D

Dead`Paladin
08-26-2007, 20:34
ххмм.....подържам се.....но не го права заради някоя идиотка ми заради себе си... :-)